Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель-КА
Сколько денег в конверт вкладывать для мотивации, чтобы получить высший бал?)) Задолбали своими 100 словами. Ну не лирик я.
Для Вчитель-КАКИ:
...
Коментувати
Молдаванка Одесса
В меня сложилось устойчивое мнение , что все реформы в высшем образовании - переплетение двох тенденций - маразма неудачников- соросят( совсун,квит, гриневич, шаров, садный) и умышленных вредительских действий внешних конкурентов ( запад)против Украины(борьба за рабсилу). Нахрена это мотивационное письмо, зачем три Зно для выпускников коледжей?? Их же учат специальности?? Бахнутые чудаки!
avatar13
Для Молдаванка Одесса: вы абсолютно правы, соглашаюсь с вашим мнением. Это геноцид нации, как молодёжи, так и всего остального мира, не только украинцев. Таким образом, они хотят уничтожить так всю страну изнутри, и никакие войны не нужны - многие страны так пали. Уничтожение образования - первый шаг к уничтожению страны. И кроме того, что мне надо будет сдать ВНО, так еще и какую-то филькиную бумажечку, которую, наверное, надо будет писать и высылать... и назвать "мотивационным листом"?! С одной стороны - так вузам будет легче выбирать людей при поступлении, я согласен, но они многого чего не доработали. ПОЗОР таким "чиновникам" и "министрам"!
Коментувати
Педагог
Я за відміну єдиного вступного іспиту з іноземної мови. Бо іноземну мову в ВНЗ викладають не на найвищому рівні. Для чого це? І дійсно, як студенти - заочники мають його скласти? Людина працює, має ще бігати на додаткові з іноземної? Працівник має мати фахові знання. Дайте зарплати достойні аби люди з країни не тікали.
Салтановка
Для Педагог: Єві з англійськоі - вимога заходу. Навіщо ім кошти тратити ...
573
Для Педагог: А навіщо Вам магістратура? Працюєте, то працюйте, і не треба напружуватись
Коментувати
Вчитель
А чому лише за конкурс творчих або фізичних здібностей? Не меншою має бути й вага бала ЗНО з фахового предмета. А щодо мотиваційного листа, то важко уявити, що має писати абітурієнт, який виявляє бажання вчитися на 5 різних спеціальностей. Невже в нього справді може бути реальна мотивація навчатися на кожній з них? А нараховувати бали за такий лист взагалі є нонсенсом. У кращому разі, явно невдалий такий лист може служити хіба що підставою для відмови в реєстрації заяви.
Лілія
Я не знаю чи читають працівники міністерства коментарі, чи взагагалі доцільно їх писати. Але прохання, прислухайтеся до людських порад. Серед нас теж люди з вищою освітою, зі стажем роботи. Я не проти нововведень. Так молодий спеціаліст має бути ерудованим, грамотним, розумним...Наші діти такі і є! Але складається враження вже давно, що ви хочете аби з України виїхали всі. З цими ЗНО якась нещасна година! Після школи здавай, в коледжі на другому курсі здавай, хочете ввести аби після коледжу щоб вступити в ЗВО теж ЗНО, в магістратуру ЗНО. Як має здати єдиний вступний іспит з іноземної мови, студент заочник? Працює, є практика в роботі, вчиться бо треба вищої освіти і тут іноземна. Що всі роки навчання коту під хвіст? А Ви всі, шановні знаєте англійську? Хто має в Україні залишитися, через ваші нововведення???
Леся
Для Лілія: Ви мене вибачте, але навіщо ступінь магістра заочнику, якого все влаштовує на роботі і ніяких перспектив і кар’єрного зросту він не хоче, бо ліньки вчити мову? Диплом бакалавра - це свідоцтво про вищу освіту. Папірця отримав і нехай несе на роботу. Магістратура ж - це вже інший щабель, це для тих кому цікава наука. За період навчання в ній потрібно друкувати власні статті, тези. Для цього потрібно працювати з літературою, в першу чергу іноземною - тому й потрібно знання іноземної мови. І питання до всіх: які перспективи чекають людину деінде в світі, якщо вона знає лише українську (російську) мову і тією письмово висловлювати думки не вміє?
Кадровик
Для Леся: по-перше диплом магістра нада на держ. службі (щоб стати начальником). По-друге магістр нада для певних професій наприклад юристи (їм зараховують юридичний стаж після отримання магістра). Щодо "магістратура це наука, публікації, тези" я думаю ви не навчалися на магістратури (ну або у мене не така якась була магістратура). Сам закінчив вуз 4 года назад, англ знав даже сертифікат був но знання мови як під час навчання так і на роботі не знадобились.
Леся
Значить ви - справжній "Магістр" і начальники на держслужбі такі ж високопрофільні спеціалісти. А що закінчували? А то нам, наєте, простим смертним технологам без знання іноземної мови в наш час не солодко. В тому то і проблема, що керують всіма нами ті у кого диплом для того "щоб було". А в тих хто знає іноземну мову і дорвався до влади профільні знання на цьому зазвисґчай і закінчуються. І я б, в першу чергу, проводила ЗНО з іноземної і написання мотиваційного листа при вступі на роботу з оприлюдненням результів у всіх співробітників міністерств і відомств.
Коментувати