Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анатолій
То я так зрозумів, щоб поступити, потрібно здавати ЗНО лише з трьох предметів? Чи як? Раніше було сказано, що обов’язкових буде чотири
Позитив
Для Анатолій: ДПА из 4 предметов, ЗНО из 3 предметов.
Коментувати
Сергій
Доброго дня! Планую навчатися на середня освіта (музичне мистецтво). Який третій предмет йде на бюджет? Чи вони всі йдуть?
Мирослава
Доброго дня! А яке ЗНО треба здавати на вчителя образотворчого мистецтва? І де можна прступити на цю спесіальність в кіровоградській області? ????????
Влад
Для Мирослава: Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. Винниченка (ЦДПУ). Правил вступу 21 року ще немає. Дивись інформацію на сайті вузу, коли вона з’явиться
Галина
Для Мирослава: з дня на день мон затвердить умови вступу на 2021 рік. Можете поки що подивитись проект
Коментувати
Алла Шевченко
Доброго дня! Чи можна складати ЗНО з англійської і німецької мови? І чи зарахують ЗНО з німецької як ДПА, якщо цей предмет в школі не вивчався?
Галина
Для Алла Шевченко: звісно ж не зарахують. ДПА - це підсумкова атестація з предметів, які Ви вивчали в школі. Як, по Вашому в атестаті можуть вказати предмет, який Ви не вивчали? На ДПА слід обирати лише ті предмети, які вивчали в школі.
Коментувати
Сергій
Доброго часу доби Щоб поступити на кіберберпеку у 2021 р., потрібно здавати Українську мову (однорівневу) чи українську мову і літературу (дворівневу)? Третім і четвертим предметом - англійську мову і фізику? Дякую
Влад
Добрий день!Я хочу поступити через 2 роки на галузь транспорт. Скільки балів буде потрібно щоб поступити. Мені потрібно скласти ЗНО математика, фізика і іноземна.
Галина
Для Влад: Умови вступу на наступний рік затверджують в жовтні попереднього року. Якщо Ви збираєтесь вступати в 2022 року, то умови затвердять в жовтні 2021 року.
Коментувати
Максим
Добрий вечір!Я хочу поступити на Управління та адміністрування,мені треба буде складати ЗНО з матем.(базовий рівень),англ.мова та українська мова?Чи ще треба буде здавати українську літературу?
Влад
Для Максим: управління та адміністрування це галузь, а там ще є повно спеціальностей. Тому уважно дивитися, які потрібні зно на кожну з них. Правил вступу на наступний рік ще немає і які треба зно, невідомо ще. Українська мова і література здається як один предмет.
Коментувати
Анжеліка
Доброго дня!Скажіть будь ласка, у 2021 році я буду поступати на Управління та адміністрування»Менеджмент»,мені треба буде здавати ЗНО з математика базовий рівень чи проф.?
Уляна
Доброго дня скажіть будь ласка, якщо я хочу в наступному році поступати на кібербезпеку і хотіла здавати українську мову, математику і англійську, мені треба ще один предмет чи цих достатньо щоб поступити? Який предмет я маю здавати ще для ДПА, а то я не дуже розумію скільки обов’язкових в 2021?
Галина
Для Уляна: вже ж написали, що буде 4 предмети: укр.мова і математика обов’язкові, на вибір або історія або іноземна і 4-й на вибір випускника. Можете здати фізику
Коментувати
Микола
Добрий день, я вже студент та перейшов на 4 курс, оскільки розчарувався у своїй спецальності, я буду повторно складати зно. Чи потрібно мені складати математику на філологічне або міжнародні відносини? Як я зрозумів, це стосується тільки випускників, правильно?
Влад
Для Микола: математика для випускників. В цьому році потрібно було укр мова, історія, англ. Правил прийому на наступний рік ще немає. Будуть в жовтні
Коментувати
Мар’яна
Доброго дня, як при подачі заявки на вступ в університет вибрати, який з предметів на вибір я хочу , щоб розглядали. Наприклад, якщо я складала географію і англ , і бал кращий в англ!
