Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лілія
Підскажіть будь ласка, якщо мені буде запропоновано вступ на бюджет, припустимо, по 2 пріоритету і я передумав вступати в цей вуз, чи будуть розглядатися мої заяви на бюджет по іншим вузах, пріоритет яких було обрано як нижчий?
Тарас
Для Лілія: Ні, якщо Вам запропонують бюджетне місце, але Ви від нього відмовитесь, то у Вас не буде шансів отримати будь-яке бюджетне місце в цьому році. Але, до 22 серпня Ви ще можете на щось вплинути. Якщо Ви точно вважаєте, що по 2 пріоритету не хочете навчатись навіть на бюджеті, то можна в особистому кабінеті скасувати цю заяву. Ви втратите можливість вступити туди (і на бюджет, і на контракт) і не зможете подати іншу заяву з пріоритетом замість скасованої. Зате система після першого пріоритету буде розглядати третій пріоритет й Ви отримаєте шанс поборотися за бюджетні місця на спеціальностях з нижчими пріоритетами. Тому треба прийняти зважене рішення.
Коментувати
Це я
Я подал 5 заявлений на бюджет. Если мне одобрят бюджет по пятому приоритету, но все же решу пойти на контракт по первому, как можно будет отказаться от бюджета? В электронном кабинете?
Ольга
Для Це я: Просто не виконаєте вимоги до зарахування після оголошення рекомендації на бюджет - не віднесете документи до 10.08 31 серпня
Оксі
для Ольга: сьогодні 13, як це до 10.08?
мирон
Для Оксі: наверно имелось ввиду 31.08 до 10 часов
Коментувати
Людмила
Доброго вечора. Підскажіть будь-ласка як подати заяву, якщо вибиває червону рамку з фразою ’’В даних вступника завантажено скановану копію (фотокопію) документа, що підтверджує реєстрацію у сільському населеному пункті". Згідно даних Єдиної бази документ про ПЗСО не відповідає умові "виданий закладом освіти, що знаходиться на території сіл, у рік вступу"’’
Тарас
Для Людмила: очевидно, що система вважає, що Ви не закінчили сільську школу, а відповідно не маєте права на застосування сільського коефіцієнта. Можна видалити довідку про реєстрацію місця проживання й система тоді повинна пропустити заяву. Додаткових балів за сільський коефіцієнт Ви тоді, звичайно, не отримаєте.
Станислав
А як видалити цю довідку ?
Коментувати
ВЛАД
Зависли сервера.ія к подати заяву?хто знає? Для чого цей брудом придумали?не можна було зробити як раніше.
Ріта
Для ВЛАД: не панікуй. Встигнеш
Тарас
Для ВЛАД: А як було раніше? В 2009 році я з результатами ЗНО стояв в коридорі вузу цілий день в живій черзі, яка до мене так і не дійшла. Далі складали список тих, хто залишився в черзі, щоб його перенести на наступний день, але потрібно було зранку о 7:30 вже знову стати в чергу, інакше викреслили б. Тому довелося шукати квартиру на ніч. Наступного дня десь біля 16 год. я таки зміг потрапити до приймальної комісії. Тобто всього потратив два дні, але це при тому, що точно знав, де хочу навчатися й одразу подав оригінали документів. А ті хто вибирав з кількох вузів, то проходив таку процедуру в кожному з них, а потім ще раз відстоював чергу в тому вузі, в який подавав оригінали документів. До речі тоді не було обмежень на максимальну кількість заяв й були фанатики, які всю вступну кампанію їздили між містами та намагалися подати якомога більше заяв ("рекордсмен", здається, примудрився подати понад 80 заяв на різні спеціальності в різні вузи).
Тарас
Тому те, що тепер зависли сервера, це звісно неприємно, але краще не панікувати, а просто почекати. Ставтеся до цього як до черги перед відкриттям магазину: ви можете штовхатися й намагатися пролізти першим, але зіпсуєте собі нерви, а можливо й отримаєте від когось удар ліктем, а можете почекати осторонь й пройти пізніше без черги. Другий варіант видається розумнішим, особливо якщо врахувати, що товару (часу, щоб подати заяви) вистачить на всіх. Бережіть своє здоров’я й нерви і все буде добре!
Коментувати
Роман
Тут пишуть, що університет зарахує вступника на контакт, якщо той не пройде на бюджет? Яким чином, якщо на бюджет і на контакт подаються різні сертифікати зно? Поясніть.
Соломія
Для Роман: в університеті буде певна кількість державних місць і якщо на сайті не буде писати «рекомендовано на бюджет» то вас програма автоматично буде переводить на контракт не дивлячись які ви ЗНО подавали.
Ольга
Подавайте заявки на контракт з тими ЗНО, які потрібні для контракту. Кількість заяв на контракт не обмежена.
Роман
Для Ольга: знаю, що можна подавати заяви на контакт без обмежень. Дякую. Не знаю, як краще поступити.
Коментувати
Olvia
Я прописана в селі. Але закінчила міську школу.. Чи маю я право на "сільський коефіцієнт" при вступі?
Роман
Для Olvia: так
Людмила Анатоліївна
Для Роман: Не вводьте в оману, не має. Під час реєстрації кабінету про це система нагадала б.
.
Сільський коефіцієнт для випускників сільських шкіл.
Коментувати
Ваня
Здравствуйте, я являюсь учащимся в одном вузе и подаю заявку в другой(ухожу с 1). Так вот, дело в том, что под конец года мне дали бюджет, на бюджете я состоял около 1-2 месяцев. Теперь при поступлении пишет - Выберите там какую то ступень, не помню точно, сайт лагает, посмотреть не могу Примерно так Учился на бюджете Не учился Не закончил вуз на бюджете Я выбрал 3, и подал заявку на бюджет, правильно ли ч сделал? Если нет, то все равно смогу участвовать в конкурсе? Считается ли эти 1-2 месЦа учебы на бюджете? Спасибо тем, кто объяснит
Ольга
Для Ваня: Якщо Ви були в наказі щодо навчання на бюджеті, значить, Ви вже скористались можливістю навчатись на цьому ступені (наприклад, бакалавра). В разі успішного вступу за цією поданою заявою, Вам потрібно буде відшкодувати кошти не за 1-2 місяці, а як за семестр, оскільки все, що більше 10 днів - це вже семестр. Скільки саме, скажуть у виші.
Коментувати
Абітурієнт
Якщо для зарахування на бюджет потрібен сертифікат ЗНО по математиці, а на котракт - по їсторії і бал з історії набагато вищий, чи варто подати паралельно заяву на контракт в той самий ВУЗ на ту ж спеціальність з предметом історія?
Тарас
Для Абітурієнт: У більшість закладів вищої освіти майже на всі спеціальності немає конкурсу на контракт. Тобто на контракт беруть з будь-якими балами й Вам, ймовірно, вистачить навіть Ваших балів з математики (виняток - дуже престижні спеціальності у найпрестижніших ЗВО, де може бути конкурс навіть на контракт). Але Ви також можете подати заяву на контракт (вона все одно йде без пріоритету) просто, щоб себе заспокоїти.
Абітурієнт
Дякую
Коментувати
Таня
В скільки вузів? можна подати 5 заяв?
Юрий
Для Таня: или в 5 вузов по одной заяве, или в один вуз - 5 заяв, или в один вуз -две, в другой - три и т.д. Всего можно подать не более 5 заяв на бюджет.
Коментувати
Ірина
Ми звернулися до ВНЗ для реєстрації на пільгу, ще тиждень назад. Але коли сьогодні хотіла подати заявку на вступ то відобразилося в електронному кабінеті - "Вас не ідентифікованояк особу, яка має права на спеціальні умови вступу (пільги). Як можна перевірити, чи нас взагалі внесли в цей реєстр.
Ліна
Я подала одну заяву на бюджет, в електронному кабінеті написано: допущено до конкурсу, але коли я ввожу в абіт пошуку свою прізвище то вибиває що заяв не знайдено. Питання: прізвище буде написано 27 числа і у мене все нормально що в абіт пошуку не має мого прізвища чи має бути зараз вказано моє прізвище і у мене не все нормально?
