Міністр освіти: Україна відкрита для вступників з ТОТ

Україна відкрита для вступників з тимчасово окупованих територій для здобуття безкоштовної вищої освіти

Міністр освіти: Україна відкрита для вступників з ТОТ

Україна відкрита для вступників з тимчасово окупованих територій для здобуття безкоштовної вищої освіти.

Про це під час робочої поїздки до Донецької області заявив міністр освіти і науки  Сергій Шкарлет.

За його словами, за ініціативи президента України здійснюється значна робота в частині допомоги вступникам з тимчасово окупованих територій для здобуття безкоштовної вищої освіти, за окремою квотою.

«Україна відкрита для них, і ці діти можуть розраховувати на нашу допомогу. Це непрості, але дуже дієві кроки для того, щоб здобувачам освіти з ТОТ було комфортно і вони інтегрувалися в українське суспільство. Ми робимо все можливе, щоб діти почувались як удома, адже вони і є вдома», – наголосив Шкарлет.

Цього року освітні центри «Донбас-Україна» і «Крим-Україна» на базі українських закладів вищої освіти працюватимуть до 24 вересня.

«Можливість поселення до гуртожитків, розв’язання соціально-побутових проблем, навчання за державним замовленням, додаткове планування певних курсів – усе це відкрито. Ми чекаємо вступників з непідконтрольних територій на навчання в закладах освіти України! Усі переваги, що має держава, Україна готова вам надати», – наголосив міністр.

У робочі дні – з понеділка до четверга з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 17:00 – працює гаряча лінія 0-800-504-425 для вступників з тимчасово окупованих територій України.

Діти, які перебувають на непідконтрольній території, можуть скористатися каналами зв’язку (+38 098 079 69 73 – Viber, Whatsapp, Telegram; +38 095 200 85 73 – для людей з порушеннями слуху Viber, Whatsapp, Telegram), які є безкоштовними.

Про вступ абітурієнтів з ТОТ до вишів України

Освіта.ua
16.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів