За якими правилами відбудеться вступна кампанія

Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році зареєстровано в Мін'юсті

За якими правилами відбудеться вступна кампанія

Найближчим часом набудуть чинності Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році.

Про це повідомили у Міністерстві освіти, посилаючись на реєстрацію документа у Міністерстві юстиції.

Відповідно до положень Умов прийому до вишів, реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів починатиметься 1 липня, а прийом заяв та документів – 14 липня.

Ті абітурієнти, які вступатимуть на навчання лише за сертифікатами ЗНО мають подати заяви про вступ до 18:00 23 липня. Для вступників, які проходитимуть співбесіди, вступні іспити або творчі конкурси подання заяв завершиться 16 липня.

Новими умовами також розширено можливості використання електронного кабінету вступника. Наступного року подавати електронні заяви зможуть вступники, які планують продовжити навчання після здобуття освітнього рівня молодшого спеціаліста (за умови наявності сертифікатів ЗНО).

Окрім того, передбачена можливість виконання вимог до зарахування через електронний кабінет з використанням кваліфікованого електронного підпису вступника, що спростить процес подачі оригіналів документів, а також зменшить черги в приймальних комісіях влітку.

Вступникам на спеціальності «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія» для того, щоб взяти участь у конкурсному відборі, потрібно буде мати щонайменше 150 балів із другого та третього конкурсних предметів. Однак ця вимога не буде поширюватися на тих, чий конкурсний бал буде вище 175. Обов’язковими предметами ЗНО для вступу на ці спеціальності будуть українська мова та математика, а третім предметом вступник може обрати біологію, хімію або фізику.

Також наступного року для більшості спеціальностей значно розширений перелік предметів ЗНО, які можуть використовуватись як третій конкурсний предмет.

У 2021 році буде встановлено обмеження кількості заяв, які вони зможуть подати на контрактну форму навчання – загалом не більш ніж 30 заяв.

