Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віолетта
В мене таке питання : Чи можу я у 2020 році вступити до інституту на заочну форму навчання, якщо зараз я у іншому вузі навчаюсь на 1 курсі ? Себто я хочу навчитися у 2 навч.закладах одночасно .Якщо так ,то як подавати електрону заяву у липні , якщо певні документи знаходиться у моєму вузі ( сертифікат зно), бо ,якщо я не помиляюсь , сертифікат зберігається у них до кінця мого навчання?
Галина
Для Віолетта: можете. для електронного кабінету Вам не потрібно мати їх оригінали. У Вас вони мають бути відскановані, їх Ви і підтягнете в кабінет. Якщо вступите, то візьмете у І-му виші довідку про те, що оригінали документи зберігаються у них та під розписку на 3 дні самі документи. Покажете їх в ІІ-му виші і повернете назад, а в них будуть ксерекопії та довідка.
Коментувати
Марія
Добрий день, цікавить вступ 2020 на медичний факультет,після коледжу.Обовязково зно здавати чи вступні іспити?
Галина
Для Марія: і те і інше. У Вас має бути ЗНО з укр. мови (дійсне з 2017 року).
Марія
Лише з укр.мови?
Коментувати
Валерія
Доброго дня, чи будуть зараховані 10 балів за додаткові успіхи. Зокрема за перемогу на IV Всеукраїнського захисну науково-дослідних робіт МАН? Я не знайшла ніякої інформації про це у мережі, тому, вирішила запитати ту .
Галина
Для Валерія: а те шукали? Людина, яка має успіхи в МАН має вміти шукати перевірені джерела, а в даному випадку це Умови вступу затверджені МОН. Це перше. А друге в МАН лише 3 етапи!
Валерія
По-перше, на офіційній сторінці МАНу, вказано про зміну в умовах вступу. Де зазначено, що додатковий бал за успіхи, відмінили. По-друге, після перегляду документа, з’явилося декілька питань з приводу балу. Саме тому, я вирішила перепитати у людей, що можуть знати більше ніж я, і бути краще проінфоровані. Тому, питання до Вас, чи будуть зараховані ці бали?
Галина
Для Валерія: До чого тут сторінка МАН? Вони що здійснюють прийом до вищих закладів? Абз. 9 пп 1 п 8 розділ VII Умов вступу, затверджених наказом МОН: "Призерам (особам, нагородженим дипломами I–III ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в рік вступу з базових предметів, призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України в рік вступу під час вступу на спеціальності, визначені Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка (додаток 2), останній доданок встановлюється рівним 10, а якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200. Інформацію про них приймальні комісії отримують з ЄДЕБО"
Коментувати
Владислав
Скажіть будьласка а якщо я в червні 2020 року закінчую бакалавра ,менеджмент соціокультурної діяльності,в Університеті то я можу в інший Університет з аграрним дипломом після коледжу ще раз поступити в виш аграрний вже і без зно на державне
Галина
Для Владислав: Ви зараз вчитесь на бюджеті чи на контракті? Якщо на бюджеті, то ще раз на бакалавра на бюджет Ви можете вступити лище відшкодувавши вартість навчання за попередньою спеціальністю (це занадто дорого, краще вже вступати на контракт на ІІ вищу освіту - там вступ за вступними іспитами). Якщо ж зараз вчитесь на контракті, а вступити хочете на бюджет, то Вам необхідно як мінімум здати ЗНО з укр. мови. А взагалі читайте умови вступу, бо для деяких спеціальностей для вступу на базі "молодшого спеціаліста" необхідно мати 2 ЗНО.
Коментувати
Аня
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, если я уже учусь на втором курсе, но хочу перейти на заочную форму и параллельно поступить на другую специальность, как это можно сделать? Нужно ли искать данные своего личного кабинета ЗНО, и каким должен быть порядок действий ? Спасибо за ответ !
123
Для Аня: Кабінет створюється літом, коли розпочнеться вступна кампанія. Подасте заяву і, якщо вступите, зможете перевестись на заочне відділення.
Коментувати
Христина
Скажіть будь ласка якщо здавати ЗНО з української мови, біологія, хімія, історію чи підуть такі предмети на спеціальність фармація?
Ніна Вікторівна
Христино, вітаю, для вступу на спеціальність226 "Фармація" треба скласти наступні предмети: 1-й - укр.мова і лат-ра 2-й - біологія або хімія 3-й - фізика або математика. Отже зазначений Вами набір НЕ ПІДХОДИТЬ!!! Цю інформацію читайте в документі "Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2020 році", наказ МОН №1285 від 11.10.2019.
Коментувати
Олексій
Добрий вечір, у 2020 році потрібно обов’язково здавати вступні екзамени + зно з укр мови і літ при вступі в медичний університет на 2 курс( медицина) після мед коледжу ? Чи тільки вступні екзамени ?
Інна
Скажіть будь ласка, якщо я закінчила медичний коледж в 2019 році, а поступаю через рік у вищий навчальний заклад, мені потрібно здавати вступні тести та ще + ЗНО з укр мови і літ ОБОВЯЗКОВО?
Вікторія
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, що значить " Прийом вступників за державним або регіональним замовленням для здобуття ступеня молодшого бакалавра за всіма формами здобуття освіти, а також для здобуття ступенів бакалавра, магістрів за заочної формою здобуття освіти за спеціальностями «Право», та «Міжнародне право» в 2020 році не проводиться."? Тобто у 2020 році неможна буде вступити до ВНЗ на ці спеціальності?
Галина
Для Вікторія: можна. Але лише на денну форму на бакалавра або магістра.
