Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Якщо оформити електронну заяву у ВНЗ до 13 серпня? Чи буде вона з 13 серпня автоматично зареєстрована системою?
Влад
Для Анна: Ви її не зможете оформити до 13
Коментувати
Татьяна
Если уже понимаешь, что на бюджет на выбранную специальность не получается, то когда будут известны результаты конкурса на контрактное обучение, и когда нужно привозить документы в ВНЗ?
Влад
Для Татьяна: з 27 серпня можете везти, не чекаючи пропозиції на контракт в кабінеті
Татьяна
Дякую! Але до якого числа? Теж до 18.00 31 серпня? І чи будуть робочими у ВНЗ субота та неділя 29-30.08?
Влад
Взнавайте розклад в університетах. До 10 числа більшість ВНЗ приймає. Потім вже на вакантні місця. Часто це "хто перший прийшов, того і місце"
Коментувати
Оксана
Після 11класу ми вибираємо у ВУЗІ вступ на бакалавра? Навіть якщо хочемо повну вищу освіту?
Влад
Для Оксана: так
Коментувати
Оксана
Фото для реєстраціі і додаток до свідоцтва з оцінками можна зробити самому чи звертатись в фотоательє, якщо самому - то як це 3х4? Дякую
Влад
Для Оксана: це фото розміром 3 на 4. Вони треба будуть для подачі оригіналів. І нехай зроблять відразу електронну версію фото, щоб завантажити в кабінет. Там же можуть відсканувати додаток і скинути вам на пошту. І вісканований додаток і фото на пошту. Вага їх не повинна бути більше 1 мб
Коментувати
Яна
сдавали ЗНО по трем предметам. в кабинете после регистрации отображается только два, что теперь делать?
Лилия
Що робити якщо вже зареєструвалась, але після того як заходити до власного електронного кабінету, пиши не вірний логін або пароль, а коли для відновлення вписуєш електрону пошту, то пише що такого користувача не знайдено????
Юрій
Для Лилия: Вам на пошту повинен прийти лист для активації акаунту, після чого ви можете увійти в свій кабінет за даними, які вказали при реєстрації, якщо вам не надійшов лист з активацією зараєструйтесь повторно.
Alex
У випадку, якщо після вводу логіну та паролю знову завантажується головна сторінка, необхідно «очистити» історію та кеш браузера за весь період або змінити браузер. от же ж й фахівці робили сайт, просто слів бракує!
Коментувати
Міша
Доброго дня! Маю таке питання: коли подаєш вступну заяву до факультету/спеціальності в електроному кабінеті, може хтось знає, що вказувати в графі "Обраний освітній ступінь (рівень) за бюджетні кошти", якщо, наприклад, закінивши 9 класів у школі, вчився у закладі по типу коледжа на бюджетній основі 2 перші курси, маєш атестат про здобуття повної загальної середньої освіти, який був виданий після другого курсу та вирішив відрахуватися з закладу щоб піти до університету? Це вважається як «здобутий раніше освітній ступінь» чи «вже здобувався раніше(навчання не завершено)»? Дякую, якщо хтось відповість
Галина
Для Міша: Ви на який рівень встуаєте? "вже здобував.." стосується того ж самого рівня. кщо подаєте на бакалавра, то Ви ще не здобували.
Міша
Дуже вдячний Вам за відповідь :)
Коментувати
Татьяна
Доброго дня, мені так і не зрозуміло, реєстрація відбудеться з 1 серпня по 12 серпня включно? Чи тільки 1 серпня?
Влад
Для Татьяна: зареєструватися можна з 1 по 22 серпня, подати заяву з 13 по 22 серпня
Татьяна
Дякую)))
Коментувати
Misha
Добрий день! Чи можна після реєстрації електронного кабінету подавати документи для вступу у паперовій формі?
Влад
Для Misha: на бакалавра? В паперовій формі подають пільговики. Всі інші після оголошення результатів 27 серпня
Коментувати
Misha
Добрий день! З якого числа можна подавати документи для вступу у паперовій формі?
Влад
Для Misha: з 27
Коментувати
Ксения
Доброго ранку! Чи є пільги для дітей учасників бойових дій при вступі на бюджет? Дякую!
Наталія
Для Ксения: пільг при вступі немає. Є право переведення з контракту на вакантні місця. З власного досвіду скажу, що у знайомих дочка закінчила вже 2 клас, місць вільних немає і вчиться на контракті. Пільги є для дітей сепарів, як бачите. Подякуйте Зеленському
Влад
Для Ксения: 2 курс, вибачте
Людмила Анатоліївна
Для Наталія: Дочці в школі треба було вчитися, а не сподіватися на татові пільги!
