Держслужба якості освіти вивчатиме перебіг вступної кампанії

На підставі отриманих результатів Служба якості освіти оприлюднить аналітичний звіт

Держслужба якості освіти вивчатиме перебіг вступної кампанії

Державна служба якості освіти здійснюватиме моніторинг організації та проведення вступної кампанії закладами вищої та фахової передвищої освіти.

За словами, голови Держслужби Руслана Гурака, діяльність служби якості освіти спрямована на захист прав учнів, абітурієнтів, студентів на здобуття відповідного рівня освіти.

«Наразі розроблено Програму моніторингу організації та проведення вступної кампанії 2020 року в закладах вищої та фахової передвищої освіти. Як результат, ці заклади отримають достатньо інформації, щоб ліпше готуватися до вступних кампаній», — зауважив Руслан Гурак.

Основними питаннями здійснення моніторингу стануть вчасність і повнота завантаження до Єдиної державної електронної бази з питань освіти  Правил прийому закладами освіти, доступність інформації для вступників про приймальні комісії, повнота інформації на вебсайтах закладів вищої та фахової передвищої освіти і їх відокремлених структурних підрозділів.

Також моніторинг стосуватиметься питань реалізації права вступників на сільський коефіцієнт при розрахунку конкурсного бала та вивчення організації вступу для іноземних громадян.

На підставі отриманих результатів Служба оприлюднить аналітичний звіт із порівнянням окремих питань вивчення вступних кампаній 2019-го та 2020 років.

«Відтак, заклади вищої та фахової передвищої освіти матимуть відомості, що допоможуть їм ліпше готуватися до вступних кампаній», - зазначають у Державній службі якості освіти.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!