1 серпня розпочнеться реєстрація е-кабінетів вступників

У суботу розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти

1 серпня розпочнеться реєстрація е-кабінетів вступників

У суботу, 1 серпня розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти. Подання заяв до закладів вищої освіти триватиме з 13 до 22 серпня.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що однією з новацій цьогорічної вступної кампанії цього року є можливість подання електронних заяв для вступників до магістратури на основі ОР бакалавр для тих абітурієнтів, які складали ЄВІ або ЄФВВ.

Окрім того, стало можливим подання електронних заяв вступниками пільгових категорій, які мають хоча б один сертифікат ЗНО 2017-2020 років. Для цього їм потрібно перед поданням заяв звернутися до одного із закладів вищої або фахової передвищої освіти із підтверджуючими документами для внесення їх до «Реєстру осіб із спеціальними умовами».

Ті вступники, які вступатимуть на бюджет та мають право складати вступні іспити замість ЗНО чи вступають на спеціальності за творчим конкурсом, мають вже зараз зареєструватись в закладі вищої освіти щоб пройти вступні випробування у термін з 01 до 12 серпня.

Для вступників на контрактну форму заклади можуть встановлювати додаткові терміни проведення іспитів та творчих конкурсів у період з 13 до 22 серпня.

У цьому році освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» будуть створені у всіх закладах вищої освіти, що знаходяться у сфері підпорядкування не тільки МОН, а й МОЗ, Мінкульту, та у трьох закладах вищої освіти системи МВС.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Назар
Скажіть , будь ласка, чому , коли я заходжу в електронний кабінет , то мені пише невдалося з’єднатися з сервером?
Олена
,чому не відповідає сайт для подачі заяв у ВИШ?.?.ю юю ююю ббюююбббб
Марина
Чи зможу я вступити на державне місце на факультет слов’янської філології з такими балами: укр мова - 184 ; англ мова - 151; історія України - 183
Галина
Для Марина: а ми звідки знаємо? Ви дивились результати минулого року?
Коментувати
katerinaleskovec@gmail.com
Добрий вечір. Я випускник 2004 року і прізвище у мене в атестаті дівоче , а зно здавала в цьому році на вже призвіщи чи я можу створити електронний кабінет? Дякую.
Галина
Для katerinaleskovec@gmail.com: ні. Ті в кого відбулись зміни в прізвещі подають документи в пвперовому вигляді
Коментувати
Аліна
Перепрошую, 2 питання поставила, здається, не за адресою. Але перше питання для нас - надактуальне (щодо ЗНО для учасника бойових дій).
Аліна
Доброго дня! 1. Чи потрібно Учасникам бойових дій мати сертифікат ЗНО? Чули інформацію, що ні. Чи це правда? 2. Чи потрібно для проходження творчого конкурсу їхати в університет чи конкурс відбувається онлайн?
Влад
Для Аліна: дзвоніть з пільгами у приймальну комісію. На яку спеціальність він хоче, на дизайнера, йому треба творчий конкурс?
Влад
Творчі конкурси проводяться при вступі на спеціальності: Архітектура та містобудування Аудіовізуальне мистецтво та виробництво Дизайн (спеціалізація «Графічний дизайн») Дизайн (спеціалізація «Дизайн одягу (взуття)») Дизайн (спеціалізація «Дизайн середовища») Дизайн (спеціалізація «Промисловий дизайн») Музичне мистецтво Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Сценічне мистецтво Фізична культура і спорт Хореографія На яку з цих?
Коментувати
Олена
Добрий день! Скажіть , будь ласка, я зареєструвала електронний кабінет вступника. Мені пише , що подача заяв недоступна , а буде доступна з 13 серпня . 13 серпня буде писати доступно?
Влад
Для Олена: такого слова не буде. Просто робіть заяву і надсилайте
Олена
Зверху пише подача заяв недоступна ( заяви будуть доступні з 13 серпня , 00:00) . Такий надпис
Влад
От 13 подаєте і все. Ніякого надпису не шукайте
Коментувати
Марія
Чи можу подати на Право з результатом ЗНО з історії України 139 балів на бюджет?
Влад
Для Марія: ні. На контракт можна
Дмитро
Думаю, що подати можна, але з вірогідністю більше 95% Ви на буджет не потрапите, хіба що у вас з інших предметів 190+,
Коментувати
Марія
Якщо зно з історії України написала на 139 балів, чи можу подати на бюджетне місце?
Влад
Для Марія: Для Аліна: можеш. Але вона сильно понизить конкурсный бал. Що малоймовірно буде, щоб отримати бюджет
Коментувати
Наталія
Реєструвати електронний кабінет можна з телефону ? .,
Влад
Для Наталія: можна
Коментувати
Марта
Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, якщо вступаєш на бакалавра на основі молодшого спеціаліста, то потрібно обирати вкладку при реєстрації за ЗНО чи за вищою освітою?
Женя
Для Марта: а хіба Ви не в паперовій формі подаєте? Знаю, що в Києві після коледжу подають всі в паперовій формі. Через кабінет, якщо на основі ЗНО на перший курс.
Марта
Керівництво коледжу, який я закінчила, сказали що в електронній формі подаються документи. Я вступаю у Львівський національний університет імені Івана Франка. А Ви теж молодший спеціаліст і вступаєте цього року?
Женя
Ні, в мене в знайомих дочка в Київ вступає, не знаю куди точно, але здавала екзамен і сказали з 13 їхати з документами вже. Кабінет їм не треба, так сказали. Ви краще передзвоніть в університет і запитайте там, що Вам робити.
Коментувати
Наталя
Реєструвати кабінет потрібно тільки 1 серпня? Чи можна і в інші дні?.
Влад
Для Наталя: можна і краще в інші дні. Бо в перший день може сайт лягти з великою кількістю операцій на сайті
Коментувати
Мері
З 1-го серпня реєстрація ел кабінету. А коли потрібно подавати електронні заяви ? З 13-го серпня?
Влад
Для Мері: так
Мері
Спасибі
Мері
А чи потрібно нести копії документів з 13-го серпня туди куди вступаєш ?
Коментувати
Мария
При подаче заявки на вступление в ВУЗ, не подтягивается результат ЗНО по географии. Хотя остальные 3 результата по другим предметам есть. В чем дело? Подскажите, кто знает.
Влад
Для Мария: можливо результат ще не внесено в базу, у всих так. Це тестова версія, за 2 тижні ще все налагодять
Коментувати