НУ «ОЮА» впроваджує програму «Зелений університет»
PR

Одеська юридична академія розробила і впровадила програму з використання енергоефективних технологій

НУ «ОЮА» впроваджує програму «Зелений університет»

Національний університет «Одеська юридична академія» став першим вишем в Україні, що розробив та впровадив програму з використання енергоефективних технологій - «Зелений університет».

Вона передбачає установку сонячних колекторів і сонячних батарей, утеплення стін і покрівлі, заміну вікон та світильників на енергозберігаючі, а також повну автоматизацію індивідуальних теплових пунктів.

Даний проект дозволяє університету максимально відмовитися від дорогих енергоносіїв, які до того ж мають негативний вплив на навколишнє середовище. Згідно з розрахунками, програма «Зелений університет» дозволяє економити до 20% коштів на оплату електроенергії, до 40% на оплату гарячого водопостачання і до 35% на опалення. Якщо врахувати, що така система буде впроваджена в усіх без винятку студентських гуртожитках, а їх у ЗВО дев'ять, а також у всіх навчальних корпусах - економія вийде дуже істотною.

Комплексна програма «Зелений університет» стартувала більше року тому, коли в гуртожитках був організований роздільний збір сміття. Ініціатива йшла від студентів, соціально активних людей, яким небайдужа екологічна ситуація в місті і в країні.

Одеська юридична академія стала першим в Україні закладом вищої освіти, який перейшов на альтернативні джерела енергії. Програма «Зелений університет» була затверджена Вченою радою, а первинна профспілкова організація та Студентська рада університету підтримали інноваційне рішення, яке сприятиме підвищенню комфорту проживання в гуртожитках і позитивно позначиться на навчальному процесі. Впровадження енергоефективних технологій планується в усіх структурних підрозділах вишу.

За прикладом НУ «ОЮА» одеська влада виявила бажання розпочати реалізацію програми «Зелене місто» і встановити сонячні батареї в одеських школах, дитячих садах і житлових будинках.

Освіта.ua
27.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Саша
Нарешті цей напрямок набирає оборотів.Рік тому встановив СЕС зрозумів що не помилився з вибором інвестиції.https://sun-energy.com.ua скористався їхніми послугами.Все надійно та доступно