Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Я за кордоном, не можу увійти в кабінет, подавати заяви на вступ можливо тільки в Україні?
Yaroslava
Для Наталія: Зіткнулась з цією ж проблемою, спробуйте з VPN- виберіть країну Україна. Мені допомогло.
Коментувати
Мигея , Лена
Я хочу на ветдоктора или биотехнолога в Нубип. Как выставить приоритеты? Имею профильные сертификаты под 178??
Влад
Для Мигея , Лена: туди, куди найбільше хочеш, став 1, куди хочеш трохи менше, став, 2, де ще менше 3. І так далі.
Коментувати
Абітурієнт
Чи можна подати, припустимо, 5 заяв на бюджет та додатково заяви на контракт в інші вузли? Дякую. І ще питання. Чи можна подавати заяву на контракт після оголошення списків рекомендованих на бюджет, але в той вуз, куди взагалі до цього не продавався? Дякую.
.
Для Абітурієнт: Можна. Після 22 серпня вже не можна.
Коментувати
Настя
Який освітній ступінь потрібно вибирати при вступі в медичний інститут після медичного коледжу?
Вапе
Для Настя: У будь-якому випадку це магістр.
Коментувати
Ольга
Подали заяву. Як скасувати Заяву до присвоєння статусів «Зареєстровано у закладі освіти»
Це я
Для Ольга: выбираешь заявления и справа в "активнi дii" нажимаешь "скасувати"
Коментувати
Ірина
Підскажіть будь ласка а то незнаю що робити. Я подаю документи в медичний коледж і там пише вид конкурсної пропозиції основна. Дальше я вибрала що хочу на державний але після того мені не вибило віконце з пріоритетністю щоб я поставила 1-5. ЩО РОБИТИ а то я вже панікую
Ярослава
Як відбувається відбір вступників? Університети відбирають "своїх" по відповідних балах? Чи автоматично це виконує ЄДЕБО? Дуже цікавить??? Дуже важливо! Будь ласка!!!! Дякую завчасно за відповідь!!!!
Роман
Для Ярослава: Для навчання за рахунок держбюджету залежить від типу конкурсної пропозиції. Є відкритий (широкий) конкурс - це ЄДЕБО буде розподіляти місця відповідно до параметрів заяв і пропозицій (конкурсний бал, пріоритет, максимальна кількість бюджетних місць). Є пропозиції з фіксованим обсягом - на них заклади освіти будуть рекомендувати заяви за рейтингом (за конкурсними балами). Після отримання рекомендації (чи за широким конкурсом, чи від закладу освіти) необхідно у встановлені терміни виконати умови вступу (подати оригінали документів вказаним у правилах прийому способом до приймальної комісії). Якщо Ви не виконаєте вчасно умови, Ви втрачаєте можливість на бюджетне місце. Для навчання за кошти фізичних чи юридичних осіб (т.з. "контракт") рекомендації надає заклад освіти за рейтинговим списком (за конкурсними балами).
Ярослава
Для Роман: щиро дякую!!!
Коментувати
Влад
Добрый день! Можно ли получить бюджет на 5 приоритете? Или если на 1 дадут, то на 5 уже невозможно получить? Заранее спасибо!
Моргенштерн
Для Влад: если дадут бюджет на 1 - то остальные не рассматриваются. Если не дадут на 1,2,3 и 4 - то 5 вполне может сыграть. Зависит от баллов остальных поступающих.
Роман
Для Влад: Рекомендації заявам надаються у порядку пріоритетності. Якщо наприклад рекомендацію отримає Ваша заява з 1 пріоритетом, то наступні за пріоритетом (2,3,...) заяви не розглядаються на бюджет. Якщо, наприклад, рекомендована 3, то 4 і 5 не розглядаються. На бюджетне місце Ви можете претендувати тільки з тією заявою, яка отримала рекомендацію. Якщо з якихось причин Ви не подаєте оригінали за цією заявою, то Ви втрачаєте право на бюджетне місце взагалі. Всі Ваші заяви незалежно від того, були вони рекомендовані на бюджет, беруть участь у конкурсі за рахунок фізичних чи юридичних осіб (т.з. "контракт"), якщо Ви не відкликаєте ці заяви.
Роман
Для Моргенштерн: На 1,2,3 і 4 точно не дадуть :) Рекомендація надається тільки одна, тобто, АБО 1, АБО 2, АБО 3 і т.д.
