Прийом до вишів відбудеться в особливому порядку

Провести всі етапи підготовки до вступної кампанії у визначені терміни неможливо

Прийом до вишів відбудеться в особливому порядку

Міністерством освіти і науки розроблений законопроект щодо прийому до закладів фахової передвищої та вищої освіти у 2023 році в особливому порядку.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби освітнього відомства.

Зокрема, у МОН зазначають, що у зв’язку із повномасштабною війною в Україні та подоланням її наслідків, провести всі етапи підготовки до вступної кампанії 2023 року у визначені терміни неможливо.

Розроблений МОН законопроект передбачає організацію прийому вступників до закладів фахової передвищої та вищої освіти у 2023 році без дотримання вимог законів «Про фахову передвищу освіту» та «Про вищу освіту».

Законопроект погоджений Міністерством фінансів, Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації та надісланий для проведення правової експертизи до Міністерства юстиції та антикорупційної експертизи до НАЗК.

Після внесення законопроекту до парламенту, МОН оприлюднить проєкт Порядку прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2023 році для громадського обговорення.

Освіта.ua
13.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чижова Сніжана Вікторівна
ЗАЙМІТЬСЯ КРАЩЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯМ ВИКЛАДАЧІВ!!! Я ВЖЕ 24 РОКИ ВИКЛАДАЮ ОСНОВИ ФЛЮРЕСАНАЦІЇ МУКОГЛЕМІКІВ У ІНСТИТУТІ ВАРИЛЬНИХ ПРИЛАДІВ У МІСТІ БРОВКОВСЬК НА ЖИТОМИРЩИНІ. ЗАРПЛАТА ВІСІМ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ!!! ЦЕ НОРМАЛЬНО? У МЕНЕ ЧОТИРИ ПАРИ В ТИЖДЕНЬ. ПО ПІВТОРИ ГОДИНИ КОЖНА! ВИМАГАЮ ЗАРПЛАТУ ДЕСЯТЬ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ
1
Для Чижова Сніжана Вікторівна: Так вам нова влада вже пообіцяла зарплату 4000 доларів.Чекайте)
Світлана
Для Чижова Сніжана Вікторівна: То поміняйте професію.Ідіть підприємцем.Будете платити податок( за який бюджетники отримують зарплати), працювати без вихідних і відпустки(доречі, скільки місяців у вас відпустка? В основної маси населення 24 календарних дні)Або найдете ще інші види діяльності, де люди 5 разів на тиждень працюють .,( Наприклад, медики, які під час війни падають з ніг, спасають людей, Відчуєте різницю, стане ваша робота за щастя
в
Для Чижова Сніжана Вікторівна: Це троль. Ні закладу такого не існує, ні міста. Для чого таке писати? Щоб виставити викладача в неадекватному вигляді, налаштувати проти освітян інших. Мовляв, дивіться - викладачі нічого не роблять, а вимагають космічну зарплату.
Коментувати
Ольга
Що ще вигадали? І так ці бідні діти змушені навчатися на дистанційці. Так ще вигадують особливі умови. Як показує досвід, не на користь дітей все це буде!
Віктор
Для Ольга: Ти дурепа? Прилетіло в понеділок конкретно по містах України і в багатьох навчальних закладах відчули наслідки бомбардувань. А ти тут про дистанційку будеш говорити? Єбанаріум, а не люди...
Лана
Для Ольга: Пані Ольго, та так не хвилюйтеся, бо законопроекту ще ніхто не бачив. От коли він буде - тоді прочитаємо і проаналізуємо, чи дійсно він на користь дітей, чи ні. В мене складається враження, що Вас не стільки турбує законопроект, як дистанційне навчання і те як діти ’’мучаться’’... Законопроекту почекаємо, а от до дистанційного навчання вже давно треба було звикнути і нічого страшного у ньому немає, було б бажання вчитися
Надія
Для Ольга: Дистанційне навчання для дітей - це не покарання, аж ніяк. Це захист від особливих теперішніх умов, умов війни. Якщо дитина вчиться - вона буде вчитись, при будь яких обставинах. Це вже не початок 2020 року, коли всі вчились тільки по Viber, або ще завдяки іншим платформам, бо тоді ніхто не був підготовлений. А це що хочуть ввести для дітей, мало б полегшити вступ, в умовах війни. Уважніше читайте і не біжіть поперед батька в пекло, ще навіть законопроект детально не розписали, а ви вже почали шкодувати дітей.
Коментувати