Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мірослава
А як було раніше? Мені здається, вони просто додали інші предмети як варіант, нащо тоді так хвилюватися?
Вікторія
Для Мірослава: Було фізика/хімія,математика/біологія.Зараз ж хімія/математика,біологія/фізика.Ті хто готував математику і хімію ,фізику і біологію зараз в безвихідній ситуації..
Коментувати
Олена
Ви зовсім з розуму зійшли?В КІНЦІ СЕМЕСТРУ міняти перелік!!!!Що дитині робити,готувала математику і хімію..Терміново,куди писати скаргу????
ValKalina
При всем уважении. Но этот список предметов известен уже с середины октября. При чем здесь конец семестра?
Нюта
При всем уважении, этот список поедметов был изменен в начале октября, а теперь опять поменяли ????
Олена
Зміни внесли вчора,якщо ви не замітили!
Коментувати
Оксана
В людей ні мозгів, ні совісті. Також буду вдячна, якщо скажете куди писати скаргу
Val Kalina
Жалобу можно писать в МОН. Или позвонить им на горячую линию. Именно они приняли такие Условия приема 2022 (13.10.2021), а до этого - полгода обсуждали проект этих самых Условий. Тогда же и список утрясли. Т.е. этот список предметов был известен еще летом! Эта новость - просто немного запоздала. Сами Условия были опубликованы здесь, на сайте тоже в октябре. И тогда же можно было проверить этот самый список предметов, в Приложении 4 (https://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/9990/)
Коментувати
Євген
Міністерсво ідіотів. Що ви робите???? Дитина готує математику 2 роки, хімію вже рік. Осінню затвердили одні предмети, терер інші. Що твориться в вашій голові? Хто знає куди писати офіційну скаргу?
ValKalina
Хм. Этот список предметов не менялся с осени? с 13 октября, когда были приняты новые Условия приема 2022. Другой вопрос, что осенью никто его не изучал...
Антоніна
Шановна, Ви або сліпа або глуха. Другий предмет був з середини жовтня математика або біологія, а третій фізика або хімія. Тепер другий математика або хімія, а третій фізика або біологія. Чи для Вас немає різниці??Тобто, дитина , яка готувалась до хімії та математики тепер повинна готувати до здачі біологію
Анонім
Для Антоніна: Та нічого і не змінилось з 13.10.2021. Додаток 4 до наказу "Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році" від 13.10.2021. (https://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/9990/) https://osvita.ua/doc/files/news/99/9990/1_dodatok4.pdf
Коментувати
Ольга
Так... перший раз змінили в жовтні, другий в листопаді.що далі? Біологія з першого місця переїхала на 3, так до весни мабуть біологію взагалі приберуть (основний предмет для медиків).
Val Kalina
Никто ничего с октября не менял! Так и было с самого момента принятия Условий приема 2022 (https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2022/umovi-prijomu-dlya-zdobuttya-vishoyi-osviti-2022-roku)
Коментувати
Тетяна
Доброго ранку! То які ж предмети треба здавати на медичні спеціальності? Дайте будь ласка відповідь!!!
Val Kalina
Приложение 4, отрасль 22 https://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/9990/
Коментувати
Микола
Повний бардак,на сайтах в медичних університетах зовсім інша інформація. За 5 місяців до ЗНО робити зміни. .
Val Kalina
Список предметов, который упомянут в этой новости, содержится в Условиях приема 2022, принятых, подписанных министром и опубликованных МОН еще в середине октября. С тех пор список - не менялся
Коментувати
Ирина
УЖАС!!!! Вы совсем что ли с ума посходили в своем Министерстве! К чему постоянные изменения ? Дайте уже детям спокойно учиться! Совсем уже их задергали, готовятся к одному ЗНО, а тут резко появляются новшества. Бедные дети, скоро без помощи психиатра не смогут обходится. Не даете им нормально учиться, это же сумасшедшая нагрузка на нервную систему. Они не роботы, а живые люди!
Сашко
Для Ирина: ????????????????
Коментувати
Марія
Для чого змінювати перелік предметів.? Коли дитина готується з липня, а тут зміни. Порадьте, якщо дитина хоче поступати на медичні спеціальності у коледж, то її треба вчити хімію чи біологію. Чи згідно нової постанови другий конкурсний предмет хімію ?
187
Для Марія: и то и то. украинский, биология и химия
Коментувати
Микола
Як можна змінювати знову предмети для здачі ЗНО.Вже ж визначили другий конкурсний предмет математика, а третій хімія.
Val Kalina
С октября, когда были приняты Условия приема 202 никто ничего не менял. Этот список предметов (Приложение 4) был сразу опубликован на сайте. А эта новость - просто запоздалый комментарий к уже давно принятому документу )
Коментувати
ДАРЬЯ
Это уже точно или нет? Думаю если в декабре опубликовали то должно быть точно, но лучше уточнить)
Бурчун
Для ДАРЬЯ: до 31.12.21 вузы должны на своих сайтах разместить условия приёма- поступления с перечнем необходимых предметов.Будем надеятся,что за месяц уже ничего не поменяют.
Якось так
Для ДАРЬЯ: не хочу підливати олії у вогонь, але, наприклад, в минулорічний Наказ МОН "Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році" від 15.10.2020 № 1274 двічі вносили зміни згідно з Наказами Міністерства освіти і науки № 499 від 05.05.2021 №890 від 05.08.2021зверніть увагу на дати
Віта
Список предметів до вступу на психолога?
Коментувати
SV
Вони там зовсім, чи що? Кожен місяць міняють перелік предметів! Дайте вже дітям нормально підготуватись! І, як завжди, не обійшлось без втручання МОЗ - може пора їм уже і закони в раді приймати?
Валерия
Для SV: Я згодна. Вже третій раз змінюють предмети до медичного університету
399
Для Валерия: якщо проаналізувати, то перелік предметів майже не змінився.
Val Kalina
Нет. Ничего не м енялось с момента приема Условий приема 2022. Условия приняты в середине октября. Там же, в Приложении 4 и этот список
Коментувати
Ментор
Які веселі фото-світлини. Невже препарати чи дійсно від радощів від нових кращих змін?