Призов громадян 18-19 років здійснюється за бажанням

Громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням

Призов громадян 18-19 років здійснюється за бажанням

Громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки з посиланням на відповідне розпорядження Кабінету Міністрів.

Зокрема, що пунктом 5 зазначеного розпорядження передбачено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.

Разом з тим, Міносвіти отримує численні звернення вступників до закладів вищої освіти та їхніх батьків щодо отримання повісток від військкоматів.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що відомство звернулось до Міністерства оборони з проханням врегулювати питання надання випускникам відстрочки від весняного призову.

«Важливо зазначити, що військкомати знаходяться у сфері управління Генерального штабу Збройних сил України, а рішення про призов приймається призовними комісіями, головами яких є заступники голів обласних державних адміністрацій», - йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
07.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Фан
Можливість вступу до коледжу за ЗНО або іспитами. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Мама
Шановні, військомати - це такі "організації", яким немає діла до закону. Для них головне - це виконати план по призову! Люди для них - ніщо. Не дай вам боже з ними звязатися. Пишу з власного досвіду. Син, який закінчив військову кафедру і за що ми сплатили у державу немалі кошти, прийшов у військомат, бо змінював приписку після закінчення навчання у виші, відразу отримав повістку як офіцер запасу. Психологічно тиснуть на юнаків та на молодих хлопчиків. Ні в якому разі не дозволяйте, щоб ваші сини-випускники йшли туди самі без батьків. Потім нічого не зможете довести!!! Хлопці мають право використати свій шанс для вступу у виші.
Аболиционист
Для Мама: призывное рабство - преступление против человечества. Все военкоматы - распустить, военкомов - судить, как нацистов в Нюрнберге, и не только их, а и тех, кто их защищает.
Рома
Для Мама: нова народна совкова влада хоче ,щоб було як при януковичу
Коментувати
Sad
На первое были плоды просвещения, а на второе кровавые мальчики..._
Зелебобы соснули
Ну что, молодые зелебобики? Готовы чистить картоху за уРодину? А при Порохе, кстати, в 20 лет только призывали, при этом в 18-19 лет можно было идти добровольно. Но вы же тупые, зачем вам такие поблажки? Вот, идите воюйте за клоуна-уклониста, гои.
Сергій
Для Зелебобы соснули: Ти дебіл. Прочитай уважно 18-19 років тільки добровільно, ще і заяву треба написати. Ці порохоботи вже достали. Це наскільки треба не поважати народ країни в якій знову хочеш стати президентом щоб так плюватись порохослиною .
Зелебоба соснул опять
Для Сергій: зедолбоеб, читай https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2232-12#Text . Тут нет ничего про добровольный призыв в 18-19 лет. Именно на этот документ будут ссылаться военкомы, а не на приказ какого-то министра. https://lawportal.com.ua/srochnaja-voennaja-sluzhba-prizyv-armija.html вот еще почитай.
Зелебоба соснул опять
Для Сергій: и я не порохобот, я просто констатирую факт. Вам, зелебобам, удобно всех несогласных порохоботами называть. Хотя, это единственное, на что вы способны.
Коментувати
Местный
Это самая настоящая ложь!
чел который написал зно по English
Guys, everytime when someone say to me that everything is sick. And it’s time to game over, but I and a lot of guys who now is before 19 y.o. can take a rest after study. Thank you Zelenskiy for your pout blessing in our small ass. I also love you too.
1
Для чел который написал зно по English: Go out and fuck yourself.
чел который написал зно по English
I’m sorry but how older are you? It looks like at least thirteen years old. Good luck man, if you really like army of ukraine
Коментувати