Влад
Для Мар’яна: на вибір з вказаних предметів в заяві. Якщо там на вибір або географія або англ, то можеш обрати англ
Коментувати
Віктор
Доброго дня! Маю запитання до освітян. Чи можливий на 2021 рік варіант 4-ох сертифікатів ЗНО для вступу в ВНЗи? Як відомо, з 2021 року обов’язковими будуть 2 предмети: Українська мова та літературі і математика. І тоді залишиться лише 1 предмет на вибір, чи можуть додати ще один? Ще зимою запланував готуватися до 4-ох екзаменів ЗНО: українська мова/література, математика, біологія та англійська мова. Зараз маю бажання вступати в медичний університет. Англійська мова затребувана завжди і всюди, а от чи варто готуватися конкретно до ЗНО з англійської мови? Дякую всім за допомогу)
Галина
Для Віктор: зараз також бгато хто здає 4 предмети. В наступному році 4 предмети будуть обов’язково (для випускників як ДПА, а для вступу все одно має лишитись 3)
Коментувати
Ірина
Чи можна вступити до вузу на контракт, якщо здано тільки два ЗНО: українська мова та англійська мова? Третє ЗНО не склала(
Галина
Для Ірина: можеш до коледжу без ЗНО
Коментувати
Маша
Добрий день допоможіть будь ласка де можна навчатись з зно укр .мова та історію україни
Мед
Для Маша: як де вчитися?Для чого ЗНО саме з тих предметів здавали?-мама сказала.Спочатку здали-потім думаємо де?,а не спочатку має бути де саме я хочу,що мені вдається,до чого мене тягне!З тими предметами вчитель історії,якщо ви до того часу не визначилися з професією.Переваги вчителя для жінки:дитину заводимо в школу і забираємо не потрібно ні з ким залишати,можна в любий час вдома залишитися,зрозуміють замінять,нізащо не переживають і добре було б щоб робота не далеко від дому була!І краще вже роботу вчителя(викладача),шукати в якомусь учбовому закладі(не в школі)- там більша ймовірність що студенти віддячуться,історію всюди впихають(її вчуть хіміки на 4 курсі-в школі не встигають вивчити).
Коментувати
Микита
На які професії можна йти навчатись , якщо здавав зно по історії, математиці та українській мові?
Володимир
Що відомо про представників спеціальності "біомедична інженерія"? Чи є сенс туди йти? Наскільки вона затребувана на ринку професій?
Галина
Для Володимир: самі подумайте. Держава дає досить багато державних місць. Галузь з роками буде розвиватись (надсучасне протезування, обслуговування мед.апаратури). Хотіла аби син вступав, але він взагалі медицину не любив тому обрав хімічні технології (теж працює за спеціальністю х ІІ курсу)
Коментувати
Абітурієнт
Таке питання куди йти вчитись якщо ти здавав зно укр мову, історію України, географію
Алі
ДОБРИЙ ДЕНЬ!!! ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! ЯКЩО НА САЙТІ ВНЗ І НА ЦЬОМУ САЙТІ НАПИСАНО, ЩО НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 222 МЕДИЦИНА ТРЕБА АБО ФІЗИКА АБО МАТЕМАТИКА, І Я ВИБИРАЮ МАТЕМАТИКУ, ТО ЯКУ МЕНІ ПОТРІБНО СКЛАДАТИ МАТЕМАТИКУ: ПРОФІЛЬНУ ЗНО ЧИ БАЗОВУ ДПА? ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ!!!
Д
Для Алі: для атестату (свідоцтва) здають ДПА, і отримують оцінку по 12-бальній шкалі . Для вступу до ВНЗ здають всі завдання ЗНО і отримують результат по 200-бальній шкалі. Поняття профільність існувало тільки 5 років тому один раз, потім його відмінили
Галина
Для Алі: Ви про вступ у 2021 році? Умови вступу будуть затверджені в жовтні, там і взнаєте
Коментувати
Катя
Привіт! Таке запитання: чи можна поступити на англійську філологію з сертифікатом з німецької мови? Зазначається ж іноземна мова, а не якась конкретна, а з німецької результат трохи кращий, ніж з англійської, ось і хочу використати шанс.
Влад
Для Катя: можна, але Вам буде дуже важко, бо англійська там буде вивчатися не з нуля. Певний рівень вже треба знати.
Коментувати
Світлана
Чи є обов’язковим подання до приймальної комісї Інформаційноі картки сертифіката ЗНО разом із Сертифікатом ЗНО? Дякую.
Влад
Для Світлана: обов’язково
Коментувати