Затверджені умови прийому у заклади фахової передвищої освіти

Документ визначає правила, за якими відбуватиметься набір вступників у 2021 році

Затверджені умови прийому у заклади фахової передвищої освіти

Міністерством освіти затверджені Умови прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2021 році.

Документ визначає правила, за якими відбуватиметься набір вступників під час проведення вступної кампанії.

У Міністерстві освіти зазначають, що Умови прийому містять новації, що мають зробити вступ більш прозорим та комфортним.

Зокрема, вступники на основі повної загальної середньої освіти зможуть оцінити свої шанси ще до подачі документів – їм буде надана можливість спочатку скласти вступні іспити і творчі конкурси, а вже потім подавати документи до обраного закладу.

До того ж при вступі на основі освітньо-кваліфікаційного рівня співробітника, у разі подання результатів ЗНО, бал вступника за відповідне вступне випробування підвищується на 25%.

Також Умовами прийому передбачено продовження періоду проведення вступних іспитів для вступників на основі базової загальної середньої освіти. Це дозволить закладам більш гнучко підійти до організації вступної кампанії, з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів.

У 2021 році передбачено додатковий прийом документів для здобуття фахової передвищої освіти за контрактною формою. Правом додаткового прийому зможуть скористатись вступники, які з поважних причин не зможуть вчасно подати документи.

Окрім того, роботодавці матимуть можливість направляти на контрактне навчання до закладів фахової передвищої освіти групи своїх співробітників протягом усього навчального року.

Старт вступної кампанії до закладів фахової передвищої освіти запланований на кінець червня.

Освіта.ua
30.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
"...при вступі на основі освітньо-кваліфікаційного рівня співробітника, у разі подання результатів ЗНО, бал вступника за відповідне вступне випробування підвищується на 25%." - хтось може пояснити, що це значить, що мається на увазі, як це може виглядати на практиці? Або де можна знайти пояснення? Прочитала умови прийому на навчання в 2021 році і ця умова там зовсім не згадується.
Таня
Прекрасно. Зачем тогда ЗНО здавать, если есть вступные экзамены???!!! Вы уже определитесь пожалуйста или ЗНО , ИЛИ ВСТУПНЫЕ ЭКЗАМЕНЫ .
Маша
Для Таня: так это в коледж. Если , например, плохо ЗНО сдал и думаешь:пройду у ВУЗ или не. Можешь подстраховаться и паралельно вступать в коледж.
Павел
Для Тани: Если есть сертификат ВНО, то можно подавать копии документов (на сегодняшний день) в 5-ть разных ВУЗов, и ожидать результат конкурса баллов ВНО. При поступлении в колледж (техникум) без сертификатов ВНО нужно сдавать экзамены непосредственно в колледже. Причём, если подаёшь в несколько колледжей, то и экзамены в каждом нужно сдавать заново. Такие же условия при поступлении в колледжи (техникумы) для выпускников 9-х классов. Выбор специальностей, при этом, не очень богатый. Возможность поступить куда-либо ограничивается одним городом, так как экзамены проводятся в одном промежутке времени, а ездить из одного города в другой, ради сдачи экзаменов, не представляется возможным. Этот вариант хорош для тех, кто определился с будущей специальностью или имеет уже таковую, для повышения своего образовательного уровня. А так же даёт возможность абитуриентам, на пример 2017 года выпуска, не пересдавать ВНО в 2021 году, но поступить учиться, сдав экзамены непосредственно в колледже.
Коментувати
для освіта ua
В Україні з’явився новий освітньо-кваліфікаційний рівень СПІВРОБІТНИКА? Мабуть передбачений законопроектом Про прфесійну освіту, який написали Шаров з Бабаком.