В Україні стартувала кампанія про вступ для дітей з ТОТ

Мета кампанії залучити якомога більше вступників із Криму та Донбасу до українських вишів

В Україні стартувала кампанія про вступ для дітей з ТОТ

Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій запустили кампанію про програму спрощеного вступу для мешканців з тимчасово окупованих територій «Тебе тут чекають».

Мета кампанії залучити якомога більше вступників із Криму та Донбасу до українських закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО. Для вступу їм потрібно скласти ДПА з української мови та історії України і третій вступний іспит (або творчий конкурс), який залежить від обраної спеціальності.

Програма спрощеного вступу успішно діє вже шостий рік поспіль, та цього року мешканці ТОТ можуть вступати на пільгових умовах до закладів освіти по всій Україні.

Усі деталі щодо умов вступу та інформацію про ЗВО тепер можна знайти на сайті програми.

Окрім сайту, запускається і масштабна промокампанія, яка має на меті привернути увагу вступників з тимчасово окупованих територій: створено відеоролики та зовнішня реклама програми спрощеного вступу. Завдяки освітнім центрам створені всі умови для комфортного вступу, і мешканці тимчасово окупованих територій мають про це знати. Для них це шанс отримати якісну освіту і реалізувати себе у майбутньому.

У Міністерстві освіти і науки нагадують, що вступникам з ТОТ не обов’язково мати український паспорт та український документ про освіту. Так само не обов’язково складати ЗНО. Потрібно лише обрати спеціальність і заклад освіти та звернутись до відповідного освітнього центру.

Вступники, які бажають взяти участь у конкурсі на бюджетні місця, мають подати заяву та заповнити освітню декларацію в освітніх центрах:

  • вступники з Криму – не пізніше 20 серпня;
  • вступники з Донбасу – не пізніше 22 серпня.

Ті, які не встигнуть цього зробити у серпні, до 23 жовтня можуть подавати заяви для вступу на контракт.

Освіта.ua
07.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Альона
Наша влада взагалі веде дуже дискримінаційну політику щодо переважаючого етносу : дітки з Лугандону отримують кращі бюджетні місця , а інші - на платне , згоріли будинки в Житомирі , так видали по 1 тисячі гривень , а як в Луганську то по 300 тисяч гривень і ситуацій таких просто купа . Може хвате оце от все терпіти ?
Господин
Для Альона: Денежную помощь выдают из местных бюджетов. А Житомиру следовало бы больше налогов собирать, а не янтарь мыть, чтобы не быть самой нищебродской областью.
Гаспадін пуйло
Для Гаспадин ) Дєнєжная помащь відайоцца із гасударствєннава бюджета,апэтаму не пізді,кацапсікій ватний троль.А нинєшняя маларосская прокацапская влада-какую нагаласавалі,такая і есть
катя
Для Господин: взагалі можна сказати що ТОТ є дуже не вигідними , як висловився один політик , це "чорна діра" , яка забирає гроші , людей , ресурси і не дає нічого , окрім втрат, а якщо україні й вдасться ці частини повернути , то розмінування цих територій , роззброєння населення, відбудова інфраструктури , шкіл , будинків мирних жителів буде коштувати величезних коштів , які навряд чи мають ті області , все буде від бюджети країни загалом. До речі , міф ,що Донбас був годувальником країни , уже давно розвіяний та очевидно , що регіон давав і дає профіту дуже мало, тому у вас точно не має бути претензій до Житомира , а про бурштин , то там цим не прості люди займаються , якщо хтось з й захоче туди "посунутися" з звичайних , того , що не кришують ,його в кращому випадку просто уб"ють
Коментувати
Дмитро
У понеділок тільки зареєстрували моє звернення до МОН, яке я вже давно подав. Завжди розглядали їх в один і той же день. Вчора вже почалась кампанія для ворогів України. Затягнули спеціально час.
Патріот
Вирахувати по паспортах чиї батьки брали участь у референдумі. дітей на платне, батьків на відбудову Донбасу із забороною займати високі посади. Вистачить з ними загаравати, хотіли розвалити Україну, повинні відповідати. Місця віддати дітям законослухняних громадян
Віктор Логвін
Більшість депутатів закону не читало, закон Порошенко 2017 був продуманим і зваженим, а закон Зеленського - чарівність моменту, імпульс миті самомилування, депутати і Президент думали тільки про те як це круто вершити геополітичні справи і бути величним царем та боярами, що роздають милості.
Ольга
Ви добре зрозуміли, що це - кампанія? Насправді ніхто тут вас не чекає і нікому ви не потрібні. Ви просто елемент політичної гри. Думай - ТЕ!
Мой господин
Для Ольга: Смиритесь уже, что частью бюджетных мест придется поделиться. И ничего страшного, не поступит ребенок из-за нехватки мест в Могилянку, так его в Каразина возьмут. Там хоть по-русски нормально разговаривать научат...
Fraps
Для Мой господин: А зачем учиться разговаривать на русском,лол? Каждый год сокращается количество русскоязычных людей естественным и не очень путями. И кстати, ДНРовские оболочки разговаривают не на русском языке как бы. Этот феномен называется донецко-кадырово-азировский диалект, или же в простонародии уголовная феня. Ну и напоследок, обучение в украинских ВУЗах происходит исключительно на украинском языке.
Den
Для Fraps: "обучение в украинских ВУЗах происходит исключительно на украинском языке" - расскажи об этом, к примеру, студентам харьковского меда. Там все срать хотели на последние изменения. А отдельных любителей мовы умеют быстро ставить на место.
Коментувати