Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Якщо я подав заяву на бюджет з першим пріоритетом та мене допущено до участі в конкурсі, але незабаром передумав та вирішив її скасувати. Отже, я втрачаю в такому випадку перший пріоритет і можу подати лише чотири заяви за другим-п’ятим пріоритетами чи п’ять заяв, використовуючи, наприклад другий пріоритет двічі?
.
Для Олександр: лише чотири. І Вашу заяву з другим пріоритетом будуть розглядати як першу.
Влад
Для Олександр: перший втрачає. Ніякий інший пріоритет не можна використати двічі
-=
Можно только посочувствовать. Сколько времени было подумать, определиться. И вот опять. Думайте прежде чем что-то делать. Может и глупых вопросов тогда меньше будет.
Коментувати
Ганна
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка заклад в якому навчається дитина не видає не свідоцтво про освіту ні довідку в зв"язку з тим, що нещодавно тільки замовили документ. Як зареєструватись в системі?
Марина
Добрий день Подала заяву в суботу, але вона досі не з’явилася таблиці е-кабінету
Ольга
Звернулись до вишу з документами про права на пільги. Через який час їх мають внести у реєстр осіб зі спеціальними умовами вступу та коли ця пільга повинна з’явитись в електронному кабінеті вступника?
Влад
Для Ольга: проце треба питати там, де подавали
Коментувати
Крістіна
Доброго дня, я подала усі 5 пріорітетів на бюджет, але вирішила, що хочу відмінити 5 пріорітет і відправити замість нього заяву в інший ВУЗ(теж на бюджет), як це зробити та чи не втрачу я 5 бюджет?
Влад
Для Крістіна: якщо заява вже допущена до конкурсу, то вже пізно. Якщо зареєстрована, то можна її видалити і створити нову, але це ризиковано. Заява вже теж може бути допущена вузом, але дані на сайті ще не оновилися. Ви може втратити пріоритет взагалі
Крістіна
Дякую за роз*яснення
Коментувати
Олена
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи можна подати спочатку три заяви, а потім дві Чи обов`язково подавати заяви по черговості рейтингу, починаючи з 1 пріоритету і т.д.?
Тарас
Для Олена: Заяви зовсім не обов’язково подавати всі одразу. Так, Ви можете подавати заяви в будь-якому порядку, тобто на ту, що по часу подаєте першою можете поставити, наприклад, пріоритет 2, на другу - пріоритет 4, а на третю - пріоритет 1 і т. д.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, підскажіть, будь ласка, чому при поданні заяви на бюджет пише "Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів"? Бачила, що в рейтинг подавали вже заяви на бюджет на цю спеціальність, а я чомусь не можу.
Vladislav
Кто-то писал, что если, уйти после первого курса учившись на бюджете, то прийдеться компенсировать государству какую-то н-ю сумму за учебу, так ли это?
Володимир
Для Vladislav: походу якщо в інший навчальний підеш
.
https://osvita.ua/consultations/bachelor/69378/ . І сума переважно більша, ніж за контракт.
Коментувати
Ірина
Добрий день. Підскажіть будь-ласка, якщо ми передумали подавати заяву вже з вказаним пріоритетом 1, і вирішили подавати з пріоритетом 1 на іншу спеціальність, то які мають бути наші дії. дякую.
Влад
Для Ірина: якщо вашу заяву ще не допущено до конкурсу, то Ви можете її видалити і створити нову. Але! Якщо ваша заява вже розглянута, але дані в рейтингових списках ще не оновилися, і Ви бачите тільки що вона зареєстрована, то видаливши її, нову з 1 пріоритетом не зможете створити. Це ризиковано. І тоді 2 пріоритет система розглядати як перший
Коментувати
Анна
якщо заєрестровано в ЄДЕБО це означає, що заява надійшла в приймальну комісію університету? Буду вдячна за відповідь!
Влад
Для Анна: ні, це зареєстровано в ЄДЕБО
Анна
а що ще потрібно зробити, щоб вона була в приймальній комісії? просто чекати, поки вони перевірять? (за творчими можна подавати документи до 16.08 до 18:00)
Анна
Для Влад: дякую! мені вже відповіли
Коментувати
Оксана
Доброго дня,скажіть будь-ласка, подала заяву в вуз на бюджет на одну спец. і 2 на котракт на інші,чи можу я ще подати заяву на першу спец. на заочну форму навчання контракт в цей самий виш, і чи зможу я з заочного перевестись на денне за наявності вільних місць.Дякую
Оля
якщо я подала заяву на бюджет чи можу я потім, у разі вступу, відмовитися від бюджету і вступити на контракт чи для цього необхідно заповнити електронну заяву на цю ж спеціальність, але вказати контракт
Коментатор
Для Оля: можете, заява на бюджет (читайте уважно) = бюджет + контракт
Влад
А навіщо подавати на бюджет і потім відмовлятися від нього і йти на контракт?
Коментатор
Для Влад: бо можуть. Так абітурієнти, зазвичай, з високими балами проявляють своє право пріоритетного вибору найкращого шматка (місця) від туші (місця в ЗВО).
Коментувати
Аліна
я подала заяви на контракт, але не можу виставити приорітет, що робити? приорітет виставляється тільки на бюджетні заяви?
Sadness Wal
Для Аліна: у меня тоже такая проблема :(
Студент
Дівчатка, які пріоритети на контракт? Це стосується бюджету!!!!
Экстрасенц
Как вы вообще зно сдали то?
Коментувати
Юля
Після технікуму, хочу поступити на 3 курс, але в заявах пише лише після 11 классу, як подати на 3 курс?
Коментатор
Для Юля: «Після технікуму» треба подавати паперові заяви особисто в приймальних комісіях ЗВО на скорочений термін навчання.
Коментувати
Світлана
Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів- це вибиває 3-тій день. Що робити?
Денис
Добрий вечір! Як відкликати електрону заяву про вступ? Бо я не вказав результатів ЗНО.
Экстрасенц
Для Денис: Для Світлана: ты не мог подать заявление без результатов зно. Система не даст это сделать
Коментувати
Стас
Як довго потрібно чекати зміни статусу заяви? На 2 заяви відразу відбулися, на інші - чекаю весь день. Напишіть, хто знає. Дякую!
Тарас
Для Стас: Чекати потрібно доти, поки представник приймальної комісії відповідного закладу вищої освіти не розгляне вашу заяву. Тому в суботу-неділю процес може йти повільніше. Не переживайте, свою частину роботи Ви виконали, подавши заяву, а далі все буде йти своєю чергою і всі ваші заяви поступово будуть розглянуті.
Стас
Для Тарас: дякую, Тарасе. Буду чекати.
Коментувати
Марина
Як в електронній заяві на вступ до університету відобразити що дитина являється донькою УБД.
Денис
Для Марина: никак
Марина
Дякую. А як треба зробити щоб було відображено що вона донька УБД ?
Коментувати
Наталя
Допоможіть будь ласка, чому я вже подала 2 заяви вчора, а в таблиці їх ще немає?!!!? Що робити??? Допоможіть...
Коментатор
Для Наталя: пити пустирник чи валеріану і чекати — все з’явиться.
Коментувати
Анонім
Добрий день! Підкажіть будь ласка, чому коли я подаю заяву після закінчення 11 класу на спеціальність 222Медицина, і вибираю бакалавр, то немає конкурсних пропозицій
Влад
Для Анонім: треба вибирати магістр на медицину
Коментувати