«Нова фабрика»: унікальні можливості для випускників
PR

Проєкт передбачає безкоштовне навчання 200 студентів за технічними спеціальностями

«Нова фабрика»: унікальні можливості для випускників

В українських закладах вищої освіти можна часто почути про «практикоорієнтованість» освіти та «зв’язок освіти з роботодавцями». Як це працює на практиці можна перевірити у Державному університеті економіки і технологій (м. Кривий Ріг).

Цьогоріч ДУЕТ разом зі своїм партнером, одним з найбільших виробників сталі в Україні, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запустили унікальний освітній проєкт «Нова фабрика». Він передбачає безкоштовне навчання 200 студентів за технічними спеціальностями, які після завершення навчання гарантовано отримають своє перше робоче місце на новітній фабриці огрудкування. Тут і практикоорієнтованість, і зв’язок з роботодавцями, і можливість розвиватися і самовдосконалюватися в одній «упаковці».

Технічна освіта – це про майбутнє

Як би не лихоманило сучасний світ, в які б крайнощі не кидалося людство, їх тримають і завжди триматимуть «технарі». Люди-раціоналісти, люди з чітким уявленням про те, як працюють технології і куди вони можуть нас привести. Саме від тих, хто сьогодні є представником концепції STEM (наука, технології, інженерія, математика), залежать більшість галузей світової економіки, бо саме вони мають знання та вміння, необхідні для вирішення реальних проблем та викликів, здатні осмислювати інформацію, знають, як збирати та оцінювати дані для прийняття рішень. Бо саме вони проєктують, будують, виробляють і несуть відповідальність за розвиток світу.

Найвпливовіші університети світу – технічні; найпрогресивніші країни світу – там, де технології стоять на першому місці. Сектор STEM найближчими роками стане одним з найбільших роботодавців світу, адже щодня розробляються та впроваджуються нові технології. І саме тут зосереджені найбільші перспективи кар’єрного зростання.

Освітній проєкт «Нова фабрика» – це частина глобального тренду підготовки нового покоління професіоналів, що будуть з технологіями «на ти». Для студентів це можливість «опинитися в моменті», який стане першим кроком до побудови кар’єри в міжнародній компанії і здатності разом з нею задавати темпи розвитку міста, країни, світу.

Приєднуйтесь! Якщо ви сміливі, амбіційні, здатні мислити глобально, готові упроваджувати інновації, формувати нову культуру та нові цінності, проєкт «Нова фабрика» саме для вас!

У чому суть?

У Кривому Розі будується нова високотехнологічна та екологічна фабрика огрудкування, яка потребує такої ж нової – амбіційної, цілеспрямованої, готової до викликів і досягнень – команди професіоналів. Місію підготовки цієї команди взяв на себе Державний університет економіки і технологій, який розробив унікальну освітню програму: студенти отримають тільки найсучасніші знання та найпотрібніші вміння, заглибляться в майбутню професію уже з перших занять, а наставниками матимуть найкращих викладачів, а також українських та іноземних фахівців-практиків. І все це – за кошт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», який інвестує в цей проєкт 70 млн грн, що будуть спрямовані на оплату навчання, стипендії, міжнародне стажування тощо.

Студентами програми «Нова фабрика» можуть стати випускники шкіл і коледжів, які навчатимуться 2 роки і після завершення навчання отримають ступінь молодшого бакалавра. Підготовка майбутніх фахівців відбуватиметься за спеціальностями:

  • Галузеве машинобудування;
  • Металургія;
  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
  • Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Крім навчання за програмою, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» пропонує додаткові бонуси:

  • стипендії найкращим студентам;
  • вивчення англійської мови на професійному рівні;
  • тренінги для розвитку soft skills (командоутворення, комунікативні навички, тайм-менеджмент тощо);
  • отримання корпоративного диплому від АрселорМіттал;
  • міжнародні стажування та перейняття досвіду у найкращих спеціалістів світу.

Вимоги до вступу – ще один неймовірний бонус, адже все, що потрібно, це:

1. Успішно скласти 2 ЗНО ( українська мова / українська мова та література та будь-який з предметів ЗНО).

2. Подати (не пізніше 23 липня) заяву до Державного університету економіки і технологій для вступу на одну із перерахованих вище спеціальностей (дворічна програма молодшого бакалавра).

Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням або за телефоном (097)-309-41-92 (Анна, менеджер проєкту).

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
05.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Цікаво, скільки дітей можновладців піде туди навчатись? ???? Чомусь в медичний університет, в університет міжнародних відносин, університет Шевченка, взагалі в престижні столичні виші такого,, бонусу" немає, там тільки поріг з математики 150, а от з української мови можна і нижче ????????
Тетяна
Цікаво, скільки дітей можновладців піде туди навчатись ????? Чомусь в медичний або в університет міжнародних відносин , університет Шевченка і т.ін. таких ,,бонусів" не потрібно ????????