Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Всім привіт. У мене таке питання: якщо приймуть в університет, то як я це взнаю? Мені зателефонують чи напишуть на почту? А скільки в мене буде часу щоб відреагувати на це? І що робити? Для прикладу, якщо списки з’являться 26-го, а я не зможу вийти на зв’язок, скільки у мене буде часу, щоб відповісти? Бо наскільки я знаю - семеро одного не чекають...
Владs
Для Олександр: Якщо списки будуть 26 і ти побачиш, що ти попав на бюджет. То ти сам береш документи і їдеш подавати документи! Ніхто не буде сидіти і названювати тисячам людей! З 26 липня по 31 липня. Якщо в списках бачиш, що бюджет тобі не надали, а бачиш що з’явилося’ ’рекомендовано контракт’ ’або і без цього запису. Буває й таке. Сам дзвони в прийомну комісію, або дивищся на сайті, коли привозите документи на контракт. Особисто ми подавали документи в той ВНЗ, де ще навіть не стояло’ ’реаондовано контракт’’. Просто взяли документи і повезли.
я
Для Олександр: Ви побачете резутьтат 26-го в своєму електронному кабінеті, де запис "допущено до конкурсу" зміниться на "рекомендовано на бюджет" або "рекомендовано на контракт". Якщо Вас рекомендовано на бюджет, то документи слід подати до 31 липня інакше Ви втратите місце. Якщо на контракт, то теоретично до 30 вересня, але все залежить від того, що це за спеціальність та виш. Якщо це провінційний виш зі спеціальністю на яку набирають скрізь (наприклад бух.облік), то можете не спішити. А якщо престижний виш і спеціальність на яку дуже великий конкурс, то слід подавати вже 1 серпня аби втовпитись
Светлана
А как ребёнок может сам заключать контракт? Не подскажите?
Коментувати
Марина
Поступаю після 11 класу і маю пільгу Атовця батька. Коли і в якому вигляді (онлайн чи у вузі письмово) подавати заяву?
Влад
Для Марина: діти атоаців не мають ніяких пільг при вступі. Має пільгу сам атовець. Вас можуть перевести з контракту на бюджет, якщо у нього є УБД, ваш конкурсний бал має різницю не більше 15 від прохідного балу на бюджет і якщо з’явилося вакантне місце. Пільговиків може бути декілька, візьмуть того, в кого найвищий бал
Коментувати
Світлана
Доброго дня! А коли відбувається подача оригіналів документів на контракт??? Бюджет зрозуміла до 31 липня, а контрактники???? Дякую за відповідь.
Влад
Для Світлана: треба взнавати безпосередньо у ВНЗ. По правилам до 30 вересня, але місць там до цього часу вже давно може не бути. Є ВНЗ, де до 6 серпня. Дзвони, питай
Світлана
Дякую за відповідь. Так розумію 1 серпня можна стартувати.)))
Коментувати
Олександр
А які документи треба подати для вступників на скорочену форму навчання ? Якщо вже є диплом молодшого спеціаліста .
Влад
Для Олександр: ця інформація повинна бути на сайті ВНЗ.
Коментувати
Оля
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, я хочу поступати на контракт як це позначати в електроній заяві?
Влад
Для Оля: вибрати і нажати в кабінеті де за кошти фізичних і юридичних осіб
Оля
А де там таке бо я не можу знайти
Коментувати
Ірина
Я правильно зрозуміла, що заяви до ВНЗ чи коледжів через мій кабінет проводимо з 10 липня?
Влад
Для Ірина: так
Коментувати
Іра
Якщо проходжу по конкурсу на пріоритет 2 і 3, то чи можу відмовитись від 2 для навчання на проритеті 3? Як це робиться і які терміни?
Влад
Для Іра: ти можеш пройти по конкурсу тільки на якийсь один пріоритет. Якщо хочеш на 3 вчиться, то став його першим. Якщо відмовилася від бюджету, то на інший пріоритет можеш вступити тільки на контракт
Коментувати
Meri
через скільки днів після вступного випробування на базі ОКР "Молодший спеціаліст" буде відомо результати? і у якій формі мене буде повідомлено, якщо вступ відбувається у паперовій?
Анна
Чи вірно розумію що завантажувати документи в електронному виді у персональні кабінети необхідно, починаючи з 10 липня? З 1-го можно реєструвати саме самі кабінети?