Для отримання важливої інформації про основні події проведення вступної кампанії приєднуйтеся до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
09.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Доброго ранку,хочу у вас запитати ,я закінчую навчання у академії,хочу вступати у вищий навчальний медичний заклад на факультет " лікувальна справа" в 2022 році ,для цього мені потрібно здавати ЗНО?Якщо так ,то з яких предметів обов`язково? Чи буде ще якийсь тестовий іспит чи співбесіда?Для всіх вузів однакові правила вступу?
Галина
Для Анастасія: що таке академія? який освітній рівень Ви отримуєте? за медичною спеціальністю чи ні?
Коментувати
Іванка
Минулого року вступала у "Academia Pomorska", яка знаходиться в місті Слупськ , Польща. Дуже багато часу втратила , коли вивчала польську з репетиторами, знайомі порадили спробувати ці курси https://imclasses.com/, за що їм дуже вдячна! Можливо є студенти які планують вступа на наступний рік, тому дуже раджу! Вам також допоможуть у вирішенні питань ,які виникають з документами при вступі.
Бобровський Григорій
Доброго дня, я хочу подати документи у 3 заклади, але мені треба скласти вступні іспити, і що мені робить? Їхати в кожен університет і складати їх?
Галина
Для Бобровський Григорій: чому вступні іспити? Ви вструпаєте на базі молодшого спеціаліста? Ну оберіть сам, що Вам робити: або оберітт один виш або їдьте в усі
Коментувати
Зоряна
Доброго дня, друзі, скажіть, бцдь ласка, а обов’язково виготовляти електронний цифровий підпис? Чи можна подавати доккменти особистл? Дякую
Андрій
Доброго дня чи на базі «молодшого спеціалісту» зможу поступити у ВНЗ на профільну спеціаьність?
Nataliia Kuznetsova
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, у 2021 році для вступу документи подавати лише в електронному вигляді через електронні кабінети чи в паперовому (копії) безпосередньо до приймальних комісій?
Влад
Для Nataliia Kuznetsova: через електронний кабінет подаються заяви. А оригінали і копії особисто після оголошення результатів.
Коментувати
Лідія
Чи можу я поступити у вищий навчальний заклад на базі молодшого спеціаліст, якщо бали зно менші 150?
Влад
Для Лідія: дивлячись, скільки буде місць і який конкурс на місце.
Коментувати
Марьяна
Чи можна замість атестата про повну загальну середню освіту, до пакету на ЗНО додати диплом молодшого спеціаліста?
Мария
Здравствуйте... ???? У меня диплом бакалавр «Право» 1. Мне нужно сдавать ЗНО для вступления на магистратуру ? 2. Если да , то какие предметы ? Право и Английский ? 3 Подскажите пожалуйста, как готовиться к Праву ? Может есть какие то книжки 2021 года для подготовки таких ЗНО ! ? 4. И когда уже можно будет регистрироваться на это ЗНО ? 5. Как и где будут проходить экзамены в этом году ? 6. И ещё , для вступления по специальности , мне нужно сдавать школьное ЗНО ?
Галина
Для Мария: 1. так. 2. так. 3. на цьому сайті можна проходити он-лайн зно попередніх років + є затверджена програма http://osvita.ua/master/master-zno/program/64242/. 4 подивіться на сайті центру оцінювання. там мають бути терміни реєстрації. 5. Вам прийде запрошення з адресою. 6. ні
Коментувати
Оля
Доброго дня! Скажіть будь ласка після закінчення коледжу і отримання молодшого спеціаліста ще у 2007році,які потрібно документи для вступу на спеціальність дошкільне аиховання
Галина
Для Оля: якщо у Вас молодший спеціаліст за іншою спеціальністю, то все те саме, що й для випускників шкіл
Коментувати
Мама
Добрый день, какую математику надо сдавать для поступление в университет, стандарт или профиль ?
Галина
Для Мама: в зно немає рівнів. треба здавати повністю
Коментувати
Olena
Запрошуємо до вступу на інноваційну освітню програму «Управління цифровою інформацією» до Харківської державної академії культури. Для вступу на освітню програму «Управління цифровою інформацією» необхідні сертифікати ЗНО: 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Іноземна мова / математика / біологія / географія / фізика /хімія (за вибором вступника). Контакти: 61057, Харків, Бурсацький узвіз, 4 E-mail: kafedrabck@gmail.com, pri-kom@ic.ac.kharkov.ua Сайт ХДАК: ic.ac.kharkov.ua Instagram: @liaskhdac Сайт кафедри: https://b24-mk0wjs.bitrix24site.ua/ (На нашому сайті кожен вступник може отримати гід абітурієнта)
Галина
Добрий день. У 2019р. після 2 курсу коледжу здавала ЗНО з української мови і історії України, маю сертифікати, у цьому році планую вступати до вишу на споріднену спеціальність на 2 курс. Чи потрібно здавати ЗНО з математики, і чи правдивою є інформація, що можуть не видати диплом про закінчення коледжу, оскільки немає сертифікату з математики. Дякую.
Сергій
Для Галина: Диплом ви отримаєте, я також здавав 2 предмета ДПА у формі ЗНО у 2019 році. Укр. Мова обов’язкова, історія або математика на вибір, це ваше право було що вибирати, так що диплом буде) ЗНО з математики потрібно здавати тільки в тому випадку якщо воно потрібне для вступу на вашу спеціальність це потрібно вам дізнатися, саме у виша
Коментувати
Віктор
Добрий день, скажіть, які документи наобхідні для всупу у виш після закінчення коледжу?
Влад
Для Віктор: про це пишеться на сайтах вишів
Коментувати
Алла
Добрый день!Скажите пожалуйста:В этом году мой ребёнок заканчивает 9класс.Она хочет поступать на Фармацевта.ДПА в школе сдают с укр.лит.,укр.мова и математика.Достаточно для поступления этих предметов?И какой проходной бал должен быть?Спасибо
Влад
Для Алла: ДПА здають для оцінки в атестаті. А для вступу здають екзамени в коледжі.
Коментувати
Софія
Не можу знайти номер вашої вступної компанії і предмети, які потрібно здавати при вступі на різні факультети????
Влад
Для Софія: нашої це якої? Тут не сайт університету. А освітній портал
Коментувати
Яна
Добрий день, скажіть, чи зможе моя дочка здати ЗНО, коли повернеться в Україну, якщо вона закінчує в цьому році школу в Штатах.
Олексій
Добрий день. Виникло питання чи вступ до ВНЗ цього року буде за 3-ма чи 4-ма предметами?
Катерина
Добрий день, у цьому році хочу поступити до іншого ВНЗ чи достатньо мені мати три ЗНО (укр. мова та літ, англ. мова , математика)?? Чи цього року для вступу до ВНЗ потрібно 4 предмети?
Влад
Для Катерина: потрібно 3 або 2 і творчий конкурс, але дивлячись яка спеціальність і чи підходять Ваші ЗНО. Дивіться на сайтах ВНЗ які потрібні ЗНО
Коментувати
Мама
Носяться з цією вступною кампанією, стільки галасу, метушні, нервів. А в результаті з дипломом магістра з відзнакою нікуди на роботу не беруть, бо досвіду немає. Бо вся наша освіта суцільна профанація .
Марина
Для Мама: в першу чергу все залежить від вас, а не від ВУЗів. Значить, є інші хто більш підходить на цю вакансію. вузи дають освіту, а як ви її використаєте і що від неї візьмете залежить від вас. Якщо на роботу не беруть, значить в цій галузі велика конкуренція, але ж це навпаки добре(більше мотивації до розвитку). Хто ж вам винний.... Смішно, просто коли винять вузи за те, що он я провчився 6 років, а роботу не можу знайти: це або геть не потрібна робота(але навіщо тоді ви її обирали при вступі), або ж просто небагато вакансій- велика конкуренція- в такому разі просто треба бути краще за більшість.
Иван
Автор, зря удивляетесь. Здесь при трудоустройстве действуют совершенно иные принципы: это вовсе не естественный отбор, при котором выживают сильнейшие или в данном контексте - самые умные, храбрые, честные и достойные. Тут, в отличие от всего цивилизованного мира, определяющую роль играет Ваша принадлежность (лагерь "наших" или лагерь "не наших"), и будете ли Вы делать без вопросов то, что Вам скажут. Поэтому никого вообще не интересует результат Вашей работы, а, следовательно, никого вообще не интересует Ваш диплом или опыт. Если не принадлежите к нужному лагерю и не будете делать все, что скажут, всегда найдется миллион причин, по которым Вы не подходите: не тот диплом, не тот опыт или что-нибудь еще. Посмотрите на тех, кого набирают, и все сами поймете. И не слушайте бред, о конкуренции (особенно, когда Вам говорят, что Вас с красным дипломом обошло какое-то недоделанное чудище). Ее нет вообще. Но с таким подходом Украина уже на уровне Африки и Азии. Посмотрим, что будет дальше :)
Коментувати