Коментувати
Богданка
Чому не можу подати заяву у медичний коледж з ступенем бакалавр? Не знаходить конкурсні пропозиції взагалі
Валя
Для Богданка: дивіться ступінь молодший бакалавр
Коментувати
Sofia
Скільки часу подана заява може мати статус "Зареєстровано в ЄБ"?
Роман
Для Sofia: Доки працівник приймальної комісії не перевірить подані Вами дані і не підтвердить реєстрацію Вашої заяви у ЗО або не затримає заяву, якщо подані копії документів не дозволяють перевірити необхідні для розрахунку конкурсного балу дані (середній бал додатка, підтвердження права на "сільський коефіцієнт" тощо).
Анна
добрий день. а в неділю вони також перевіряють?
Коментувати
Володимир
Скільки часу триває обробка заяви в Єдиній базі бо моєму кабінеті не відображає подані мною заяву
Анна
Для Володимир: вже все добре?
Коментувати
Настя
Який освітній ступінь потрібно вибирати при вступі в інститут після коледжу?
Валя
Для Настя: бакалавр
Настя
Для Валя: Який освітній ступінь потрібно вибирати при вступі в медичний інститут після медичного коледжу?
Коментувати
Вікторія
Добрий день! Що означає "Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання у будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які вони подаються"? Поясніть, будь ласка, цю позицію. Дякую.
Це я
Для Вікторія: можешь подать заявление до 5 бюджетных мест.
Галина
Для Вікторія: так і означає: можете подати 5 заяв на буль-яку кількість спеціальностей: хоч всі 5 на одну, хоч на 5 різних
Коментувати
Ірина
Чи можна поновити заяву на контракт після скасування ?
Настя
Я закінчила медичний коледж і хочу поступати в інститут який освітній ступінь мені обирати: молодший бакалавр чи бакалавр?
.
Для Настя: Якщо медичний, то магістр.
Коментувати
Ірина
Чи правильно я розумію, якщо я подаю на бюджет і не проходжу, то автоматично я можу вступити у цей вуз на цю спеціальність на контракт?
Всевидец
Для Ірина:да
Маовошвов
Ні, ви пройдете туди на контракт, якщо у вас будуть достатні для цього бали
Коментувати
Денис
А кто может подсказать,если я поступаю чисто на контракт,то можно ли уже сейчас начать подавать документы или все-таки рановато?
.
Для Денис: рановато
Галина
Для Денис: Вам відверто брешуть. Там де є конкурс, не дзвонять
Коментувати
Марина
Скажите пожалуйста,если я поступаю на бюджет,то можно ли уже сейчас сдать оригиналы в ВУЗ? Будут ли их принимать сейчас?И второй вопрос:если все-таки я прохожу на контракт,то я так поняла уже после 27серпня можно подать оригиналы. А скажите пожалуйста ,принята ли я на контракт мне могут сказать сразу при подаче документов или же надо будет смотреть в эл,кабинете или же позвонят?
Галина
Для Марина: На бюджет точно ніхто документів зараз не прийме. Ніхто не знає де система Вам дасть місце і чи асть взагалі.. Якщо не пройдете на бюджет, завезете документи, заключите контракт, оплатите і будете зараховані.
.
Для Марина: якщо Ви вступаєте на загальних засадах (без квоти), то оригінали будете везти туди, де Вам нададуть бюджетне місце, з 27 по 31 серпня. Аналогічно з контрактом: якщо бюджету не нададуть, то тоді везете у ЗВО на свій розсуд (але з тих заяв, що подані в електронному кабінеті) теж в тих числах або початок вересня. Контрактне місце Ваше, коли Ви оплатите квитанцію і підпишите контракт у приймальній комісіі.
Коментувати
Віка
добрий день, "Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів" що це означає?
Андрій
Для Віка: те і означає ))
Інна
Не зрозуміло. Тобто немає бюджетних місць? Але на сайті Вузу вказано, що є. І при виборі Форми навчання програма дає можливість вибору бюджету. Будь ласка розяснть
Коментувати
Вступник
Спеціалізація і освітня програма - це одно і теж? Поясніть, будь ласка, хто знає.
Александр
Для Вступник: нет на одну специальность может быть несколько оп вы подаёте заявление именно на оп в какой то специальносте. Разница колоссальна ибо в некоторых вузах эти оп могут преподавать разные кафедры
Вступник
Для Олександр: я не про спеціальність, а про спеціалізацію. Спеціалізація і освітня програма - одне і теж???
Коментувати