Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аня
3 предмет по зно для вступу після випуску з коледжу з освітою молодшого спеціаліста обов’язковий ?
Влад
Для Аня: на базі молодшого спеціаліста 2 ЗНО +фаховий іспит в ЗВО. Це таблиця для тих, хто вступає після 11 класу
Коментувати
Христина
Добрий вечір Мене зареєстрували на українську мову та літературу,а мені потрібна тільки українська мова,як тепер будуть рахуватись бали? Літературу не готувала.
Olga
Для Христина: Як це "мене зареєстрували"? А ти де була? На Марсі? Хочеш на школу скинути відповідальність? Тебе реєстрували так, як ти цього хотіла. Тепер мучайся з цим. Наступного разу будеш добре думати, що робиш.
Влад
Для Христина: з мовою і літературою можна подавати заяву туди, де потрібна мова. Не переживай.
Христина
Для Olga: Реєстрували в училищі секретар всіх студентів і сама не могла реєструватися. Для чого так говорити до мене? Подала так як мені треба ,а те що зареєстрували інакше це вже інше.
Коментувати
Егор
Здравствуйте,если я выбрал в школе укр.мову я могу поступить туда где есть укр.мова и литература???
Влад
Для Егор: ні
Егор
А если на платное обучение?
Влад
Для Егор: правила однакові для всіх. Ви навіть заяву не зможете подати. Електронна система просто не прийме сертифікат з мови, якщо потрібно укр мову і літературу.
Коментувати
Аліна
Я хочу на математичний факультет. Мені потрібна тільки українська мова, а я зареєструвався на українську мову та літературу. Мене не візьмуть на математичний?
Влад
Для Аліна: заяву приймуть. А чи візьмуть, залежить як здаси ЗНО
Коментувати
Ліля
Добрий день,фельдшер молодший бакалавр які предмети потрібно здавати на державне?
Влад
Для Ліля: дивіться на сайті закладу, куди збираєтесь вступати
Коментувати
Анастасія
Доброго дня. Я хочу навчатися на Міжнародному бізнесі. Деякі сайти повідомляють, що потрібно складати: Укр мову/літ, Іноземну мову та Математику чи Географію на вибір. Інші сайти повідомляють таким чином: Укр мову/літ, Математику та Якийсь інший предмет на вибір. Я не розумію, у що вірити. Буду дуже вдячна, якщо підскажете, що ж мені все таки потрібно складати.
Якось так
Для Анастасія: краще всього читати першоджерела, а не просто довіряти інформації різних сайтів чи коментатарям. В цьому випадку це наказ МОН https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1225-20#Text Буде корисним проглянути весь документ (дізнаєтеся багато корисного), а відповідь на це Ваше питання в додатку 4.
Влад
Для Анастасія: потрібно знати як правильно називається спеціальність. В переліку такої немає. Тому Ви і не розумієте, які предмети складати.
Коментувати
Денис
Добрий день. 1. Я зареєструвався на 4 ЗНО (укр.мова, матем., англ.мова, географія). Для вступу в ВНЗ мені потрібно 2 (укр.мова та матем.), тепер коли відмінили ДПА мені можна не здавати інші 2 предмета? 2. Як будуть ставити оцінки в атестат за англ.мову та географію, якщо я не піду на ЗНО з цих предметів?
Галина
Для Денис: можна здавати лише 2 придмета. в атестаті не буде оцінок по дпа
Денис
Дякую
Коментувати
Мирослава
Доброго дня! У 2017 році я закінчила Комунальний вищий навчальний заклад, і здобула рівень молодший спеціаліст. А тепер 2021 хочу здобути бакалавра заочно, чи потрібно мені здавати ЗНО?
Влад
Для Мирослава: звісно треба, так само як і на денне. 2 ЗНО і фаховий іспит. Дивіться на сайті вищого закладу умови вступу на бакалавра на основі молодшого спеціаліста. Тільки в цьому році Ви вже пропустили реєстрацію на ЗНО.
Коментувати
Валентина
чтобы поступить на Ярослава Мудрого , я должна сдать математику? заранее спасибо.
Влад
Для Валентина: вступають не " НА Ярослава Мудрого", а на спеціальність. В кожної спеціальності свої ЗНО. Вище в статті розписано на яку спеціальність які потрібні ЗНО.
Коментувати
Леся
Доброго дня. Яким чином можна змінити предмет для вступу (українську мову на мову і літературу)?
Віка
Доброго ранку, є невелике запитання, чи можу я складати 5 предметів на ЗНО(українська мова і література, профільна математика, історія, англійська мова, географія)? Наперед дякую за відповідь.
Якось так
Для Віка: можете. Звичайно, якщо Ви на них зареєструвалися і поставили галочку щоб їх оцінили за 200 бальною шкалою. Профілів у ЗНО НЕМАЄ!!! Профілі є в ДПА.
Коментувати
Олександра
Скажіть будь ласка на психологію потрібно складати профільний рівень математики?
Якось так
Для Олександра: рівнів у ЗНО НЕМАЄ. Для вступу до ЗВО потрібно відповідати на ВСІ питання зошиту ЗНО.
Коментувати
Катя
Скажіть,будь ласка,які предмети потрібно складати на політолога щоб поступити на бюджет?
Влад
Для Катя: Ви пишете прямо під статтею, де про це написано. В статті написано все вірно. Чи вступите Ви на бюджет, залежить від того, як складете ЗНО.
Коментувати
Анастасія
Доброго дня, якщо для ЗНО вибрала 2 предмети українську мову та літературу і історію, і треба 3 предмет як ЗНО, но я його не вибрала , що тепер мені робити ?
Влад
Для Анастасія: можна з двома ЗНО вступити на молодшого бакалавра, а через 2 роки вступити вже на бакалавра. Або в наступному році складати 3 предмет ЗНО
Анастасія
Для Влад: З 2 предметами ЗНО українська мова та літерату і історія України, на яку спеціальніст я можу вступити на молодшого бакалавра?
Влад
Ну, наприклад, беремо київські виші https://knute.edu.ua/blog/read/?pid=38785&uk. Відкриваєш вкладку "Перелік конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО і там дивишся таблицю. Шукай сама по по вищим навчальним закладам де є вступ на молодшого бакалавра і на які спеціальності підходять твої ЗНО.
Коментувати
Дарья
У меня один вопрос, вы предоставили таблицу по 3 предметам, но ведь в 2021 году нужно сдавать минимум 4!?
Влад
Для Дарья: 4 треба склади не ЗНО, а ДПА, щоб отримати свідоцтво про середню освіту, а для вступу треба 3 ЗНО.
Коментувати
Оксана
Добрый день. При подаче сертификатов для поступления на специальность компьютерная инженерия будет ли приоритетной зно с физики от зно, например, с географии, или разници нет?
Влад
Для Оксана: без різниці, який предмет. Обирай де вищий бал. Конкурс йде не по предметам, а по балу.
Коментувати
Аня
Добрий день, я здавала зно в 2019р. Які тепер мені потрібно здавати предмети? (До прикладу я здавала укр мову та літ, англ, історія,географія) тобто мені знову треба Здавати укр мову?!
Влад
Для Аня: Звідки нам знати, які Вам предмети складати? Вище є таблиця, де написано, на яку спеціальність і які треба предмети складати. Якщо Ви складали українську мову і літературу, то її можна подавати і туди, де треба українська мова
Коментувати
Богдан
Доброй ночи. Я закончил колледж в 2019 году, и поступил в университет, но потом решил пойти в другой университет, но в другом университете мне сказали сдавать ЗНО! Теперь у меня нет выхода из этой ситуации.
Влад
Для Богдан: які зно у Вас здані і за який рік? Які ЗНО потрібні для вступу? У Вас є результати ЗНО в 200 бальній системі?
Коментувати
Андрій
Доброго Дня, а цей перелік призначений для кожного університету, тобто він універсальний?
Галина
Для Андрій: універсальний
Коментувати
Янна
Як встипати якщо я здобула середню освіту ше у 2002 році і навчалася 6 семестрів в університеті, але не закінчила?
Влад
Для Янна: скласти ЗНО і вступати. Реєстрація до 5 березня
Коментувати