Заклади профосвіти запрошують на дні відкритих дверей

У різних областях проведуть заходи для вступників до професійних закладів освіти

Заклади профосвіти запрошують на дні відкритих дверей

Заклади професійної освіти запрошують молодь відвідати Дні відкритий дверей, що відбудуться у різних областях України.

Під час зустрічей з представниками приймальних комісій майбутні вступники та їхні батьки зможуть отримати інформацію про терміни та умови навчання, особливості професій, яким навчає заклад освіти, перелік необхідних документів для вступу тощо.

Відвідати День відкритих дверей також можуть ті, хто хоче підвищити кваліфікацію або змінити фах, опанувавши робітничу професію.

Під час зустрічі фахівці закладів професійної освіти ознайомлять гостей з матеріально-технічною базою, розкажуть про зміст навчання, наявність гуртожитків, познайомлять з майбутніми викладачами тощо.

За словами заступника міністра освіти і науки Петра Коржевського, дні відкритий дверей мають показати вступникам переваги професійної освіти і, безумовно, зробити процес вступу зрозумілим.

«Загалом же я закликаю всіх охочих прийти на зустріч у найближчому закладі, який вас зацікавив. Переконаний, ті трансформації, які вже відбулись у деяких закладах профосвіти, вас приємно здивують», – зазначає Коржевський.

Міністерством освіти оприлюднено графік проведення днів відкритий дверей у 21 регіоні України. Планується, що решта областей також надішлють свої графіки.

Графік днів відкритих дверей в областях

Освіта.ua
17.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Адмін
Запрошуємо на День відкритих дверей! https://facebook.com/events/s/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%85-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B8-2020/474887793215992/?ti=as
Кирило
Це правильно, дітям й так важко приймати такі тяжкі рішення, а тут хоча б буде якесь уявлення. Ми нещодавно уклали договір з новобудовою https://vn.com.ua/ua/complex/zhk-lystopad поряд де є школа, тому що у нас росте дошколятко)