Вступники можуть використати платформу для вибору ІТ-професії
PR

Платформа ITs WAY є частиною партнерської програми NIX з українськими університетами

Вступники можуть використати платформу для вибору ІТ-професії

Команда NIX розробила онлайн-платформу для вибору ІТ-професії ITs WAY – єдиний в Україні освітній онлайн-сервіс, що дозволяє школярам та абітурієнтам пройти весь шлях вибору IT-професії.

Інструмент допомагає ознайомитись із популярними IT-професіями та оцінити схильність до популярних напрямів підготовки.

На сайті можна розрахувати ймовірність вступу на бажану ІТ-спеціальність та до конкретного університету.

За словами CEO NIX Solutions Віктора Шальнєва, онлайн-сервіс є багатофункціональним.

«Наш сервіс має широкий функціонал. Це інтерактивна мапа професій та профорієнтаційний тест. А ще – калькулятор для розрахунку ймовірності вступу до закладу вищої освіти. До речі, саме з нього почалась історія цієї розробки», – наголосив Віктор Шальнєв.

Також він акцентував, що ITs WAY є частиною партнерської програми NIX з українськими університетами

«Щороку ми бачимо, як серед молоді зростає зацікавленість IT-сферою. Цілком виправдане явище, якщо врахувати, які перспективи відкриває ця галузь: стабільність, стрімкий професійний і особистий розвиток, робота над технологіями, що прямо зараз змінюють наше майбутнє. І як одна з надпотужних і найдосвідченіших IT-команд країни ми не могли стояти осторонь цього.

Ми маємо все необхідне, аби допомогти молоді знайти своє справжнє покликання серед десятків напрямків в IT. Наш досвід дозволяє надавати лише актуальні знання та необхідну менторську підтримку тощо. Тож ми певні, що ITs WAY допоможе правильно визначити сильні сторони особистості та обрати кращу IT-спеціальність відповідно до них», – підкреслив Віктор Шальнєв.

NIX уже багато років підтримує різні освітні проєкти. Зокрема, співпрацює з провідними університетами Харкова та Полтави.

Разом із викладачами технічні експерти оновлюють навчальні програми, допомагають створювати науково-дослідницькі центри.

До повномасштабної війни айтівці регулярно виступали на ярмарках вакансій, відвідували студентів із лекціями та воркшопами. Сьогодні вони допомагають молоді якісніше опановувати IT-професії.

Також, на думку розробників, новий сервіс стане в пригоді і батькам. Адже результат профорієнтаційного тесту допоможе розвивати здібності дітей ще зі школи. А з часом улюблений предмет чи хобі може перетворитись на престижну роботу в IT.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
09.06.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів