Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анонимус
Уже позвонили с университета, сказав: если есть возможность — сразу подавайте документы, потому что лицензионный объем заполнится и вы не будете иметь возможность поступить на бюджет. Кому верить-то?
Тарас
Для Анонимус: Якщо це про вступ на бакалавра, то університет щось мудрує і йому просто так вірити не варто. Конкурс на бюджет буде 27 серпня і залежатиме від балів учасників по широкому конкурсі. Ліцензований обсяг теоретично може впливати при вступі на контракт, але він за результатами вступної кампанії практично ніколи не заповнюється. Навіть якщо це дуже престижна спеціальність в одному з найпрестижніших ЗВО й справді буде конкурс на контракт, то він відбуватиметься вже після того, як контрактники подадуть оригінали документів (в багатьох ЗВО це буде 10 вересня, але дату краще уточнити в конкретному ЗВО). Тобто немає різниці, коли подавати документи, бо те чи Ви вступите залежить від вашого конкурсного бала, а не від дати подачі заяв. А якщо з університету дзвонять й кажуть подавати до них документи, то це просто треба розцінювати, як агітацію для вступу.
Коментувати
Ірина
Доброго дня, чому у мене не вибиває пріоритетність коли я вибираю що хочу на бюджет, що це може бути?
.
Для Ірина: якщо Ви вибираєте позицію за кошти бюджету, то цифру пріоритету виставляєте самі.
Коментувати
Іванна
Поясніть, як зрозуміти, що подані мною заяви, зареєстровані? Де і що я маю побачити?
Всевидец
Для Іванна: справа в графе поданные заявления
Julia Schyrova
Для Іванна: кабінет вступника > подані заяви і там відображається статус поданих заяв
Іванна
Для Всевидец: спасибі! Сто будет написано справа в графе...?
Коментувати
Rich man
Доброго дня! Хто може об‘яснити, чому після подачі заяви не з‘являється заява в таблиці подані заяви і чи потрібно знову подавати ту ж саму заяву???
potato
Добрый день! Уже второй день не могу подать заявление из-за ошибки. Нажимая на "подати заяву" мне выдаёт "Поточна дата менша за дату початку прийому заяв обраної конкурсної пропозиції". И так постоянно. Может кто в курсе, что делать??? Звонила на горячую линию - ни одна не взяла трубку. Для чего спрашивается вы там сидите?
serg
Для potato: Посмотрите время и дату на вашем компьютере.
potato
Все настроено на отлично. Ладно, если бы пыталась подать заявление только с одного устройства, но даже на других компьютерах - телефонах та же ситуация (с правильно настроенным временем и датой).
Коментувати
Катя
Як зрозуміти цю систему? Я переглянула рейтингові списки і по балах та пріоритетності повинна була бути набагато вище, що не так з ними?
Моргенштерн
Для Катя: только 2 день, рейтингов еще нет. На сайте отображаются все поданные заявки, а не рейтинг на бюджет
Коментувати
люба
Добрий день! Як визначити рівень пріоритетності для себе, по яких параметрах? Як вирахувати ?
Экстрасенц
Для люба: параметры довольно сложны. Если коротко - хотелка. Куда хочешь больше всего на бюджет, туда и ставь 1. И так далее по убывающей. Заявления рассматривают от первого до пятого приоритета. Можешь тут полистать, много кто задает такие-же вопросы.
Галина
Для люба: Тобто? Ви маєте визначити ким найбільше хочете буди і в якому виші навчатись. Це не математика, це бажання.
люба
Дякую, я думала це якийсь показник який потрібно розраховувати ))))
Коментувати
Ірина
до 16 серпня для вступників, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня). Донька вступає до Львівської Національноїї Академії Мистецтв. Проходилии творчі конкурси. В які строки подавати заяву? До 16.08?
Людмила
Добрий день! Може хтось що порадить чи зможе пояснити? Другий день поспіль намагаємося подати заяву на бюджет. Після заповнення та натискання кнопки "+ Подати заяву" спливає червоне вікно з текстом "Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність віиділених держзамовником обсягів". Це якийсь лаг чи глюк системи? Бо у виші на цю спеціальність є бюджетні місця...
Галина
Для Людмила: а на яку спеціальність і який рівень Ви подаєте?
Людмила
бакалавр 034 культурологія
Галина
Для Людмила: подивилась в системі. Скрізь де є бюджетні пропозиції вже є подані заяви. Затеефонуйте в приймальну комісію та запитайте в них.
