До мистецьких вишів можна буде вступити першочергово

МОН планує надати право на першочергове зарахування вступникам до закладів мистецької освіти

До мистецьких вишів можна буде вступити першочергово

Міністерство освіти і науки планує надати право на першочергове зарахування за державним (регіональним) замовленням вступникам до закладів мистецької освіти, які укладуть угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу.

Відповідні зміни відомство планує внести до постанови КМУ «Деякі питання реалізації права осіб на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням».

У міністерстві наголошують, що прийняття проекту постанови стане ефективним механізмом для задоволення потреб сіл, селищ або селищ міського типу у педагогічних, мистецьких та медичних кадрах.

Громадське обговорення проекту документа триватиме до 04 лютого 2020 року. Пропозиції та зауваження до проекту можна надсилати на e-mail: [email protected].

Проект постанови

Освіта.ua
22.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мистецтво
Для чого мистецькі кадри, коли в школі курс Мистецтво нам, спеціалістам, не дають викладати Музичне мистецтво???? І десятому скажу- тікайте з таких вишів, ви не потрібні, вчителі мистецтва.!!!
Hala
Для Мистецтво: Не плутайте грішне з праведним. Мистецькі виші не вчать вчителів (це ж не педи). В них навчаються музиканти, співаки, художники, акроти, режисери тощо
Зміни
У цьому проєкті на реалізацію положень Закону України від 18 грудня 2019 року № 392-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» Міністерством внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації права осіб на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням».
Коментувати