Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
TaniaZh
Хто цікавозатверджує оті предмети , сертифікати з яких потрібно мати для вступу на ту чи іншу спеціальність, от мені цікаво, для чого математика для вступу на спеціальність Психологія)), ще біологію и як зробили- то зрозуміло, а математика там яким боком?
Галина
Для TaniaZh: Бологія предмет на запам’ятовування. А для психолога важлива мати логічне мислення, йому слід буде робити аналітичні висновки. А наявність логічного мислення можна перевірити лише математикою, бо це предмет який побудований на суцільній логіці, згарна пам’ять не допоможе.
Коментувати
TaniaZh
Сартифікати зно- це той папірець з печатками, з яким дитина ходила на всі зно? Це окремоне приходить з кожного предмету з балами отриманими по пошті ?
Тарас
Для TaniaZh: Так, саме на сертифікаті ЗНО ставили відмітки про проходження тестувань. Тобто цей документ вже в абітурієнтів і поштою нічого приходити не буде. Додаток до сертифікату, де результати з балами можна самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки учасника ЗНО на сайті УЦОЯО. Але під час подачі електронних заяв додаток до сертифікату ЗНО не потрібен, бо результати ЗНО автоматично підтягуються з бази даних.
Коментувати
Влад
Доброго дня, можливо поступити на другий курс на бюджетне місце?
Дмитро
А можна поступити на митну справу ,і підкажіть який це факультет.
Влад
Для Дмитро: вступають не на факультет, а на спеціальність. Митна справа це освітня програма. Спеціальність Підприємництво, торгівля і біржова діяльність. Треба шукати по універах, де саме така освітня програма є. В Києві є в КНТЕУ точно.
Коментувати
Роман Шаповал
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, якщо я здавав ЗНО у 2020 році з української мови і літератури, то я можу у 2021 році поступити в навчальний заклад, де потребується лише ЗНО з української мови без літератури?
Тарас
Для Роман Шаповал: Так, на спеціальності, де конкурсним предметом є українська мова можна подавати сертифікат з української мови та літератури.
Роман Шаповал
І неважливо якого року, так?
Галина
Для Роман Шаповал: з 2018 року
Коментувати
Вікторія
Добрий день. Підскажіть, будь ласка, чи можна використовувати сертифікат з мови і літ замість сертифікату змови?
Адмін
Для Вікторія: так, адже, складаючи ЗНО з укр. мови і літератури, ви отримуєте два сертифікати: з мови та літератури окремо
Коментувати
ОКСАНА
Доброго дня.де можна поступити уВНЗ з результатами ЗНО по таких предметах:укр.мова,лі?... ?ература,Історія,біол?... ?гія...
Влад
Для ОКСАНА: підніміть очі, Ви пишете прямо під таблицею, де про це написано!
Коментувати
ОКСАНА
Доброго дня.де можна поступити уВНЗ з результатами ЗНО по таких предметах:укр.мова,лі?... ?ература,Історія,біол?... ?гія...
Вікторія
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи обовязкове зно з математики для вступу до ВНЗ для тих людей які мають вже ОКР молодшого спеціаліста? Я хочу вступити до ВНЗ не по профільній спеціальності.
Галина
Для Вікторія: вище наведено перелік предметів, які потрібно для вступу на кожну спеціальність
Евгения
А де спортивні напрямки? Які зно для них потрібні?
Коментувати
Наталя
Доброго дня,чи приймуть мене на заочне (бакалавр)право після молодшого спеціаліста ,якщо не добрав один бал укр.мов і література,а два інші предмети здав добре,чи можливо ,що апеляція допоможе,а укр.мову здав.
Галина
Для Наталя: що означає не добрав бал? Не отримали результат за 200-бальною шкалою взагалі? А яке зно потрібно для вступу на вашу спеціальність лише мова чи мова з літературою? Якщо лише мова і Ви отримали бал за 200-шкалою, то можете вступати
Коментувати
Вікторія
Що означає - "творчий конкурс"? (дизайн). На дизайнера потрібна профільна математика?
Влад
Для Вікторія: На дизайн треба ЗНО, профіль чи стандарт це в ДПА. Програми творчих конкурсів є на сайтах ЗВО, куди плануєте вступати. Почитайте, в кожному творчий конкурс різний
Коментувати
Олена
Якщо після початкової освіти(молодший спеціаліст)чи можна на цій базі вступити на історію та скільки ЗНО потрібно?
Катерина
Доброго вечора Скажіть будь ласка,чи можна поступити на фармацефта заочна форма,якщо не хватило 1 бала,для порогу,тільки 9 бал.набрала Крім цього здала укр.мову і літерат.,історію,біологію. Дякую
Галина
Для Катерина: ні.
Коментувати
Марія
Добрий день.Чи можна поступити на архітектура і містобудування коли математуку здав як стандарт(оцінено в балах1-12)?
Правила
Для Марія: ні
Коментувати
Галина
Доброго дня на які факультети можна попасти коли є зно з біології,історії і мови
Галина
Для Галина: Ви пишете під таблицею в які розписані всі предмети. хочете аби читав хтось за Вас?
Коментувати
Максим
Підкажіть будь ласка,на які факультети я можу потрапити,якщо здав ЗНО з географії, історії України та укр мови та літератури?
TaniaZh
Для Максим: дайте пошук спеціальнсті за предметами зно
Коментувати
Вікторія
Добрий день! Скажіть, будь ласка, на психолога обов’язково мову і літературу здавати, чи достатньо самої мови?
Макс
Для Вікторія: На психологю потрібна мова та література.
Коментувати
Сергій
Добрий день на що можна піти якщо я здав тільки українську англійську і географію але її в дпа під скажіть
Кристина
Є якийсь ВУЗ де потрібно тільки два предмети для вступу :українська мова та література, географія?
Ілон Маск
Для Кристина: Так. В гарвард безкоштовно беруть за просто так. Тільки треба українську мову знати
Лариса
Маск, ти чудо)))
Коментувати
Євгенія
Кажуть, що зараз немає медиків, хотіла вступити на другу вищу освіту в медичний, мрію про це вже два роки, є всі сертифікати ЗНО з гарними балами, КРІМ МАТЕМАТИКИ, але і тут зробили жах, додали математику.. Чому другий обов’язковий предмет математика, а не біологія?? Людей лікуватимуть математики??? Дякую нашим українським освітнім центрам. Нехай і далі жаліються, що ніхто не хоче йти в медицину, якщо людина не знає математику, але знає гарно біологію, то вона не матиме шансу рятувати людей. Ми в дупі.
Піфагор
Для Євгенія: я також проти того, що 2 обов’язковий предмет - математика (вважаю, що має бути тільки один - українська мова), але вже краще математика ніж біологія, бо у математики набагато більше практичних застосувань. Якщо біологія при вступанні у вуз потрібна лише на мед. спеціальності і якісь вузьконаправленні сфери по біології, то математика багато де треба.
Ирина2020
обов’язкові предметы вы будите изучать на 3ем курсе, а математика нужна что бы понять, что студента в принципе возможно обучить и что это за медик если вы математику уровня стандарта сдать отказываетесь!?
Коментувати