Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлия Кононенко
Доброго вечора!. Підкажіть де отримати оригінал свідоцтва нмт? ??? Здавали нмт 02.08 Інформаційну картку витягнули з особистого кабінету. А свідоцтво нмт не дали оригіналу де здавали, він є в єдеп
Вікторія
Для Юлия Кононенко: цього року оригіналу НМТ не будуть видавати, документ роздрукувати потрібно з особистого кабінету . Так відповіли на офіційний запит.
Коментувати
Катерина
Доброго дня! Коли потрібно привозить оригінали документів? У період вступних хвилей (з 23.08) чи з 29.08?
Larysa Hulko
Для Катерина: тоді, коли отримаєте рекомендацію на бюджет чи контракт і відповідно зміниться статус вашої заяви. В будь-якому разі не раніше 29 серпня .
Коментувати
Андрій
Підкажіть будь-ласка, коли треба вести документи до вищого навчального закладу?
Марина
День добрый, подскажите до какого числа ребенок должен подать заявки на бюджет в вуз???
Larysa Hulko
Для Марина: до 23 серпня, і на бюджет, і на контракт .
Коментувати
Оксана
Добрий вечір! Дитина здає НМТ 17 серпня. Термін подачі заяв до 23 серпня 18.00. Чи реально будуть оприлюднені результати НМТ і головне чи будуть провантажені в ЄДЕБО? Бо при реєстрації кабінету сертифікат система не підтягнула. Сказали підтягне після здачі НМТ. Дякую за відповідь!
Аноним
Для Оксана: Система сама нічого не підтягне. Ви маєте самостійно додати сертифікат нмт в електронному кабінеті
Коментувати
Анна
Хто знає чому сьогодні додаються заяви на бюджет (вступ за творчим конкурсом), якщо термін подачі заяв закінчився вчора о 18.00 і в оновленні на ранок їх не було.
Анастасія
документи до вищого навчального закладу треба вести після змінення заявки на "рекомендовано до зарахування"?
Коментувати
Лариса
Який термін подачі заяв на вступ для тих хто проходить тестування під час спеціальної сесії?
Лілія
Ще маю одне запитання щодо подання заяви у коледж після 11 класу. Ці заяви подавати з того ж кабінету, що і до університету? Як буде обиратися рекомендація на бюджет? Одна чи до коледжу окремо і до університету окремо?
Лілія
Добрий день. Поясніть, будь ласка.чи треба подавати заяву на контракт і на бюджет на ту саму спеціальність і в той самий вуз, якщо хочу вступити саме туди а боюсь,що не пройду на бюджет за пріоритетом?
Анна
Якщо не пройдете на бюджет, то ваша заявка буде дійсна і на контракт. Ви просто можете нести одразу ж документи на котракт, щоб встигнути зайняти місце, після того як буде оголошено набір на контракт і ви побачили, що не попали на бюджет.
Лілія
Дуже дякую.
Коментувати
Антоніна
Доброго дня! Чи можна подавати заяву на вступ до ВУЗів, але на різні спеціальності?
Світлана
Для Антоніна: звісно можна, але на бюджет тільки 5 заяв
Коментувати
ами.
чи можна відправляти заяви до вступу вже у останні дні завершення прийому заяв?буду дуже вдячна за відповідь!!
Анна
А чому ж ні? Звичайно так!!!
Коментувати
Вікторія
Чи можна подавати заяви у різні дні? Наприклад, сьогодні до одного вишу, завтра до іншого. Чи всі треба в один день?
Анна
Хоч місяць подавайте
Коментувати
Марія
Підкажіть нерозумній????що означає виконати умови до зарахування? Вислати ел.поштою документи можна? Чи завантажувати в ел.кабінет? А потім подати особисто через деякий час?
Галина
Для Марія: дзвоніть в приймальну комісію вишу і взнавайте які у них вимоги
Коментувати
Анастасія
Добрий день , підкажіть чи можливо вступити в університет з дипломом будівельного коледжу ЖНАЕУ без зно ??
Дмитро
Доброго дня. Скажіть, маю диплом молодшого бакалавра. Хочу втупити на Бакалавра, на заочну форму навчання і контракт. Обов’язково мені здавати МНТ тест, чи достатньо мотиваційного листа?
Надія
Добрий день! Якщо дитина, яка знаходиться за кордоном, вступає на заочну форму навчаня і не може приїхати здати оригінали документів до ВУЗу, вона позбавлена шансу вчитися в Україні? Чи можлива в цьому випадку подача документів поштою чи через довірену особу? Або, принаймні, вже під час здачі сесії...
1
Для Надія: Подача документів має бути здійснена самим студентом.
Галина
Для Надія: а приїздити на навчання як буде? На настановчу та екзименаційну сесії? Заочна форма не дистанційна. Приїздити все одно доведеться
Коментувати
Анна
Добрий вечір, чи можна вступати на перший курс бакалавра на основі диплома бакалавра, але на іншу спеціальність, на контракт денної форми? Чи потрібно тоді НМТ? Дякую.
Олексій
Для Анна: Можливо. Чекаємо на Вас )
Коментувати
Леся
Доброго дня.Підсуажіть якщо донька планує поступати у два різних заклада за різними свідоцтвави треба створювати один кабінет ?
Анна
Для Леся: один, так як всі данні в системі будуть показані і доступні для вибору
Коментувати
Олена
Добрий день, підкажіть будь ласка, якщо син закінчив коледж з двома дипломами (2 спеціяльності) скільки заяв можна подавати на бюджет?
Анна
Для Олена: 5, так як в системі прізвище одне, і система просто не пропустить більше заяв саме із пріоритетність, а на контракт пропустить багато заяв
Коментувати
Софія
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи правильно я зрозуміла, що для вступу на заочну форму навчання, спеціальність «Хореографія» з освітою молодшого спеціаліста, для отримання бакалавра, потрібно здавати тільки творчий конкурс і подача документів з 29 липня??