Вища освіта в МАУП: якісно, цікаво, доступно
PR

МАУП запрошує вступити до закладу на популярні спеціальності онлайн і навіть без ЗНО

Вища освіта в МАУП: якісно, цікаво, доступно

Коли шкільні роки залишаються позаду, необхідно задуматись, чи буде захоплюючим і студентство. МАУП, найбільший недержавний заклад вищої освіти країни, запрошує вступити до закладу онлайн і, за потреби, навіть без ЗНО. Скористатись цією можливістю можна до 26 червня 2021 року.

Чому ж МАУП є закладом, популярним серед абітурієнтів, і чим заслуговує він на вашу увагу?

Навчатися в МАУП – престижно

Міжрегіональна Академія управління персоналом – це найбільший приватний заклад вищої освіти України, що понад 30 років навчає студентів із 39 країн світу за 22 спеціальностями та 115 спеціалізаціями. Більшість із них економіко-гуманітарного спрямування, але всі вони з числа перспективних і популярних: IT та інтернет-маркетинг, політологія і міжнародне право, але на особливу увагу заслуговують спеціальності, популярні серед абітурієнтів 2020 го року: «Право» «Психологія», «Стоматологія», «Інженерія програмного забезпечення».

Про якість знань, що надаються академією, говорять і її провідні позиції в освітніх рейтингах:

  • №1 серед приватних закладів вищої освіти в «ТОП-100 навчальних закладів за кількістю заяв від абітурієнтів»;
  • №1 серед приватних закладів вищої освіти в рейтингу «Scopus»;
  • ТОП-10 кращих приватних закладів вищої освіти за версією Освіта.ua;
  • №1 в 30-ці кращих приватних закладів вищої освіти за версією Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців у сфері вищої освіти.

Серед випускників МАУП – політики Володимир Гройсман та Ельбрус Тедеєв, зірки спорту Василь Вірастюк, Ірина Мерлені та Жан Беленюк, відомий співак Дмитро Монатік.

Хотіли б отримати освіту на рівні, який оцінили навіть вони? Тоді вам – до МАУП.

Бути студентом МАУП – комфортно

Навчання в академії можливе за денною, заочною та дистанційною формами, а крім київського, по всій Україні працюють 38 регіональних філій.

Студентський кампус МАУП в Києві просто ідеальний для щасливого студентства. Сучасні та просторі гуртожитки, футбольні поля просто неба і цілий спортивний комплекс для студентів, парк, кафе, продуктові магазини – для навчання, проживання та студентського дозвілля тут є все необхідне.

Навчальна практика в Академії максимально наближена до реальних умов, наприклад, студенти-стоматологи мають доступ до спеціально обладнаного фантомного залу, а на старших курсах набувають досвіду на базі власної стоматологічної клініки.

Академія регулярно проводить «ярмарки вакансій», тож знайти цікаву й прибуткову роботу з дипломом державного зразка не складе труднощів.

Також у МАУП успішно реалізовано можливість вступу онлайн, тому стати студентом можна, не витрачаючи часу на дорогу і черги.

Якщо ж у вас немає сертифікатів ЗНО, то придивіться до міжнародних освітніх програм МАУП спільно з європейськими закладами вищої освіти.

Приєднуйтеся до великої і дружної сім'ї МАУП прямо зараз або приходьте на День відкритих дверей МАУП 26 червня. Не проґавте можливість отримати знижку 20% на навчання. Реєструйтеся на захід за посиланням.

Телефони приймальної комісії: (093) 490-49-00 (Viber, WhatsApp), (096) 490-49-00.

Відкрийте себе в МАУП!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
09.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів