Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іра
Скажіть будь ласка електроний кабінет можна зарейстувати з 1 по 10 липня і все чи це можна до 22 реєстуватися і зразу подавати заяви
Влад
Для Іра: до 22 липня
Коментувати
Анна
Чи є ще таке поняття як три хвилі зарахування? Раніше було таке, що на бюджет зараховували в три рази, цікаво чи є ще таке
989
Для Анна: вже років 4 як немає. Все буде визначено за 1 раз.
Коментувати
Ляна
Куди ( електронний кабінет чи заява на ім’я ректора)і коли потрібно подати необхідні документи, щоб претендувати на бюджет, якщо я є дитиною учасника АТО?
Влад
Для Ляна: при вступі пільги на бюджет мають самі учасники ато, а не їх діти. Якщо Ви не вступите на бюджет, а заключите договір на контракт, то вас можуть перевести на бюджет, якщо звільниться місце, але це буде по конкурсу серед інших пільговиків. Документи з пільгами привозите в прийомну комісію вже як будете подавати їх в паперовому вигляді на контракт. Після оголошення результатів.
Коментувати
Марія
Якщо по жодній заяві не проходиш на бюджет ,чи ці заяви автоматично переходять на контракт?
Animals
так. Але також можете додатково подати заяви тільки на контракт -скільки завгодно
Коментувати
Лариса
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо подавали заяву з копіями документів в паперову вигляді (в звязку з творчим конкурсом )до ВУЗу, то до цього ВУЗу на ту ж саму спеціалість в електронному вигляді через особистий кабінет подавати потрібно заяву? При заповненні в інституті заяви, пріоритетність не була проставлена
Руслан
Доброго дня .Скажіть, а можна подати тільки одну заяву?А на контракт треба подавати ?
Animals
Для Руслан: на бюджет можна і одну. Тоді ставте пріоритет 1. На контракт можна безліч, ставите позначку "контракт"
Коментувати
Маріна
Добрий день! Скажіть, будь ласка, з якого числа можна подавати документи в університет на контракт?
Влад
Для Маріна: дзвоніть в приймальну комісію і запитуйте там. В кожному ВНЗ може бути по різному.
Влад
Для Маріна: дзвоніть в приймальну комісію і запитуйте там. В кожному ВНЗ може бути по різному.
Коментувати
Світлана
Доброго дня.Можна поступити у ваш університет з дипломом молодшого спеціаліста на спеціальність акторська майстерність?
Влад
Для Світлана: вибачте, це не Вам. А кому Ви пишете? Це сайт освіти, це не університет!
Коментувати
Наталя
Чи можна зареєструватися у кабінет вступника після 10 числа і подавати заяви на вступ ?
Влад
Для Наталя: можна
Коментувати
Sofiya Stelmah
Доброго дня, підскажіть будь-ласка, щоб вступити у ВНЗ на скорочена форму на бакалавра, після закінчення коледжу з дипломом молодшого спеціаліста потрібно реєструватися у електронному кабінеті чи відразу завозити документи?
989
Для Sofiya Stelmah: подавати в паперовому. Там вступ за фаховим випробуапнням
Sofiya Stelmah
Дуже дякую
Коментувати
Леся Добрынина
Якщо не здала ЗНО з історії України чи можу поступити на платний до ЖНАУ факультет ветеренарія?
Марійка Панасюк
Для Леся Добрынина: тільки на платне
989
Для Леся Добрынина: а які взагалі ЗНО здали. Треба 3 предмети. І хіба на ветеренара потрібна історія?
Коментувати
Оля
Не можу завантажити додаток про місце реєстрації (прописку). Якщо я навчалася в обласному комплексі(гімназії), а проживаю в селі.
Влад
Для Оля: треба щоб ви не менше 2 років проживали а селі і в селі закінч школу
Коментувати
Валентина
Якшо я хочу в вуз, ставлю його на перший пріорітет, але не вистачає одного бала на державне. Мене автоматично візьмуть на контракт? Чи потрібно окремо подавати заяву на контракт в той вуз на ту ж спеціальність?
Влад
Для Валентина: коли будете подавати заяву, в кабінеті обираєте бюджет+контракт і тоді буде контакт автоматично, якщо не отримаєте бюджет
Коментувати
Юлия
Могу я указать приоритет 1 - контракт, приоритет 2 - бюджет? И если не проходишь на бюджет, то автоматически "рекомендовано на контракт" или просто не зачислен?
Галина
Для Юлия: На контракт не вказуються пріоритети. Якщо хочете кудись на контракт, а не на бюджет, то можете взагалі не подавати заяв на бюджет. В іншому випадку, якщо отримаєте бюджетне місце і не підете туди, бо оберете контракт в іншому виші чи за іншою спеціальністю, то таким чином відберете бюджетне місце в тих, хто сюди хотів вступити, але бали мав трохи нижчі Ваших.
Оксана
Підкажіть будь ласка після одынадцятого класу я подаю документи на бакалавр чи молодший спеціаліст
Коментувати
Олена
Якщо заяви подавати на освітньо-професійні програми, то це потрібно абітурієнту вибрати чотири освітньо-професійні програми, чи всеж таки чотирі спеціальності. Дякую!
Влад
Для Олена: це буде чотири заяви на різні освітні програми в мешах однієї спеціальності. Наприклад. Спеціальність філологія а освітніх програм багато:англійський переклад, німецький переклад, арабський і китайський. Це буде 4 заяви.
Влад
Для Олена: не обов’язково вибирати 4 спеціальності. Ви можете подати на одну спеціальність, але у сім вузів
Коментувати
Олена
Доброго дня!Заяву на бюджет потрібно подавати на спеціальність чи безпосередньо на освітньо-професійну програму навчання? Дякую!
Влад
Для Олена: освітньої професійну програму
Коментувати
Олександр
Всім привіт. У мене таке питання: якщо приймуть в університет, то як я це взнаю? Мені зателефонують чи напишуть на почту? А скільки в мене буде часу щоб відреагувати на це? І що робити? Для прикладу, якщо списки з’являться 26-го, а я не зможу вийти на зв’язок, скільки у мене буде часу, щоб відповісти? Бо наскільки я знаю - семеро одного не чекають...
Владs
Для Олександр: Якщо списки будуть 26 і ти побачиш, що ти попав на бюджет. То ти сам береш документи і їдеш подавати документи! Ніхто не буде сидіти і названювати тисячам людей! З 26 липня по 31 липня. Якщо в списках бачиш, що бюджет тобі не надали, а бачиш що з’явилося’ ’рекомендовано контракт’ ’або і без цього запису. Буває й таке. Сам дзвони в прийомну комісію, або дивищся на сайті, коли привозите документи на контракт. Особисто ми подавали документи в той ВНЗ, де ще навіть не стояло’ ’реаондовано контракт’’. Просто взяли документи і повезли.
я
Для Олександр: Ви побачете резутьтат 26-го в своєму електронному кабінеті, де запис "допущено до конкурсу" зміниться на "рекомендовано на бюджет" або "рекомендовано на контракт". Якщо Вас рекомендовано на бюджет, то документи слід подати до 31 липня інакше Ви втратите місце. Якщо на контракт, то теоретично до 30 вересня, але все залежить від того, що це за спеціальність та виш. Якщо це провінційний виш зі спеціальністю на яку набирають скрізь (наприклад бух.облік), то можете не спішити. А якщо престижний виш і спеціальність на яку дуже великий конкурс, то слід подавати вже 1 серпня аби втовпитись
Светлана
А как ребёнок может сам заключать контракт? Не подскажите?
Коментувати
Марина
Поступаю після 11 класу і маю пільгу Атовця батька. Коли і в якому вигляді (онлайн чи у вузі письмово) подавати заяву?
Влад
Для Марина: діти атоаців не мають ніяких пільг при вступі. Має пільгу сам атовець. Вас можуть перевести з контракту на бюджет, якщо у нього є УБД, ваш конкурсний бал має різницю не більше 15 від прохідного балу на бюджет і якщо з’явилося вакантне місце. Пільговиків може бути декілька, візьмуть того, в кого найвищий бал
Коментувати
Світлана
Доброго дня! А коли відбувається подача оригіналів документів на контракт??? Бюджет зрозуміла до 31 липня, а контрактники???? Дякую за відповідь.
Влад
Для Світлана: треба взнавати безпосередньо у ВНЗ. По правилам до 30 вересня, але місць там до цього часу вже давно може не бути. Є ВНЗ, де до 6 серпня. Дзвони, питай
Світлана
Дякую за відповідь. Так розумію 1 серпня можна стартувати.)))
Коментувати
Олександр
А які документи треба подати для вступників на скорочену форму навчання ? Якщо вже є диплом молодшого спеціаліста .
Влад
Для Олександр: ця інформація повинна бути на сайті ВНЗ.
Коментувати