Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Доброго дня. Які документи потрібно надати разом з заявою через особистий кабінет вступника з 14 по 16 липня?
Влад
Для Ірина: що за дати з 14 по 16 липня? Заяви подають з 14 по 23 липня. Сканкопію додатку свідоцтва і якщо закінчили школу в селі і проживали в селі, то довідку форми 13
Алфій
Термін з 14 по 16 липня - це для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів.
Коментувати
Віка
Коли почнеться навчання у вузах цього року?
Влад
Для Віка: буде залежати від того, буде карантин чи ні
Коментувати
Олена
Здравствуйте, а при поступлении в училище ( для подстраховки) надо ставить приоритет или приоритет ставится только для поступления в ВУЗ?
Інна
У скільки ВНЗ можна подавати документи одночасно та як? Електронно чи можна копії документів особисто.
Галина
Для Інна: заяви подають лише в електронному кабінеті. Копій ніхто не приймає. Здавати треба буде оригінали, за результатами вступу. Заяви подаються 5 на бюджет та 30 на контракт. Кількість вишів ніяк не обмежена, можете хоч в 35 вишів заяви подавати (по 1 в кожен)
Коментувати
Світлана Горшинська
Доброго дня, я закінчила перший курс в університеті на деній формі навчання, як мені вступити ще на заочну форму в інший університет? Потрібно взяти копії документів в університеті в якиму навчаюся?
Галина
Для Світлана Горшинська: для подання в електронний кабінет, можете нічого не брати (якщо є скан.копії, які будете прикріпляти в кабінеті). Коли подаватимете оригінали документів, треба мати довідку з теперішнього місця навчання, що оригінали знаходяться в них, і під розписку візьмите самі документи на 3 дні аби показати в іншому університеті, а здасте довідку та копії.
К.К
Для Світлана Горшинська: У вузі,в якому навчаєтесь,у відділі кадрів просіть,щоб із вашого атестата(додатку) зробили скан на флешку.Це дасть можливість сформувати кабінет.Якщо вступите-уточніть в деканаті,здається вони не видадуть оригінали без заяви про відрахування,але там є можливість взяти довідку,що оригінали здані у вузі,тому можна в інший здати копії.Уточніть
Коментувати
фцлгдрошжщ
Після завершення коледжу по 151 спеціальності, я можу поступити на 121 на другий курс?
Галина
Для фцлгдрошжщ: no
Коментувати
Иван Малюгов
Доброго дня, я випускник Барського коледжу транспорту та будівництва, факультет 274 Автомобільний транспорт, хочу вступати до університету на факультет 122 Комп’ютерні науки на денну форму навчання. Питання: на вступ до якого курсу (1 чи 2) я можу розраховувати?
Галина
Для Иван Малюгов: 1. Вступати будете на баз повної середньої освіти
Коментувати
Соломія
Доброго дня! Якщо я буду рекомендована до зарахування на бюджет за результатами ЗНО, мені обов’язково особисто подавати оригінали документів в ВНЗ? Просто я живу в Луцьку, а університет у Києві. Можна відправити документи поштою чи через електронний підпис?
Галина
Для Соломія: звісно треба особисто. Ви ж самі обрали виш в іншому місті, то чому ж не хочете їхати?
Сніжок
Для Соломія: На скільки мені відомо, то особисто подають документи ті, в кого паспорт з якоїсь причини відсутній, щоб підтвердити особу, а всі інші створюють електронний кабінет вступника. Однак, якщо ви збираєтесь вчитись в іншому місті, то краще все ж поїхати туди і дізнатись про всі процедури особисто та й мінімально ознайомитись з місцем навчання не зашкодить. Особисто я так і робитиму
Влад
Для Сніжок: не рекомендуйте того , чого не знаєте
Коментувати
Дар'я
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, Я зараз на 2 курсі, буду відраховиватися зі свого вузу, щоб заново вступити на іншу спеціальність на 1 чи 2 курс (якщо таке ймовірно). Чи зможу я знову зареєструвати електронний кабінет для вступу?
Галина
Для Дар’я: вступають лише на 1 курс. На 2 курс можна вступити лише на базі "молодшого спеціаліста". Звісно треба створювати новий кабінет, так само, як і всім вступникам. І врахуйте, що якщо навчались на бюджеті і вступаєте на бюджет, то мусите компенсувати вартість попереднього начання
Коментувати
Софія
Скажіть, будь ласка, чи можна вступати на бюджет тим, хто складав іспити на додатковій сесії.