Влад
Для Ліна: нащо тобі той абіт пошук? Головне що в кабінеті вказано
Якось так
Для Ліна: в абіті ще не має жодної електронної заяви за цей рік. Дивіться першоджерело - ЄДЕБО. Там вже більше 50 тисяч заяв.
Коментувати
Маргарита
Я прописана в місті. Але закінчила сільську школу.. Чи маю я право на "сільський коефіцієнт" при вступі?
Влад
Для Маргарита: ні
Маргарита
Дякую
Коментувати
Оксана
Що таке вступні іспити і як до них готуватися? Ми будемо знову писати тести, чи як раніше брати квитки і які предмети готувати якщо так?
Влад
Для Оксана: вступні іспити для деяких пільгових категорій. Всі інші по зно
Коментувати
IULIIA
Добрий день.Хочемо вступати до коледжу Монада(Ужгород).Чому не видно пропозицій на ужгородську філію?А лише на Львів?
᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌
Когда университеты будут обзванивать? После 22 или 27 числа? ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌
Влад
Для ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌: обдзвонюють ті, хто хотять собі набрати побільше контрактників. Не ведеться на це. 27 числа, якщо Вам бюджет не надали, везёт документи туди, куди хочете самі. Престижні ВНЗ і так, без дзвінків наберуть контракт. А на бюджет Вы самі побачите, що рекомендований бюджет, то до 31 числа повинні подати документи. Нема чого робити приймальні комісії дзвонити тисячам абітурієнтів, як думаєте?
Коментувати
Денис
Для Влад: Дякую!!! То можна лише 5 заяв на бюджет подавати і жодної на контракт. Всеодно ка контракт візьмуть, якщо не пройду на бюджет?
Влад
Для Денис: так, якщо твої бали не геть низькі.
Денис
Для Влад: 186 балів. Це низький? Дякую.
Влад
Для Денис: бал дуже хороший, на контракт візьмуть 100%. На яку спеціальність і який ВНЗ плануєш? Можливо і на бюджет проскочиш
Коментувати
Денис
Ще раз перепитав в розумних людей, бо вступаю вперше. Я подаю, як і має бути, 5 заяв на бюджет. Якщо не пройду за жодним з пріоритетів, мене який університет зарахує на контракт??? І друге питання. Якщо мене й так візьмуть на контракт, то чи потрібно подавати заяви окреко на контрактні місця? Нічого не розумію. Поясніть, будь ласка!!!!
Влад
Для Денис: якщо не пройшов на бюджет, берег документи і несеш на контракт туди, куди хочеш. Не чакаючи ні запрошення, ні дзвінків, ні рекомендацій в кабінеті. Їх може і не бути. Заява на бюджет дійсна і на контракт.
Коментувати
Палій Жанна Вікторівна
Черкаси-система висить, не дає жодної конкурсної пропозиції! Все, як завжди для зручності абітурієнтів.
Мама
Для Палій Жанна Вікторівна: Мені це нагадує ситуацію, коли всі разом намагаються пройти через одні двері. Й через той натовп ніхто пройти не може. Чи не краще почекати та пройти без перепон?
Палій Жанна Вікторівна
Можливо потріьно удосконалити ті двері, бо до фейсбук і гугл в одну секунду зазодять мільйони і, опа, все працює.
Шарю
Сравнили сервера Гугл и Фейсбук, и сервера ЄДЕБО...
Коментувати
Андрій
Підкажіть, будь ласка, якщо я хочу в заяві відмітити 2 варіанти вступу: перший - на бюджет, другий - на контракт . Чи можливо це ? Чи потрібно писати дві заяви окремо?
Галина
Для Андрій: вже неодноразово відповідали, що ні. треба лише на бюджет, автоматом і на контракт буде
Коментувати
Карина
Добрий день,підскажіть будь ласка, на бюджет і на контракт в один ВУЗ заяви подаються окремо?Чи якщо не пройшов на бюджет автоматом залишаешся на контракт?
BlackBoomer
Для Карина: автоматом на контракт
Коментувати