Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Из года в год одно и тоже. Так бездарно сделать сайт, что он не грузит ну просто целый день.
Олександр
На цей раз дійшов до самого останнього етапу подачі заяви. Але після підтвердження система трішки подумала і викинула на порожню головну сторінку сервісу. Поки не знаю чи заява подалася, чи ні.
Олександр
Для Олександр: прийшлося вводити дані знову. І о чудо - система почала просто "літати" і все (одна заява) подалася за 2 хвилини. Написало, що заяву зареєстровано в ЄДЕБО. Щоправда в самому ЄДЕБО заява поки не відображається.
Коментувати
Влад Некритов
Что за приоритетность? Объясните пожалуйста. Как её выбрать или что то то вообще?
Рома
Для Влад Некритов: треба поставити цифру від 1-5 , 1- це найбільш, куди ви хочете поступити , 5 - найменш, куди хочете поступити
Тарас
Для Влад Некритов: Пріоритетність визначає а якому порядку розглядатимуться ваші заяви при розподілі бюджетних місць. Тобто розглядається ваша заява за першим пріоритетом і якщо ваших балів достатньо, то Вам пропонують бюджетне місце й інші заяви не розглядаються. Якщо ж балів недостатньо, то система розглядає заяву за другим пріоритетом. І знову або надається рекомендація на бюджет, або розглядається заява за третім пріоритетом і так далі.
Коментувати
Яна
Доброго дня, чому не має пошуку по призвіщу? Це була б хороша функція, тому що коли подаєш багато заяв простіше шукати себе по призвіщу.
.
Для Яна: на абіт пошуку є за прізвищем всі заяви. Після оновлення щодоби, звичайно.
АТ
Якщо ви дивитеся з комп’ютера списки на сайті ЄДЕБО, можете натиснути Ctrl+F та ввести своє прізвище, щоб знайти його у списку.
Коментувати
Оксана
Сайт не працює...Не можливо подати заяву. Кожен рік одне і теж.Просто жах! Висне та вилітає, мабудь треба вночі подавати заходити на сайт.
Марк Цукерберг
Для Оксана: создайте сами сайт, на который одновременно смогут зайти 100 тысяч человек. Это не алиэкспресс или фейсбук, у которых мощнейшие сервера, которые выдерживают нагрузку в несколько сотен миллионов человек. Еще 12 дней, какой смысл подавать заяву в первые 5 часов?
Рома
Дня Марк Цукерберг : чим швидше подасиш ,тим швидше приймуть заявку і не займуть твоє бюджетне місце
Кирилл
Чел, это вообще не так работает.
Коментувати
Ну дууже древній укр
Та сама історія....((
Світлана
Сайт не працює... сподіваюсь, що це лише тому, що в перший день подаватися кинулися надто багато дітей. Проте, досвід минулих років говорить, що найкращий час для подачі заяв - глибока ніч.
Студент
Для Світлана: спасибо за лайфхак про ночь.
Коментувати
Апельсинка
Cайт втратив свідомість... Я навіть не заходила, бо у знайомих(яким пощастило зайти) під час подання заяв вилітає все.
Олена
Все, як завжди, сайт не працює. Я, навіть, і не здивована. Якщо і зайшов на сайт, то при параметрах відбору конкурсних пропозицій, сайт "висить" і потім "викидає" на сторінку реєстрації.