МАУП надає можливість отримати освіту без ЗНО
PR

МАУП запрошує на навчання без ЗНО за спільними з європейськими вишами програмами

МАУП надає можливість отримати освіту без ЗНО

Там, де інші бачать обмеження, МАУП дарує можливості. Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує вступити без ЗНО на навчання за українсько-польськими спільними програмами - з Вищою школою внутрішньої безпеки в м.Лодзь (бакалавріат) та Варшавським інститутом менеджменту (магістратура). Вступайте дистанційно - заповнюйте онлайн-форму, отримуйте знижку на навчання та нові професійні перспективи. Вступна кампанія онлайн триває до 15 квітня. Детальніше — за посиланням.

Якщо ви не склали ЗНО минулого року або вирішили наразі отримати першу чи другу вищу освіту, але не маєте сертифіката зовнішнього оцінювання, не чекайте осінньої вступної кампанії. Витрачати нерви та час на підготовку до ЗНО більше не обов'язково: зарахування на спільні програми здійснюється на основі середнього балу атестата або диплома про попередню освіту та за результатами співбесіди.

Рекомендуємо максимально скористатися затишшям у діловій активності внаслідок карантину та повернутися на ринок праці, опанувавши нову перспективну спеціальність, яку ви, за необхідності, підтвердите одразу двома дипломами — українським та польським. Але в поточній ситуації краще не гаяти час на роздуми: восени доведеться змагатися з конкурентами, які до того часу теж зрозуміють актуальність цього плану.

Для того, щоб вже зараз скористатися унікальною пропозицією МАУП і польських вишів, оберіть один із доступних напрямків навчання:

 • інженерія програмного забезпечення (бакалавр);
 • менеджмент (бакалавр);
 • філологія (бакалавр);
 • облік і оподаткування (бакалавр);
 • право (бакалавр/магістр);
 • економіка (бакалавр/магістр);
 • психологія (бакалавр/магістр);
 • туризм (бакалавр/магістр);
 • фінанси, банківська справа та страхування (бакалавр/магістр);
 • маркетинг (бакалавр/магістр);
 • публічне управління та адміністрування (магістр);
 • міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії;
 • (бакалавр/магістр).

Сучасна інтегрована програма дозволить вам опановувати нову спеціальність без відриву від роботи. Закінчивши перший курс (заочно, в Україні), ви зможете перевестися на другий курс до МАУП, або продовжити навчання й отримати ступінь бакалавра або магістра в Польщі.

Затребувана професія та нові перспективи вже майже у ваших руках. Не втрачайте можливості стати одним із студентів найбільшого приватного вишу країни - МАУП. Детальніше про отримання вищої освіти без ЗНО на сайті.

Поспішайте за своєю мрією до МАУП за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська, 2.

Приймальна комісія: (093) 490-490-0 (Viber, WhatsApp), (096) 490-490-0.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
03.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шева В. Г.
Мауп - це шайка безпрєдельщиків , там керують менти колишні- вони ж ті самі бандити. Навчання там - досхочу : хочу вчусь, хочу гуляю. Аби платив!
Vortex
Для Шева В. Г.: Вас чимось життя образило, чи ви проти свободи вибору? В будь-якому разі, на щастя, ваша думка нікому не цікава.
Коментувати
Віктор
Чому ви не пишете прямо: "Якщо ви такі тупі, що не могли скласти ЗНО минулого року, але дуже хочете мати диплом про вищу освіту і навчитися кататися на самокаті, то не чекайте до осені, а поступайте до нас уже зараз." ?
RED
Для Віктор: Ви так і зробили, виходячи з усього?)) Скажіть, корисна штука - можливість вступу без ЗНО!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!