Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна скасувати заяву після 22 серпня? (і одразу дякую за відповідь)
.
Для Анастасія: ні
Коментувати
Надія
Доброї ночі. Я вже подала 5 заяв на бюджет. Але хочу скасувати заяву з пріоритетом №2. Мене цікавить чи будуть розглядатись подані заяви з пріоритетом №1, №3, №4,№5. Дякую.
.
Для Надія: будуть. І третя буде розглядатися в другу чергу, четверта як третя і т. д.
Коментувати
Олег
Подав заяви для вступу на контракт і пише зариєстровано в ЄДЕБО, що це означає?
Анонім
Доброго дня, нажала скасувати заяву на бютжет в особистому кабінеті і сторінка вибила одразу після підтвердження кінцевого запитання. Не зникла вона ні з переліку заяв в ОК, ні з рейтингу. Її не було скасовано через цей баг, чи варто почекати на зміну статусу?(минуло вже години 4) Дуже боюсь випадково скасувати наступну заявку, повторуюючи цю дію. Якщо вона таки не видалилась, чи встигну я скасувати її завтра/після 22?
Богдана
Якщо моє запитання прочитає Тарас, то , будь ласка, дайте відповідь. Ви весь цей час усіх нас, абітурієнтів підтримували, вибачали нашу наївність, часом, некоректність... Ще раз хочу поставити запитання, бо не отримала конкретної відповіді. Думаю, що вступників моє питання теж буде цікавити. Суть питання: якщо переді мною в рейтингу стоїть людина, що претендує на контракт, то їй пропонують контракт, а наступна - йде на бюджет??? Хто знає, напишіть. ТАРАСЕ, будь ласка.!
Влад
Для Богдана: хоч я і не Тарас, відповім. Ті хто подав заяву на контракт, ідуть на контракт. А в конкурсі на бюджет беруть тільки заяви, які були подані на бюджет.
Тарас
Для Богдана: Якщо перед Вами в рейтингу стоїть людина, що претендує лише на контракт, то це просто означає, що в цьому ЗВО на цій спеціальності вона не вступає на бюджет. Як це позначиться на Вас? На це питання Ви не знатимете точної відповіді до 27 серпня, поки не відбудеться широкий конкурс на бюджет. Тому що вручну практично нереально порахувати шанси вступу всіх абітурієнтів, що перед Вами за їх пріоритетами. От, наприклад, цей абітурієнт, що претендує на контракт подав заяву з пріоритетом на цю ж спеціальність, але в інший ЗВО. Тоді він і Ви в одному списку за широким конкурсом, але в нього вищі бали й відповідно більше шансів вступити на бюджет. Бюджетні місця на спеціальності з відкритим типом пропозиції виділяють на всю Україну. Тобто немає значення, які Ви в списку конкретного ЗВО, якщо у Вас недостатньо балів, щоб потрапити в суперобсяг державного замовлення на цю спеціальність, то бюджету Ви не отримаєте.
Тарас
От візьмемо таку спрощену ситуацію: абітурієнт 20 в списку в своєму ЗВО, вище від нього 5 заяв лише на контракт. Тоді абітурієнт може собі рахувати, що він 15. Серед ще 14 заяв немає жодної з першим пріоритетом і у всіх учасників достатньо балів, щоб вступити за своїми вищими пріоритетами і при цьому ці їх заяви з вищими пріоритетами подані на зовсім іншу спеціальність (тобто вони не беруть участь в широкому конкурсі на цю конкретну спеціальність). Наш абітурієнт тоді може вважати, що він 1 в списку. АЛЕ при цьому цілком ймовірно, що він все одно не отримає бюджет, бо його балів недостатньо, щоб потрапити в суперобсяг державного замовлення за широким конкурсом. Тобто десь в зовсім інші ЗВО на цю ж спеціальність вступають інші абітурієнти, про яких ми й не чули. Але в них вищі бали й за широким конкурсом бюджетні місця будуть запропоновані саме їм в тих ЗВО, де вони хочуть навчатися. А наш абітурієнт в такому разі за широким конкурсом на цю спеціальність бюджетне місце не отримає.
Коментувати
Аня
Скажіть будь ласка ,якщо подача заяв до 22 числа То модна подавати включно із 22 чи лише 21 поки не настане 22
.
Для Аня: "22 серпня о 18:00 завершується прийом електронних заяв на бакалавра та магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування вступників на базі 11 класів."
Коментувати
Богдана
Дуже вдячна буду за відповідь!!! Вибачте, як у всіх вступників, здають нерви і в мене. Скажіть, будь ласка, якщо вище мене ( я в конкурсі на бюджет) бере участь абітурієнт з вищим конкурсним балом на контракт, то я піднімуся на одне місце? І ще запитання. Якщо ті, хто стоять вище, але за 3, 4,5 пріоритетом на мою спеціальність будуть зараховані по своєму 1 чи 2 , то як тоді відбувається зарахування???? Дайте, будь ласка, відповідь!!!! Дуже дякую!
.
Для Богдана: Дочекайтеся результатів 27 серпня. Зараз спрогнозувати свій результат можуть лише абітурієнти з дуже високими балами. Всі інші мають просто дочекатися результатів. Поідьте на вихідні в гори чи на озеро. Якщо станом на 22 серпня всі ваші заяви мають статус " Допущено" , то залишається видихнути і чекати результатів.
Богдана
Для .: Хотілось би більш серйозну відповідь. Мої питання досить конкретні.