Коментувати
Олена
Добрий день! Роз’ясніть будь ласка, в програмі ЗНО на 2020 написано, що англійська поділяється на 2 рівні - B1 та B2. Для вступу до ВНЗ, у мене обов’я зковий другий предмет - Історія, а не Англійська. В школі я вивчаю профільну англійську, тобто й здавати буду В2, але в ВНЗ мені кажуть, що два рівні відмінили і всі будуть здавати на одному - на рівні В1. Питання: чи нас будуть все таки ділити на два рівні, якщо будуть, то чи вказується десь, наприклад в сертифікаті, що я писала саме рівень В2 та чим вони (рівні) відрізняються?
Юлія❤❤❤
Скажіть будь ласка чи можу я використовувати 1 предмет зно за 2019 , а 2 і 3 за 2020рік , чи можу я подавати результати для вступу у ВНЗ різних років .
123
Для Юлія❤❤❤: якщо Ви не здатні прочитати написане вище, Вам краще не вступати до вищого навчального закладу. Йдіть працювати.
Влад
Можете
Коментувати
Khrystyna Koprovska
Доброго дня! Чи можу я скласти ЗНО У 2020 році і подати його результати у 2021? Дякую!
Влад
Для Khrystyna Koprovska: так
Коментувати
Катерина
Добрий день! Я буду вступати до ВНЗ після коледжу в 2021 році. Чи можу я здати частину ЗНО в цьому році, а частину в наступному? Чи всі ЗНО потрібно здавати одночасно?
Hala
Для Катерина: Умови вступу на 2021 рік будуть оприлюднені в жовтні 2020 року. Окрім того, якщо Ви вступаєте на базі "молодшого спеціаліста", то там вступ через фаховий іспит. І можуть бути дійсними ЗНО з якими Ви вступали до коледжу (у 2020 році дійсні ЗНО за 2017-2020 роки), або які здавали в коледжі після ІІ курсу.
Коментувати
Наталя
Скажіть будь ласка для вступу на магістратуру "право" , ЗНО з англійської буде по загальній англійській чи суто по спеціальності право?
Ніна Вікторівна
Для Наталя: Вітаю! Зно для вступу в магістратуру є однаковим для всіх спеціальностей. Тобто, як Ви вказали, просто загальна англійська мова. Цей іспит відбудеться 2 липня 2020 року.
Коментувати
зоряна
Тобто середній бал атестату не враховується? Про нього нічого не написано. І наступне- 5 заяв до вишів. Можна подавати до різних, чи враховується подача документів , наприклад, в одному вузі на кілька спеціальностей?
Hala
Для зоряна: Де Ви побачили, що не враховується? Просто кожен виш визначає свої власні коефіцієнти для розрахунку конкурсного балу. В деяких вага атестату максимальна (0,1), в деяких - 0,05, а в деяких (здається Львівському мед.) взагалі 0. Тому конкурсний бал в різних вишах буде різним.
Влад
Можна подавати в один на 5 спеціальностей, можна в 5 різних вузів на 5 різних спеціальностях, можна на одну спеціальність в 5 вузів
Коментувати
ВАЛИК
я студент коледжу, минулого року я здавав українську мову та математику ДПА, нам сказали що результати як ЗНО не зараховується, сертифікат нам не дали, чи можу я використовувати результат з математики при вступі у ВНЗ, тому що результати нормальні? чи треба здавати ще раз усі предмети?
Hala
Для ВАЛИК: можете. діють ЗНО за 2017-2020 роки
Коментувати
Влад
Для Олег: ні, тільки на певні спеціальності. Тттттттттттттттттттт... ттттттттьььььььььььь... ьььтттттттттттт...
Вікторія
Доброго дня! Роз’ясніть, будь ласка, - так коли ж подавати заяву та документи, якщо ЗНО складатимемо за графіком в травні-червні? 3 13 липня по 16? чи по 22? дещо некорректно написано. ДЯКУЮ! "Прийом заяв та документів розпочнеться 13 липня і буде завершений 16 липня для осіб, які вступатимуть на основі співбесіди або вступних іспитів і творчих конкурсів, 22 липня - для осіб, які вступатимуть за результатами ЗНО, іспитів, творчих конкурсів, складених з 01 до 12 липня"
Галина
Для Вікторія: Що Вам не зрозуміло? до 16 липня подають документи ті, хто проходить за квотами, за співбесідами та вступними іспитами. до 22 -для всіх інших. якщо хтось вступає на спеціальність, де необхідно здавати творчий конкурс (наприкмад "музичне мистецтво" або "спорт"), то до 12 липня проходять творчі конкурси, а подати заяву можна до 22 липня. Це як і колись було: спочатку в театральний проходив творчі тури і лише потім, якщо їх пройшов, то подавав документи і здавав істити зі шкільних предметів.
Влад
Ви подаєте до 22 тзаяву в електронному вигляді, а документи везете вже тоді, коли ви пройшли на бюджет або коли запропоновано кониракт
Коментувати
Олег
В 2021 році вводиться обовязкове зно з математики як ДПА.Випускникам минулих років при вступі у виш також потрібно здавати зно з математики?
Галина
Для Олег: Не плутайте поняття. ДПА здається при випуску зі школи а не для вступу до вишів.
Олег
Дякую.Я розумію що таке дпа).Не дуже зрозуміло як буде з випускниками минулих років,які планують здавати зно і вступати у виші у 2021 році.
Олег
Для Влад: Дякую.
Коментувати
Людмила, Чеботарь
чи можна використати результати минулого тим що у коледжі здавали для оримання атестату? ім сетрифікати не надійшли