МОН просить прикордонників не штрафувати абітурієнтів з ТОТ

Абітурієнти з ТОТ вимушені перетинати держкордон без дотримання встановлених норм

МОН просить прикордонників не штрафувати абітурієнтів з ТОТ

Міністерство освіти звернулось до Державної прикордонної служби України з проханням не застосовувати заходи адміністративного впливу щодо абітурієнтів з тимчасово окупованих територій, які мають бажання отримати вищу або фахову передвищу освіту в Україні.

Як відомо, наразі громадяни України, які перебувають у зонах тимчасової окупації, вимушені перетинати державний кордон України без дотримання встановлених норм.

Чинним законодавством України передбачені певні адміністративні покарання за порушення порядку в'їзду та виїзду з тимчасово окупованої території України, а також за незаконний перетин кордону.

Так, адміністративне покарання передбачає штраф за незаконний перетин кордону, що складає від 3400 до 8500 грн, або адміністративний арешт на 15 діб.

Також Міністерством освіти буде розглянуте питання щодо продовження термінів вступної кампанії для осіб з ТОТ на місця державного замовлення.

Освіта.ua
18.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
Чому ви сюди їдете,"патріоти"?... ?країни?Більшість... з вас ненавидить Україну,не знає української мови.Але тут "шара"-буджєт,сті... пєндія,бісплатнає... апсчіжітіє.Ви ж "абієжєнниє" і вам "всє далжни".Їдьте в свою росію!
2
Для 1: Ты заплатишь за их обучение из своих налогов. Усек, терпила?
1
Для 2: Тэрпіла-це твій ватний папа,якого шпилять в попку руськіє чєчєнськіє братья
2
Для 1: Заплатил налоги, уебок?
Коментувати