Влад
Для Богдана: Ви не правильно розумієте розподіл державних місць. Ви берете участь у широкому конкурсу по всій Україні, а не в певному вузі. І те, що хтось пройде за своїми вищими пріоритетами не означає, що Ви підніметесі в цьому списку.. Наприклад. На спеціальність подано 20 тыс заяв. А місць виділено на всю Україну 200, от перші по цьому широкому списку. Де всі абітурієнти України в рейтингу стоять. Отримають бюджет. Всі інші ні. Ви зараз абсолютно нічого не зможете вгадати. Чекайте 27 числа
Коментувати
Вікторія
Чи можу я подати заявку на бюджет і контрант на одну і ту ж спеціальність в один універсисет?
Аня
Для Вікторія: якщо ви подаєте на бюджет ,то на ту ж спеціальність автоматично подається і на контракт
Коментувати
Софія
Чи можу я скасувати заяву з пріоритетом 1 .Щоб розглянули заяву першу з пріоритетом 2
Тарас
Для Софія: Так. Але іншу заяву з пріоритетом замість першої Ви вже подати не зможете.
Коментувати
Діана
Якщо я подала заявку і на бюджет і на контракт, в разі відмови на бюджетне місце я зможу вибрати другі подані внз на бюджет за пріоритетністю, чи автоматично зарахована на контракт першої спеціальності?)
Тарас
Для Діана: бюджет може бути запропонований лише один: за найвищим пріоритетом, для якого Вам вистачає балів. Якщо ж бюджетне місце Вам не буде запропоновано, то Ви самі можете обирати, на яку спеціальність подавати документи на контракт. Тобто пріоритети працюють лише при розподілі на бюджет, а на контракт Ви самі можете обирати спеціальність.
Коментувати
Ольга
Доброї ночі. Якщо ти не проходиш на бюджет,ти автоматично переходиш на контракт?
Тарас
Для Ольга: Всі заяви подані на бюджет автоматично беруть участь в конкурсі на контракт.
Коментувати
Ярославна
Добрий день. Хочу запитати, можна скасувати пріоритетну заяву після 28 серпня(після оприлюднення остаточних рейтингових списків)?
Тарас
Для Ярославна: 27 серпня будуть результати конкурсу на бюджет. Система пріоритетів працює саме на цьому етапі. Далі немає жодного змісту щось робити в електронному кабінеті, бо починається вже власне подача документів. Якщо Вам запропонували бюджетне місце, то можете везти документи туди на бюджет або на будь-який контракт. Тобто 28 серпня Ви вже не зможете ніяк вплинути на те, як відбувався конкурс. Скасування заяви в кабінеті нічого не змінить - Вам все одно не запропонують інше бюджетне місце, а абітурієнт, який був наступним за широким конкурсом на цю спеціальність все одно це місце не отримає.
Коментувати
Антон
Хочу запитати,можна подавати документи на контракт,якщо у електроному кабінеті ,написано,допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних або юридичних осіб)
Влад
Для Антон: дзвоніть в приймальну комісію і питайте чи можна. Деякі вузи вже приймають
Коментувати
Макс
Здравствуйте. Скажите пожалуйста подал заяву на заочное в кабинете написано відмовлено закладом освіти, почему так?
Влад
Для Макс: дзвоніть в приймальну комісію і питайте, нам звідки знати?
Коментувати
Виктория
Доброго дня, хотіла запитати, чи можу я подати 5 заяв на бюджет і потім ще кілька на контракт?
.
Для Виктория: так
Коментувати
Злата
Доброго дня. Подала ввечері заяву на перший пріорітет, вона досі не з’явилася в таблиці поданих заяв. Вдень подала іще дві і вони з’явились відразу. Коли подавала другу заяву, з’явилось повідомлення про неможливість жодних змін подання після першого подання. Чи може таке бути, що заява, яку я подавала ввечері, не зберіглась?
Oля
Добрий день, підкажіть, будь ласка. Заявку до вишу подала ще 16, але досі статус на "допущено" не змінився, хоча середній бал маю хороший. У чому, може, бути проблема? Чи це залежить суто від університету? До якого дня, статус буде змінюватись? Дякую за відповідь)
Влад
Для Oля: ще зміниться, чекайте. Якщо ні, то зателефонуйте в приймальну комісію 22 зранку
Коментувати
Оксана
Якщо подали на бюджет, але шансів потрапити туди мало, то чи варто скасувати цю заяву і подати ще раз зразу на контракт? У контрактних заяв більше шансів, ніж у бюджет/контракт?
Влад
Для Оксана: однаково. Але з заявою на контракт, якщо вона буде мати статус допущено, то вже в деякі університети можна їхати і подавати документи. Попередньо це дізнатися. А з заявою на бюджет тільки після 27. Дивись, щоб потім не жаліла, що втратила бюджет
Коментувати
Надія
Помилково скасували заяву з пріоритетом 1. Чи є якась технічна можливість виправити ситуацію? (Офіційне звернення, т.п.)
Галина
Для Надія: якщо видалили після того як її розглянув виш (звтратою пріоритету) то вже нічого не зробите. Пам’ятаєте приказку "сім разів відмір, один відріж"
Надія
ВУЗ запросив додаткові документи
Коментувати
Настя
Не могу подать заявки в колледжи,университеты что делать ? Электронный кабинет сделала,и все документы правильно загрузила
.
Для Настя: подивіться відео, як подавати заявки.
Коментувати