Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лада
Чи можна скасувати заяву на котракт, якщо вже допущено до конкурсу? А потім подати на бюджет на ту саму спеціальність в той самий вуз?
Тарас
Для Лада: заяву на контракт можна скасовувати - це ні на що не впливає. Подати іншу заяву на бюджет Ви зможете лише якщо маєте невикористані пріоритети, тобто якщо до цього ще не подали 5 заяв на бюджет.
Коментувати
Анна
Здравствуйте. Мне позвонили сегодня и сказали что поступила на бюджет и до 30 числа принести оригиналы. Приоритет был последним. То есть по сути я могу поступить 27 чсла на более желанный приоритет?
Якось так
Для Анна: заяви на бюджет подаються ще 3 доби. Тому я не знаю, які Ванги працюють у тій приймальній комісії щоб таке стверджувати. Може хтось з однокласників чи друзів пожартував?
Влад
Для Анна: що у Вас написано в електронному кабінеті? Там є написано"рекомендовано бюджет по 5 пріоритету? Думаю немає. Чекайте 27 числа, бо ніхто вас зараз на бюджет прийняти не може. І якщо рекомендація стоятиме напроти 5 чи 3, то аж ніяк не можна вибирати, куди Ви більше хочете. А то чиїсь жарти 100%Вам ніхто не повинен телефонувати. І своя голова на плечах. Є рекомендація на бюджет--з 27 по 31 везете оригінали, немає рекомендаціі- берете оригінали і везете в бажаний універ на контракт
Анна
Насчёт шутки мне кажется это исключено, так как я давно окончила школу и знают об поступлении только близкие. В кабинете все как было так и осталось. Я думаю что вуз имеет не высокий рейтинг среди других внз и таким образом хочет оставить себе абитуриентов с более высокими балами...
Коментувати
Аноним
Добрий день,якщо анулювати подані заявки то можна буде змінити свій середній бал?
Тарас
Для Аноним: Вам не потрібно нічого анульовувати, якщо Ви неправильно порахували середній бал. Просто зверніться в приймальну комісію того ЗВО, куди подавали першу заяву (відправте лист на e-mail) й поясніть ситуацію. Вам допоможуть й самі виправлять Ваш середній бал. При цьому всі заяви, які Ви подавали залишаться чинними.
Коментувати
atgz16feo8g@gmail.com
Доброго вечора! Підкажіть будь ласка якщо я вже подала заявку і є вже в списку,але на денну спеціальність пише,що ліцензований обсяг 15,а я під номер 26,це означає мене не візьмуть (подавала на контракт)
Влад
Для atgz16feo8g@gmail.com: ні, це таке не означає. Заява на контракт? Якщо так, дзвоніть і питайте чи можна вже везти оригінали. Не всі хто подав заяви продадуть сюди оригінали
Коментувати
Олена
Заяви на бюджет подавалися з 13 по 16? Я вірно зрозуміла? Чи продовжується подання до 22.08? Просто падають ще в рейтингу нові. Дякую за відповідь
Влад
Для Олена: Для Світлана: в ці дати подавалися заяви тими, хто вступає за іспитами та за творчими конкурсами. Хто подає заяви з ЗНО, то до 22 серпня
Олена
Для Влада: дякую!
Коментувати
Діана
Привіт, можливо хтось знає.. у статусі пише що допущена до конкурсу на 10 серпня, тобто вже в минулому,але конкурс я пройшла 5,6,7 числа. Що це означає?
Оля
Для Діана: Як ти збираєшся у вузі вчитися? Твоє місце в ПТУ!
Діана
І до чого ти це написала? Не поступила в вуз і заздрість проснулась?Свою взагалі необґрунтовану думку тримай при собі, поняла ?
Коментувати
Світлана
Що зробити якщо статус заяви "відмова". Погано проскановно додаток до свідоцтва
Влад
Для Світлана: дзвонити в приймальну, вони підкажуть
Коментувати
Каріна
Доброго дня. А чи можна подавати заявку і на контракт і на бюджет в один університет і на одну спеціальність ?
Влад
Для Каріна: можна
Діана
Якщо я так подала заявку і на бюджет і на контракт, в разі відмови на бюджетне місце я зможу вибрати другі подані внз на бюджет за пріоритетністю, чи автоматично зарахована на контракт першої спеціальності?)
Коментувати
Наталя
Чи можливий такий варіант , що якщо подав заяву на контракт , то може бути таке , що можуть перевести на бюджет ?
Влад
Для Наталя: ні
Коментувати
Кирило
Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів Що робити?
