Відвідайте 20 серпня День відкритих дверей у МАУП
PR

Приходьте на День відкритих дверей до академії й отримуйте знижку 20% на навчання

Відвідайте 20 серпня День відкритих дверей у МАУП

Студентські роки – один із кращих періодів у житті. Але наскільки яскравим і корисним він буде для вас, залежить від вибору навчального закладу. 20 серпня ви зможете познайомитися з найбільшим недержавним закладом вищої освіти України, а про його переваги ви зможете дізнатись вже зараз.

Якість освіти, яку цінують знаменитості

Серед випускників МАУП – політики Володимир Гройсман та Ельбрус Тедеєв, зірки спорту Василь Вірастюк, Ірина Мерлені та Жан Беленюк, відомий співак Дмитро Монатік. Хотіли б отримати освіту на рівні, який оцінили і вони? Тоді вам – до МАУП.

Найбільший недержавний економіко-гуманітарний заклад вищої освіти в Україні

В академії навчаються студенти із 39 країн світу за 22 спеціальностями та 115 спеціалізаціями. Вибір інтересів для абітурієнтів величезний: IT та інтернет-маркетинг, політологія, психологія чи право, перспективні інші напрямки. Але особливу увагу слід звернути на найпопулярніші серед абітурієнтів 2021-го року спеціальності:

Затребувані знання від лідера освітніх рейтингів

Академія лідирує серед приватних закладів вищої освіти в рейтингу «Scopus». Крім того, МАУП — №1 серед приватних закладів вищої освіти за версією Освіта.ua і №1 із 20-ти кращих приватних ЗВО за версією Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців в сфері вищої освіти.

Вступайте онлайн, навчайтеся за зручною для себе формою

Навчання в академії проводиться за денною, заочною та дистанційною формами. Заочна та дистанційна форми навчання – відмінна можливість поєднувати освіту з роботою і особистими справами.

Крім того, у МАУП успішно реалізовано можливість вступу онлайн. Ставайте студентом, не витрачаючи часу на дорогу і черги, уникаючи будь-якого стовпотворіння, з будь-якого міста України. Детальніші умови можна дізнатись за посиланням.

Вища освіта доступна і без ЗНО та НМТ також

МАУП прагне зробити вищу освіту доступною кожному, тож придивіться і до міжнародних освітніх програм, приєднатися до яких можна без сертифіката ЗНО/НМТ. Більше інформації за посиланням.

Диплом польського університету дистанційно в Україні.

Окрім цього, Академія надає унікальну можливість отримати в Україні польський диплом державного зразка. Як саме? Спільно з Вищою Школою Внутрішньої Безпеки (Лодзь, Польща) МАУП надає студентам польсько-української програми спільного навчання можливість навчатися дистанційно і отримати диплом, що визнається як в Україні, так і країнах ЄС. Детальніше про програму читайте за посиланням.

Заклад дбає про майбутнє випускників

І для студентів, і для випускників академія проводить «ярмарки вакансій» і курси профорієнтації, тож знайти цікаву та прибуткову роботу з дипломом державного зразка вам не складе труднощів.

Приєднуйтеся до великої й дружної сім'ї МАУП! Приходьте на День відкритих дверей до МАУП і отримуйте знижку 20% на навчання. Захід відбудеться 20 серпня з 9:00 до 14:00 у всіх регіональних підрозділах академії, а також у Києві. Для зручності необхідно зареєструватися на спеціальному сайті.

Телефони приймальної комісії: (093) 490-49-00 (Viber, WhatsApp), (096) 490-49-00.

Відкрийте себе в МАУП!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
17.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
А Ви не в курсі, що 20 серпня давно минуло? Який недовуз - така й реклама! /