Одеська юридична академія запрошує вступників на навчання
PR

«Одеська юридична академія» – провідний спеціалізований заклад вищої освіти й лідер юридичної освіти на Півдні України

Одеська юридична академія запрошує вступників на навчання

Сьогодні Національний університет «Одеська юридична академія» – це стабільно висока якість освіти та затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний міжнародний авторитет і налагоджені академічні зв'язки з кращими вишами світу.

Університет динамічно розвивається і вдосконалюється, викладачі впроваджують в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти.

Щороку до вишу вступає навчатися рекордна кількість абітурієнтів з усіх куточків країни. Молодь приваблює не лише сучасна інфраструктура, а й внутрішній зміст – сильний професорсько-викладацький склад. Серед викладачів вишу – практикуючі судді, адвокати, які діляться своїм досвідом зі студентами.

Національний університет «Одеська юридична академія» регулярно відвідують з офіційними візитами іноземні делегації, для студентів читають лекції відомі зарубіжні професори, видатні юристи, дипломати та політики.

Усі охочі студенти мають можливість з першого курсу відвідувати лекції з правових дисциплін англійською, німецькою та французькою язиках. Завдяки відповідності освітніх програм європейським стандартам, диплом Національного університету «Одеська юридична академія» визнається за кордоном, що відкриває для випускників можливості працевлаштування в міжнародних інституціях та іноземних компаніях.

Також університет дбає про працевлаштування кожного випускника, попри те, що такі зобов'язання з закладів вищої освіти в нашій країні було знято. НУ «ОЮА» уклав договори про співпрацю з Національною поліцією України, Генеральною прокуратурою України, Міністерством юстиції, Державним бюро розслідувань та іншими структурами.

Колектив університету проводить активну наукову діяльність. Щороку на базі Національного університету «Одеська юридична академія» відбувається понад 100 наукових заходів, кожна друга монографія, кожен третій підручник також виходять з-під пера вчених НУ «ОЮА».

Навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія» – це не тільки професійні знання і диплом міжнародного зразка, але ще і можливість всебічного особистісного розвитку студентів.

В університеті створено Центр культури, де талановиті студенти можуть творчо розвиватися. Великі можливості розвитку й у юних спортсменів – два стадіони, спортивні та тренажерні зали – створені всі умови для того, щоб студенти могли підтримувати себе в прекрасній формі та готуватися до змагань.

У навчальному закладі функціонує Центр тестування на поліграфі, у якому сертифіковані поліграфологи навчають майбутніх слідчих особливостей роботи з «детектором брехні».

Національний університет «Одеська юридична академія» – пріоритет №1 для абітурієнтів!

БІЛЬШе про навчаннЯ В академії  

Освіта.ua
19.05.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів