Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Фіксований чи небюджетний вид пропозиції? Що це означає? Допоможіть, будь ласка, розібратися.
Влад
Для Юля: фіксавана пропозиція це на бюджет і конкурс проходить в самому навчальному закладі, а не широкий конкурс по всій Україні. Не бюджетна це контракт
Коментувати
Наталя
Народ, допоможіть, хто знає чому коли вже подала заяву її ще немає у таблиці?!!! Скажіть будь ласка хто знає
Яна
Для Наталя: Вона може не показуваться відразу в таблиці. Через трохи покаже
Наталя
Я подавала вчора, до цих пір немає, дуже переживаю
Оксана
Я вчора реєструвала, але після натискання кнопки підтвердження в останній момент сайт вилетів. Я зачекала, думала, що можливо все-таки зберігалося, але ні. Сьогодні зайшла і ту саму заяву зареєструвала ще раз і все добре.
Коментувати
Яна
Добрий день. Таке питання. На контракт подаю заяву і на сайті універа пишеться що заочно на контракт можна подавати заяви. Подаю заяву і вибиває "Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів". Заздалегідь дякую за відповідь.
Наталя
Для Яна: можливо ця спеціальність не оновлена, і немає ще нових обсягів на цей рік
Коментувати
Наталя
Допоможіть будь ласка, я вже подала дві заяви на вступ, але в таблиці їх ще немає. Що це таке?
Оксана
Для Наталя: Зачекайте трохи
Коментувати
Юрій
Доброго дня ! Можете детально описати значення фрази "у будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які вони подаються." , взятої зі статті вище, повністю абзац звучить так : "Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання у будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які вони подаються. Кількість поданих заяв на контракт не обмежується." Чесно кажучи вираз "5 заяв" і "без обмежень" мають не зовсім рівноцінне значення ? Для абітурієнтів і так маса заплутаної інформації , а такими виразами Ви ще більше заплутуєте їх. Заздалегідь дякую за пояснення.
Влад
Для Юрій: на бюджет Ви можете подати всього 5 заяв. Або в один вуз всі 5, або в 5 вузів по одній і на одну і ту ж спеціальність, або в 5 вузів на всі різні спеціальності. Тобто без обмежень. Як хочете подаєте, можна 2 заяви в один вуз, три в другий...
Яна
Для Влад: а можна в один універ на одну і ту саму спеціальність подати заяву і на державне і на контракт?
Капе ц
Яна, нет. Выбирая заявление на бюджет, оно автоматом идет и на контракт (там ведь при выборе все написано, потыкали бы)
Коментувати
Ксенія
в мене чомусь в кабінеті точніше на сайті не грузить пошук щоб подати щаяву на вступ, що мені робити, допоможіть ((((
Влад
Для Ксенія: звернися в техпідтримку
Коментувати
Дмитро
Якщо я подав заяву на бюджет,чи зможу я потім підписати контракт,адже щоб подати заяву на контракт,потрібно інше ЗНО?
Влад
Для Дмитро: заява на бюджет також діє і на контракт з тими самим и зно
Коментувати
Ярослав
Якщо з високим конкурсним балом я не пройду в бажаний університет, мені запропонують контракт? Окремо заяви на контакт не подаю. Дуже дякую за відповідь!
Капе ц
Для Ярослав: при выборе ты выбираешь: бюджет + контракт, контракт. Доп на контракт не нужно если подаешь бюджет
Ярослав
Спасибо!!!
Коментувати
Анастасія
Доброго дня. У мене виникла проблема, коли намагаюся подати заявку пише,що поточна дата менша за дату початку прийому заяв, але ж сьогодні уже 15. Можливо хтось знає як вирішити проблему, буду вдячна за допомогу
Наталія
Для Анастасія: Зайдіть на сайт вузу і пошукайте інформацію про терміни подачі документів. Прийом документів на заочну форму може починатися пізніше.
.
Перевірте дату на компі.
Коментувати
Ярослава
Добрий день. Коли намагаємось подати заяву на спеціальність,яку обрав син,вибиває поле "Конкурсні пропозиції відсутні". На інші спеціальності допускає без проблем. Що це може бути? Дякую.
Влад
Для Ярослава: те і може бути. Що немає на цю спеціальність конкурсного набору
Коментувати
Діма
Підкажвть, я подаю на бюджет в університети, Якщо я не прохожу на бюджет, мені потрібно буде знову подавати заяву на контракт?
Маовошвов
Для Діма: Подаючи заяву на бюджет, ви автоматично продаєте її і на контракт.
Коментувати
Ольга
Максимальна кількість заяв у різні виші на різні спеціальності 25 на бюджет? Як розставити пріоритети?
TNFJFFJ
Для Ольга: На бюджет можна подати лише 5 заяв, тому й пріоритетність від 1 до 5)
Коментувати
Діма
Підкажіть, я буду подавати заяви до 5 університетів на бюджет, чи можу я потім подати ще заяви в інші ВНЗ на контракт?
Всевидец
Для Діма: конечно можешь
Коментувати
Ольга
 @Лиза на Закате , а якщо подати заяви в різні вузи на одну і ту ж спеціальність, то це рахується як 2 поданих заяви? Скажіть, будь ласка, благаю ????????????. Я не розумію цього, ще й ті пріоритети...допоможіііііть
Оксана
Для Ольга: Так, це буде рахуватися як дві різні заяви
Коментувати
Оля
Скажіть будь ласка: Чи рахуються бали ЗНО(в формі дпа) до середнього бала? І підкажіть який номер спеціальності підходить для перукарської справи?
Можливо
Для Оля: Так, ДПА враховується в середній бал, якщо його оцінки є в додатку до свідоцтва. Як такої спеціальності нема, але є спеціальність 022 Дизайн з освітньою програмою "Перукарське мистецтво і декоративна косметика"
Галина
Для Оля: перукарська справа - це не вища освіта. Вам до ПТУ. Колись універ Поплавського заробляв гроші на лохах, але потім цю лавочку прикрили. Вступайте др ПТУ і будете ще й стипендію отримувати а не мамині гроші витрачати
Коментувати
Олена
Чи потрібно завантажувати копію посвідчення батька учасника АТО в кабінет вступників?
Влад
Для Олена: ні
Коментувати
Ольга
Скільки заяв можна подати в різні виші на одну і ту ж спеціальність? Благаю допоможіть
Aae
Для Ольга: 5
Ольга
Тобто, пріоритетність є на виші, а не на спеціальності?
le
пріоритетність є на заяви
Коментувати
A
Добрий день  Якщо мною вже здобувався освітній ступінь(навчання не завершено)- бакалавр, а я хочу подати електронну заяву на магістра(медичний) на 1 курс на основі ЗНО, в ділянці «обраний освітній ступень за бюджетні кошти» мені обирати варіант «вже здобувався(навчання не завершено)», незалежно від того що бакалавр і магістратура різні ступені? Дякую
Анастасія
Я коли подавпла першу заяву позначила 2 пріорітетом, а коли подавала другу заяву хотіла її позначити як 1,але коли подавала другу то не було графи, щоб написати пріорітет, це так у всіх чи тільки в мене, і чи іе не повпливає на поступання?
Тарас
Для Анастасія: На можливість вступу не вплине. Якщо серед тих заяв, які ви подасте не буде першого пріоритету, то система почне розгляд ваших заяв з другого пріоритету. Питання в тому, що не було графи, щоб написати пріоритет. Можливо, Ви подали другу заяву на спеціальність, де взагалі немає бюджету і тому Вам не потрібно було ставити пріоритет. В будь-якому випадку, Ви повинні розуміти, що в такій ситуації, як Ви описали, у Вас немає навіть теоретичної можливості вступити на бюджет на спеціальність, куди Ви подавали другу заяву (і хотіли поставити перший пріоритет), але Ви все ще можете поставити перший пріоритет при подачі ще однієї заяви на будь-яку спеціальність в будь-який ЗВО, де відкрита конкурсна пропозиція й наявні бюджетні місця.
Влад
Для Анастасія: немає слова поступання, є слово Вступ!
Це я
Для Влад: если люди так говорят, значит есть
Коментувати
Настя
Який освітній ступінь потрібно вибирати при вступі в медичний інститут після медичного коледжу?
Окси Окси
Для Настя: магістр
Коментувати