Європейський університет запрошує на навчання
PR

Європейський університет продовжує підготовку до вступної кампанії 2020 року

Європейський університет запрошує на навчання

Європейський університет продовжує підготовку до вступної кампанії 2020 року і запрошує випускників шкіл відвідати Дні відкритих дверей, що відбудуться 26 та 27 березня.

Під час заходів абітурієнти зможуть дізнатись, як отримати сучасну освіту, що забезпечить випускникам успішне майбутнє.

Європейський університет зараз - це найбільший приватний заклад вищої освіти в Україні, що заснований 28 років тому. За цей час вищу освіту в університеті здобули понад 100 тисяч випускників.

В університеті реалізована єдина в Україні система безперервної освіти від дитячого садка до докторантури. У структурі закладу освіти працюють: Садок-ясла «Євроленд», Ліцей «Євроленд», Бізнес-коледж, Університет, а також аспірантура та докторантура.

Випускники Європейського університету стають відомими бізнесменами, управлінцями, обіймають державні посади.

Навчання в університеті відбувається на реальних кейсах, а практика - на українських підприємствах. Університет має понад 200 угод про співпрацю з підприємствами, у яких студенти можуть отримувати реальну практику.

Окрім того, Європейський університет запрошує на найближчі події, що відбудуться найближчим часом:

  • ХVІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Економіка: сучасні проблеми та перспективи розвитку" "ECONOMICS: CURRENT AFFAIRS AND DEVELOPMENT PROSPECTS». Дата проведення: 19.03.2020;
  • II Школа вирішення сімейних спорів в партнерстві з Координаційною радою молодих юристів України. Дата проведення: 21.03.2020;
  • XХІІІ Всеукраїнська н/п конференція "Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції». Дата проведення: 28.04.2020.

більше про вступ до університету

Освіта.ua
10.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів