Європейський університет: навчання без ЗНО — це реальність
PR

Європейський університет запрошує на спільну українсько-польську освітню програму

Європейський університет: навчання без ЗНО — це реальність

Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет» та Варшавський університет менеджменту пропонують вступникам взяти участь у спільній польсько-українській освітній програмі, що дозволяє українським студентам вступити до закладу вищої освіти без врахування результатів ЗНО.

Навчання проходитиме за інтегрованими навчальними програмами, що дає можливість студентам набути досвід навчання в закордонному університеті, розширити можливості професійної підготовки та підняти свій рівень конкурентоспроможності при майбутньому працевлаштуванні.

Ви можете вступити на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту (для бакалаврів), диплому про вищу освіту (для магістрів) та за результатами співбесіди.

Учасники міжнародного освітнього проекту здобудуть новий цікавий досвід навчання, участь у програмах академічного обміну, фінансові пільги на рівні зі студентами ЄС, у тому числі – під час подорожі країнами ЄС.

На які спеціальності можна вступити на навчання: економіка, менеджмент, маркетинг, право, фінанси, банківська справа та страхування, комп′ютерні науки, інженерія програмного забезпечення, програмна інженерія, кібербезпека.

Детальніше про умови вступу та навчання можна дізнатись за телефоном: (044) 334 53 04; e-mail: sale.eu.28@gmail.com

Більше про Європейський університет

Освіта.ua
27.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів