Вступники-бюджетники можуть вступати на контракт

Вступники, які вступили на бюджет, мають можливість взяти участь у конкурсі на контракт

Вступники-бюджетники можуть вступати на контракт

У вступників, які отримали рекомендацію на бюджет та виконали вимоги до зарахування, змінюється статус заяви в електронному кабінеті. Водночас вони мають можливість взяти участь у конкурсі на контракт.

За інформацією ДП «Інфоресурс», в електронному кабінеті вступників, які виконали вимоги до зарахування і їх зараховано до вишу, навпроти такої заяви з’явиться статус «Включено до наказу (навчання за державним (регіональним) замовленням)».

Водночас усі інші заяви таких вступників автоматично отримають статус «Деактивовано (у звʼязку із зарахуванням на бюджет)», зокрема й ті, що подані лише на контракт.

«Якщо за однією чи кількома такими заявами ви хочете взяти участь у конкурсі на контракт, то необхідно в електронному кабінеті вибрати потрібну заяву та «Підтвердити участь у конкурсі на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб». Після цього статус заяви зміниться на «Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)», – зазначають у Інфоресурсі.

Також за зверненням вступника деактивовані заяви можуть бути активовані користувачем ЄДЕБО, зокрема представником Приймальної комісії, для встановлення заявам статусу «Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)».

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
07.08.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Svitlana
В мене теж не виходить. Яка саме приймальна комісія має щось зробити, та що на контракт чи там де на бюджеті зафіксовано?
Ірина
Для Svitlana: ні, там де бажаєте вчитися на контракті.
Коментувати
Kateryna Narishna
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, чи можу я підтвердити рекомендацію на контракт в кількох закладах, а потім обрати один більш бажаний?
Ганна
Для Kateryna Narishna: Добрий день. Так, можете (але обирайте ті заяви, за якими готові навчатися).
Коментувати
Марія
Добрий день! Отримано підтвердження про виконання умов для зарахування на бюджет, але додатково є бажання брати участь у конкурсі на контракт на заочну форму по іншій спеціальності. Обираючи пункт відповідної поданої заяви не активується пункт для підтвердження наміру взяти участь у конкурсі на контракт у розділі "Активні дії", лише пункт "Переглянути заяву". Як можливо це вирішити?
Diana
Для Марія: У мене теж сама ситуація
Ганна
Заяви поки що можуть бути не деактивовані. Потрібно зачекати.
Ніна
У нас також не активується
Коментувати
Наталія
Добрий день! Поясніть будь ласка алгоритм дій, як активувати заяву на контракт, якщо мене зарахували на бюджет. Я хочу одночасно вчитися у різних вузах заочно. В одному бюджет, в іншому контракт
Ганна
Для Наталія: Добрий день. Якщо заяви деактивовано, потрібно їх активувати - обрати пункт для підтвердження наміру взяти участь у конкурсі на контракт у розділі "Активні дії".
Наталія
Кнопка активні дії не працює. Можна заяву тільки перкглянути
Коментувати