Галина
Для Софія: звісно можна
Коментувати
Stas
Вітаю, в мене питання з приводу вступу на контрактне навчання. Хочу подавати заяву, але ніяк не можу зрозуміти: подання документів відбувається з 14 липня до 23(можливо помиляюся) і ніяких дій з мого боку більше не вимагається, чи подання документів відбувається аж до 30 вересня? І ще цікаво, чи потрібно мені проходити співбесіди чи вступні іспити у випадку втсупу на контракт? Може це й дурні запитання, але в документах про строки прийому написано тільки інформацію для вступу на бюджет за результатами вступних іспитів, зно та співбесід. Дякую за відповідь.
Влад
Для Stas: Якщо Ви вступаєте після школи, то Ви вступаєте за ЗНО, електронну заяву подаєте з 14 до 23 липня, документи везете піісля оголошення результатів, хоча деякі університети вже прийматимуть документи на контракт з 14 по 23. Але спершу повинна бути подана електронна заява. Дзвоните в приймальну комісію після подачі електронної заяви і питаєте, коли можна підвезти документи на контракт.
Коментувати
Ірина
Скажіть чи обов"язково подавати для вступу медичну довідку та якої форми? Зокрема цікавлюся для вступу на бакалавра за спеціальність право у юридичний ВУЗ чи факультет.
Влад
Для Ірина: це залежить від університету. В правилах кожного вишу про це написано. Більшість університетів не потребує цієї довідки, комісію проходять вже під час навчання і тільки ті, хто поселився в гуртожиток. Тому читайте на сайтах універів, куди думаєте вступати
Ірина
Дякую
Руслана
Скажіть, будь ласка, заяви на контракт подаються одночасно із заявами на бюджет, чи можна почекати результату чи пройде абітурієнт на бюджет. Дякую
Коментувати
Наталія
Доброго дня. Моя донька в цьому році закінчила ВОК НУХТ. Спеціальність харчові технології- молодший бакалавр. Чи можна вступати до вашого НЗ для здобуття освіти бакалавр Цікавить платна, заочна, Ціна і які документи і правила вступу. Дякую.
Галина
Для Наталія: до якого "вашого"? Ви пишете на освітньому порталі
Влад
Цікаво, який вони тут бачать університет? Це вже не один раз тут намагаються вступити
Галина
Для Влад: мабуть або Поплавського або МАУП, бо їх реклами тут найбільше
Коментувати
Мирося Околот
Доброго дня! У 2017 році я закінчила Комунальний вищий навчальний заклад, і здобула рівень молодший спеціаліст, за спеціальністю дошкільна освіта. А тепер 2021 хочу здобути бакалавра заочно, чи потрібно мені здавати ЗНО?
Влад
Для Мирося Околот: потрібно 2 ЗНО + фаховий іспит. В цьому році Ви вже спізнилися на реєстрацію ЗНО. Вона закінчилася 5 березня
Коментувати
Анастасія
Доброго дня, університет проводить тільки один етап вступу в липні, чи є ще етапи вступу протягом року?
Галина
Для Анастасія: вступ проводить не університет, а держава. єдина вступна кампанія
Коментувати
Ірина
Доброго дня.Скажіть будь ласка ,зарахуватися в медичну академію на спеціальність медсестринство ,зараз до сесії можливо?
Ніна
Для Ірина: Якщо Ви не вступали до цього закладу, то зарахуватися зараз не можна. В медичну академію треба вступати в період виключно ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ. Це влітку, не зараз
Коментувати
Олександра
як дізнатися чи рекомендовано до зарахування а контракт інакше кажучи чи пройшла конкурс на контракт
Влад
Для Олександра: Ви документи у вуз подали?
Коментувати
Микола
Напишіть, будь-ласка, як так сталося що менк виключено зі списку рекомендованих на контракт(не приніс оригінали), якщо на контракт можна зарахувати до 30 вересня, а сьогодні ж 4 вересня . І чи може статус моєї заяви поновитися, дуже дякую .
Виктория
Добрый день. Скажите пожалуйста до какого числа можно подать документы на заочное обучение в этом году на контрактной основе.
Виктория
Добрый день. Скажите пожалуйста до какого числа можно подать документы на заочное обучение в этом году. Заранее спасибо