Коментувати
Вікторія
В ХДУХТ в пропозиціях виставлено дві за номером 181 Харчові технології: ПЗСО (бюджет-ПО) і просто ПЗСО( бюджет). Яка між ними різниця, що означає ПО?
Галина
Для Вікторія: не знаю що таке ПО, але перечитайте на яких вони факультетах і які освітні програми. Можливо Вам підходять обидві, то можете й на обидві подавати
Коментувати
Лола
В нас є спеціальні умови (інвалідність) щодо участі у конкурсному відборі під час вступу,але ми не звернутись до закладів вищої освіти для створення в Єдиній державній базі картки фізичної особи ДО реєстрації особистого електронного кабінету , тому що не знали. Питання: ми втратили цю пільгу? Чи є ще можливість зареєструвати інвалідність?
Галина
Для Лола: Самостійно не можете. Така функція не передбачена, оскільки в умовах вступу, затверджених МОН вказано, що ті, хто претендує на вступ за квотою подають документи в паперовому вигляді. Зверніться до вишу і можливо вони допоможуть виправити ситуацію.
Коментувати
Олена
Квоти не має. Але є інвалідність. Як дізнатися чи зареєстрована пільга по інвалідності? Сказали, що буде відмітка при подачі заяви. Але не має...
Галина
Для Олена: якщо немає квоти, то й пільги при вступі немає. Вона буде врахована лише у випадку переведення з контракту на вакантні місця бюджету (якщо такі будуть)
Коментувати
Алина
Добрый день, прошла через большую часть сайтов, но так и не понимаю как обращаться с документами. В одном источнике пишут одно, в другом другое. + не совсем понимаю, эти документы будут нужны при самом поступлении в выбранный мною университет, или же для подачи заяв на бюджетные места? Есть где-то видео или ссылка на сайт, где более подробно введут в курс дела ?
Якось так
Для Алина: найбільш повна інформація щодо необхідних документів міститься у Правилах прийому до конкретного закладу вищої освіти. Оскільки Ви вже обрали університет, то зайдіть на їхній офіційний сайт і знайдіть там їх Правила.
Коментувати
Ольга
Здравствуйте подскажите пожалуйста почему не в один медицинской вуз не возможно подать заявку
.
Для Ольга: вибирайте освітній рівень магістр
Ольга
Спасибо
Коментувати
Артем
Підскажить, будь ласка. я подав 3 заяви на бюджет, хотів ще подати на контракт в інші вузи, але мені пише, що якщо я подам заяву на небюджетну форму. то втрачаю можливість претендувати на бюджет. Чи я щось не зрозумів. чи мені потрібно почекати як з бюджетом вирішиться, а потім подавати на контракт?
Антон
Для Артем: Так все працює так само, як і при вступі до бакалаврату, я не розумію звідки у вас такі труднощі. Якщо по заяві не проходиш на бюджет, тебе за доставтньої кількості балів допустять до контракту, і подавай собі документи. Для цього окремої заяви не треба. Якщо відразу подати на контракт - це означає, що така заява не бере участі в конкурсі на бюджетні місця
Коментувати
Светлана
Сын кандидат в мастера спорта и член сборной Украины, имеет ли он дополнительные шансы при поступлении на бюджет в ИНФИЗ. Если не поступит на бюджет, возможен ли вариант поступления на заочную форму.
Галина
Для Светлана: наскільки я пам’ятаю, додаткові бали отримують лиш призери міжнародних змагань цього року (читайте умови вступу)
Коментувати
Діма
Підскажіть, я планую подавати заяви до університетів на бюджет, якщо я не проходжу на бюджет мене автоматично перекинуть на контракт?
Леся
Для Діма: так
Коментувати
Альона
Підкажіть, будьласка,я обрала право ,а там є два іd, коди ,що то за коди і який з них обрати?
Назар
Сайт досі висне. Вже пізня година , а в особистий кабінет зайти досить складно . Дані дуже довго грузяться
Леся
Для Назар: вам горить.?Почекайте кілька днів і тоді спокійно подасте
Коментувати
Інна
Добрий вечір. Скажіть будь ласка, можливо подавати заяви на бюджет, наприклад на заочну форму навчання і вірогідно туди вступити( бали по ЗНО у нас високі), але ми в минулому році вже вступили на бюджет.
Марія
Для Інна: Можна лише 1 раз здобувати освіту за рахунок держави. Потім тільки на контракті
Kirichenko Mykola
Для Інна: так один але це діє на одному освітньому рівні, тобто якщо отримуєш освіту молодшого спеціаліста за бюджетні кошти так само потім можеш претендувати на бюджет але вже на рівні бакалавра
Коментувати