ДДОС
Для Кирило: выбрать другую специальность
Коментувати
Юлія
Добрий день я подала заву на бюджет і скасувала її чи можу я відновити цю заяву?
Влад
Для Юлія: якщо вона була розглянута вузом, то ні
Коментувати
Олена
При подачі заяви приходить повідомлення: "Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів". Чи можна сподіватися, що ця ситуація вирішиться до 22.08?
світлана
Для Олена: і в мене таке
Коментувати
Анна
Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів Що це означає
Віктор Миша
Подала заяву на бюджет. Хочу ще подати заяву на цю саму спеціальність, але відділення з лише контрактом. Так можна чи тоді моя заяву бюджетна втрачається?
Влад
Для Віктор Миша: а навіщо? Заява на бюджет діє і на контракт
Коментувати
Валерія
"Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів" Що це означає?
Арсен
"Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів" Як з цим боротись?
Євгенія
Добрий день! Виникла проблема. Спутала денну та заочну форму, відмінила зв’язку, я тепер зможу подавати знову?
.
Для Євгенія: пробуйте
Коментувати
Валерія
Хочу запитати: я подала заву на контракт в університет, який я хочу поступити. Але хочу набрати і бюджетних варіантів з інших університетів. А той, що у мене на контракті, важливіше, тобто пріоритетність вище. На контрактні заяви пріоритети ставити не можна. Який пріоритет тоді ставити на бюджетних заявах?
.
Для Валерія: Якщо Ви не збираєтеся потім вступати за заявами на бюджет, то не подавайте іх взагалі. Бо відберете місце в абітурієнта, наступного під рискою бюджету. Якщо у Ваш найбажаніший ЗВО є конкурс на контракт, і є шанс не пройти, то тоді подавайте заяви на бюджет туди, де реально готові вчитися, розставляючи пріоритети від 1 до 5.
Тарас
Для Валерія: Якщо для Вас контракт важливіший, то немає жодного змісту подавати заяви на бюджет. Тому що конкурс на бюджет відбувається раніше (27 серпня). Тобто, навіть якщо Ви отримали бюджет, то для того щоб спробувати вступити на обраний контракт, Ви все одно будете змушені відмовитись від цього бюджетного місця (яке отримав би абітурієнт, що справді хоче тут навчатися, якщо б Ви не подавали сюди заяву з пріоритетом). Якщо на обраній Вами спеціальності справді є конкурс на контракт (таких дуже мало) і Ви боїтеся, що туди не вступите, то можете про запас подати інші заяви, але БЕЗ ПРІОРИТЕТУ. Для Вас в такому разі нічого не зміниться (Ви все одно спочатку намагатиметесь вступити на контракт на найбажанішу спеціальність), але широкий конкурс пройде ефективніше.
Коментувати
игорь
Кто сталкивался с ситуацией: уже позвонили из вуза и сообщили, что прошел на контракт, и можно подъезжать подписывать. Но еще не пропали шансы на бюджет по другим заявкам. Как вообще такое может быть, ведь рейтинги еще не "устаканились" и меняются . Если подпишу , то выбросят из конкурса в другие вузы? Звонили уже два раза, говорили ,что надо поторопиться, мол количество мест ограничено. То , что это не мошенники , а действительно приемная комиссия проверил.
.
Для игорь: ЗВО намагається заповнити свій обсяг контракту. Контракт підписати з ними раніше, ніж 27 серпня, Ви все одно не зможете. А от забрати оригінали, якщо пройдете кудись на бюджет, вже буде важко і з нервами. Не поспішайте. На контракт рідко буває конкурс. А там, де є конкурс, ніхто не дзвонить наперед.
игорь
Я понимаю. Меня удивило то, что четко было сказано приехать с родителем и с оригиналами и копиями документов для ПОДПИСАНИЯ контракта. Это меня и насторожило!
.
Таке відбувається кожного року. Але терміни затверджені законодавчо, ніхто порушувати не буде. Дайте собі шанс отримати бюджет.
Коментувати
Даниіл
Добрий день. Підкажіть будь ласка чи можливо одночасно подати електронну заяву на одну й ту ж спеціальність в один і той самий університет на бюджет і контракт, бо предмети ЗНО відрізняються на контракті і бюджеті.
.
Для Даниіл: якщо відрізняються предмети, то це різні пропозиціі. Тому можна. Але Ваша заява на бюджет буде теж розглядатися на контракт, якщо не отримаєте бюджетне місце. Тому це логічно робити лише якщо на контракт у цей ЗВО є реальний конкурс (що буває рідко), і результати ЗНО кращі. Зрештою, на контракт можна подавати безліч заяв.
Коментувати