989
Для Анна: документи завантажувати можна зараз (якщо Ви про атестат і фото), а ось заяви подавати після 10-го
Коментувати
Юлия
Добрый день! Я в этом году закончила 11-й класс, и собираюсь поступать в ВУЗ. Являюсь переселенкой и живём с родителями на подконтрольной Украине территории в сельской местности, школу окончила так же сельскую. Какими льготами я могу воспользоваться при поступлении в ВУЗ? При получении паспорта (ID-карточки) прописку в додатке не указали в паспортном столе, есть только свидетельство переселенца, что проживала в Луганске, а сейчас в селе с указанием фактического места жительства. И может ли стать проблемой отсутствие прописки при поступлении в ВУЗ?
Борис
Для Юлия: Кто нибудь может ответить на этот комментарий? У меня похожая ситуация. Спасибо.
Влад
Квота 2. Дзвоніть в приймальну комісію або Донбас центр
Коментувати
женя
якщо я вже навчалась за рахунок державного бюджету але не завершила навчання, чи зможу я повторно подати електронні заяви чи можна тільки у паперовій формі?
Влад
Для женя: у паперовій
Галина
Для женя: можна в електронній. Там треба буде поставити відмітку, що вже здобували освіту за рахунок бюджету. І потім необхідно буде відшкодувати роки навчання за рахунок бюджету
Коментувати
Юля
В період з 10 по 22 липня можна завантажувати до електронного кабінету необхідні файли чи потрібно, щоб все було готово вже до 10го?
Влад
Для Юля: можна
Коментувати
юля
28 и 27 июля вузы работают без выходных? 28 и 27 июля вузы работают без выходных? 28 и 27 июля вузы работают без выходных?28 и 27 июля вузы работают без выходных? 28 и 27 июля вузы работают без выходных?28 и 27 июля вузы работают без выходных? 28 и 27 июля вузы работают без выходных?28 и 27 июля вузы работают без выходных?
Влад
Для юля: в суботу повинні робити до обіду. Уточняйте конкретно в тому вузі, куди збираєтесь подавати документи
Даша
Даша Я правильно розумію, що подача електронних заяв до ВНЗ розпочинається з 10 липня?
Коментувати
Уляна
Чи можна загрузити до електронного кабінету відсканований атестат після 10 липня ?
Влад
Для Уляна: так
Влад
Для Уляна: додаток до атестату, а не атестат
Коментувати
Роман
Які строки для подачі оригиналів документів на бюджет у виші? з якого по яке число?
Влад
Для Роман: 26-31 липня
Коментувати
Яна
Добрий день! Підскажіть будь ласка як розрахувати середній бал атестата якщо предметів разом 22 і чи потрібно рахувати оцінку за дпа у середній бал
Влад
Для Яна: рахуєте всі оцінки атестату і ДПА також і ділите на загальну кількість предметів разом з ДПА.
Witalina
Для Яна: ЦЕ ж як, потрібно було вчитися у школі, щоб НЕ ЗНАТИ як знайти середнє арифметичне? БЕЗ слів.
Artur
Ну не всі ж такі розумні як ти, можливо хтось гірше вчивсь.
Коментувати
Anna
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, з 10-го по 16-те липня приймаються електроні заяви? А оригінали потім в університет привозять після публікації рейтингових списків?
Влад
Для Anna: до 22 липня. А так все вірно
Коментувати
Сергій
Скажіть Буть ласка якщо військкомат не видав ще документ про те що абітурієнт не придатний до військової служби а при подав Анні документів його треба що робити в такому випадку
111
Для Сергій: якій Анні і що подав?
Влад
В прийомній комісії роблять виключення, довезете потім. Головне це з ними узгодити
Коментувати
Вероніка Коропій
Вероніка Добрий вечір. Я навчаюсь в КЗЛОР "Самбірський педагогічний коледж імені Івана филипчака" на факультеті 0202 Педагогіка -- Образотворче мистецтво на четвертому курсі. Хочу наступного року поступати у ваш ВНЗ. Чи зможу я вступити на третій курс на заочну форму навчання?
Галина
Для Вероніка Коропій: до якого "вашого"? куди Ви звертаєтесь? Наразі Ви пишете під статтею на освітньому порталі.
Вероніка
Я звертаюсь до педагогів цього інституту
Влад
Ви думаєте що саме тут ваші педагоги вас читають? Серйозно?
Коментувати
Вероніка
Добрий вечір. Я навчалаюсь в КЗЛОР "Самбірський педагогічний коледж імені Івана филипчака" на факультеті 0202 Педагогіка -- Образотворче мистецтво на четвертому курсі. Хочу наступного року поступати у ваш ВНЗ. Чи зможу я вступити на третій курс на заочну форму навчання?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!