Коментувати
Тетяна
доброго дня, чи можу я подавати заявки до вузу не одразу всі 5, а на протязі строку подачі? наприклад, сьогодні 2 вузу першого і другого пріорітету, а через тиждень решту 3 вуза? Дякую
Mark
Для Тетяна: доброго дня. Думаю можно. Але треба все зробити вчасно.
Влад
Для Тетяна: можна
Коментувати
Mark
Добрий вечір. Чи є пріоритетність , коли подаешь заяви на контракт ? Дякую. .
Liza
Для Mark: доброго дня. Нi, тiльки для бюджетних пропозицiй
Коментувати
Маша
Дитина проживає в селі,а школу закінчила в смт.Чи може надаватися сільський коефіцієнт при вступі ??Дякую.
Влад
Для Маша: ні
Коментувати
Людмила
Если ребенок сирота, сколько заявлений он сможет подать 5или 7 ? И ещё,в Мелитополе 100 баллов для сирот на бюджет,так сказали.это правда?
Влад
Для Людмила: 5. На бюджет кожне зно повинно бути мінімум 125.
Людмила
Для Влад: дякую, Владе. Все зрозуміла.
Коментувати
Людмила
Вибачте за мою необізнаність у вступній кампанії. Розтлумачте, скільки заяв я можу подати на бюджет. Саме на бюджет. Колишні вступники пояснюють так: по 5 заяв на різні спеціальності у 5 різних вишів. А я думаю, що лише 5 заяв у різні виші на різні спеціальності. Вибачте. Дуже дякую за відповідь.
Галина
Для Людмила: Неважливо скільки вишів, скільки спеціальностей. Головне кількість заяв лише 5. Вони можуть бути по 1 заяві у 5 вишів, можуть всі 5 в 1 виш на 5 спеціальностей. тобто будь-які комбінації. але всього 5.
Людмила
Для Галина : безмежно вдячна за чітку відповідь!
Коментувати
Олена
Не зрозуміло один нюанс. Якщо заява отримує рекомендацію на бюджет, але до 31 серпня дитина не подасть документи до вузу, її заява бере участь у конкурсі на контракт у цьому ж вузі на цю ж спеціальність, чи ні?
Влад
Для Олена: так, можна по цій же заяві пройти на контракт. Але навіщо чекати контракт, якщо нададуть бюджет?
Коментувати
Мария
Повторюсь с вопросом, т.к. ответы на него разные от разных комментаторов. Если одно из зно меньше 125 баллов, но рейтинговый балл учитывая результаты всех предметов зно выше 125 баллов, можно участвовать в конкурсе на бюджет?
Галина
Для Мария: Якщо Вам дають різні відповіді, то чи не правильніше перечитати умови вступу? Вам ще треба буде курсові писати. Треба вчитись шукати достовірну інформацію самостійно, а не користуватись джерелом "одна баба казала"
Мария
Галина, спасибо за совет. Он бесценен. Курсовые писать мне уже поздновато, хотя в наше время все возможно и никогда не поздно учиться)))
Галина
Для Мария: Ніколи не буває пізно. У нас немає в країні вікових обмежень для вступу до вишу. Тому, якщо Ви не навчились досі шукати достовірну інформацію, займатись самоосвітою, користуватись чинною нормативно-правовою базою, то можете вступити до вишу.
Коментувати
Ната
Военкомат не принимает на медкомиссию - перегружены. Отсутствие приписного станет причиной потери бюджетного места?
Влад
Для Ната: уточнюйте це в університеті. Зазвичай можна підписати лист, що донесете
Коментувати
Даша
Підкажіть як зрозуміти що тебе зараховано і після зарахування їхати на конкурси чи не чекати відповів і так можна їхати бо я не розумію що потрібно робити
Оксана
Для Даша: якщо Вас зарахували, Ви вже студентка. Їхати треба до першого дня навчання.
Влад
Для Даша: вас не зарахують, поки Ви не привезете оригінали документів. 27 числа будуть списки на бюджет. Якщо Вам надали бюджет, везете документи до 31 серпня. Якщо бюджет не надали, не чекаєте запрошення і з 27 числа везете документи на контракт в будь який універ, який хочете. Зарахування відбувається десь 10 вересня і потім по мірі подачі документів іншими абітурієнтами на вакантне місця аж до 30 вересня. Перед навчанням за декілька днів можуть бути збори. Де все вам розповідають, взнаєте на місці. Заселення зазвичай за тиждень починається
Влад
А про які конкурси мова, я взагалі не розумію. Подача заяв на спеціальність, це вже конкурс. Він відбудеться електронно. І результат Ви побачите 27 числа
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!