Дорожня карта вступника до бізнес-майбутнього
PR

Дорожня карта факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу сприятиме успіху в майбутньому

Дорожня карта вступника до бізнес-майбутнього

Якщо ти абітурієнт-2021 та маєш бажання підкорити весь світ, мотивуйся і рушай до нових перемог. Як обрати свій шлях, куди вступати після випуску зі школи? Тут тобі стане в пригоді дорожня карта факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури, яка сприятиме на шляху до успішного бізнес-майбутнього.

Престижні бізнес-спеціальності ФГРіТБ для успішного стартапу

Сьогодні індустрія гостинності – це сфера економіки зі швидкими темпами зростання, одна з головних складових сфери послуг. Ця галузь є актуальним і престижним напрямом розвитку світової економіки.

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу – один із найпотужніших в Університеті культури, який запрошує тебе на навчання за трьома бізнес-спеціальностями:

  • 241 «Готельно-ресторанний бізнес»;
  • 242 «Туризм»;
  • 028 «Менеджмент готельно-ресторанного і туристичного бізнесу».

Обравши факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури, маєш шанс вступити на бюджет – на тебе чекає 100 бюджетних місць, або ж навчатися за контрактом.

Форми навчання: денна, заочна та дистанційна. Визнач, яка є ефективнішою для тебе, і розпочинай опановувати фах, застосовуй знання на практиці, дій та досягай цілей.

ФГРіТБ – сучасна освітня платформа: про дисципліни, навчальний процес і поєднання теорії з практикою

Упродовж усього навчального процесу здійснюється ефективне поєднання теорії і практики, здобутих під час лекційних та науково-практичних занять у сучасних мультимедійних лабораторіях. Звертаємо увагу, що навчання відбувається безпосередньо на практиці і реалізовується в рамках освітнього проєкту «Дуалізація освіти»: щотижня студенти бізнес-факультету мають змогу відточувати свої практичні навички, набуваючи фахового досвіду в рестораних і готельних закладах, туристичних компаніях.

Підготовку майбутніх бізнесменів і бізнес-леді здійснюють відомі професіонали своєї справи – досвідчений професорсько-викладацький склад, сформований із докторів та кандидатів наук, професорів і доцентів, поміж яких заслужені діячі культури, освіти, науки України та провідні спеціалісти-практики готельно-ресторанного й туристичного бізнесу. Викладачі на ФГРіТБ – це твої наставники, а куратори груп – завжди поруч і в тренді разом із тобою!

Студенти часто є учасниками майстер-класів, тематичних зустрічей, воркшопів, конференцій із найвідомішими експертами, майстрами, бізнесменами та успішними особистостями сфери гостинності. Такі зустрічі допоможуть тобі налагодити коло ділових контактів –сформувати ефективний нетворкінг – для професійного зростання.

Не менш значущим є професійне самовдосконалення студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа», які часто долучаються до регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів із кулінарної майстерності, ресторанного сервісу та бізнесу, здобуваючи призові місця.

ФГРіТБ – твій «Lifelong learning»

Безперервна освіта сьогодні – це стиль життя. Процес росту потенціалу особистості триває на основі застосовування знань, які здобуваєш в університеті, і тих навичок, якими вчишся оволодівати. Практика на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу починається з першого курсу.

Крім того, чимало майбутніх готельєрів, рестораторів і фахівців туризму набувають професійного досвіду та мають можливість удосконалити навички в закордонних готелях і ресторанах, зокрема в компаніях Румунії, Болгарії, Греції, Кіпру та Туреччини.

Поєднуй теоретичні знання з практичними вміннями – будь ще ближче на крок до свого успіху!

Ким ти будеш? Стань власником бізнесу!

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури готує конкурентоспроможних висококваліфікованих фахівців, компетентних професіоналів індустрії гостинності, знавців своєї справи, які здатні забезпечити високий рівень надання послуг, обслуговування та комфорту.

Це майбутні бізнесмени, власники бізнесу, топменеджери сфери гостинності й туризму, керівники готельно-ресторанних комплексів, ресторатори, готельєри, SEO-спеціалісти, кризові менеджери, спеціалісти з адміністративної роботи, керівники туристичних агенцій, менеджери міжнародного туризму, SMM-спеціалісти і маркетинг-директори в індустрії гостинності, тревел-менеджери та туристичні брокери.

Зіркові викладачі та мотиватори, у яких ти навчатимешся

Серед досвідчених спікерів, запрошених із майстер-класами на ФГРіТБ, були: Ектор Ісмаель Хіменес-Браво – відомий канадський та український шеф-кухар, суддя проєкту «Мастершеф», володар престижної кулінарної премії «The World Master Chef»; Дмитро Борисов – український ресторатор, бренд-шеф; Ліза Глінська – королева десертів, засновниця та викладач кондитерської школи «GL».

Також це Євген Клопотенко – кулінарний експерт, бізнесмен, телеведучий, засновник гастромайстерні «CONFITURE» та соціального проєкту зі зміни культури харчування «CultFood»; Даша Малахова – телеведуча, актриса, кулінар і ресторатор; Жанна Бадоєва – ведуча і співзасновниця тревел-шоу «Орел і решка»; Валерій Созановський – ресторатор, кондитер та бренд-шеф; Олексій Повторейко – віцепрезидент і викладач Асоціації шеф-кулінарів України, шеф-кухар столичного ресторану, нагородженого премією «Соль» – «Наживо»; Данил Яковенко – шеф-кухар Міжнародної тенісної академії; Дмитро Сидоренко – президент Асоціації сомельє України та багато інших відомих практиків.

Результатом навчання в богемному виші є набуття так званих «must have» звичок: здатності швидко та ефективно розв’язувати складні спеціалізовані завдання і проблеми у сфері готельно-ресторанного бізнесу; працювати в команді та самостійно; організовувати свій бізнес у сфері гостинності; вільно орієнтуватися у величезних обсягах інформації; саморозвиватись і генерувати проривні інноваційні проєкти та ідеї.

Чекаємо на талановиту молодь уже в новому навчальному році! Приходь за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 36 (станція метро «Печерська») і стань частиною однієї великої родини!

Консультацію можна отримати за телефонами:+38 (096) 989-88-92, +38 (067) 314-58-77.

Команда керівництва факультету:

  • декан: Комарніцький Ігор Олегович;
  • заступники декана: Пилипів Вікторія Володимирівна, Приходько Ксенія Олександрівна.

Штаб «Абітурієнт-2021»: (068) 542-41-91.

Підписуйся на ФГРіТБ у соціальних мережах:

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
23.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів