Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Чи мають якісь пільги при вступі до ЗНО діти-чорнобильці 2 категоріі? Не знайшла ніякоі інформаціі про це!
123
Для Людмила: раз не знайшли, значить немає. дається чітко визначений перелік пільгових категорій. всі інші пільг не мають. П.С.: а взагалі за співбесідою вступають чорнобильці, які отримали залату медаль. всі інші вступають на рівні з іншими.
Коментувати
Олександр
Чи мають пільги діти при вступі в ЗВО у 2020 році у яких один із батьків інвалід війни, якщо мають підскажіть, і дайте посилання на нормативний документ
123
Для Олександр: ні. читайте умови вступу. там є перелік, хто проходить за квотами.
Коментувати
Світлана
Чи зміняться правила вступу до ВНЗ у 2020р. для МС, адже у 2018 студенти коледжів здавали ЗНО тільки з української мови?
СумДУ
Умови прийому до закладів вищої освіти 2020 - https://www.youtube.com/watch?v=xBy04YC_S1E
Оксана
Після закінчення коледжу (молодший спеціаліст) я хочу навчатись на іншій спеціальності на базі ПЗСО. Чи маю я на це право?
Андрей
Для Оксана: платно точно да
Ніна
Оксано, і безкоштовно також ДА!!! Ви маєте право навчатись за рахунок держбюджету у виші один раз за життя на бакалавра і на магістра також. Зверніть увагу, що Ви також можете вступити на іншу спеціальність до університету на основі Вашого молодшого спеціаліста і також на бюджет (наприклад у групу зі скороченим терміном навчання дають бюджетні місця) АЛЕ Вам необхідно буде все-таки скласти ЗНО та додатковий фаховий іспит. І вуаля - Ви на 2му курсі. Успіхів!!!
123
Для Оксана: так. маєте.
Коментувати
Олександр
Я навчався на бюджеті ( за квотою ), але відрахувався... Якщо я знову писатиму ЗНО на високі бали, мене зарахують на бюджет чи треба компенсувати збитки ?
Галина
Для Олександр: треба буде компенсувати і можна знову навчатись на бюджеті
Коментувати
Александра
Действует ли льгота у детей шахтеров - престижность шахтерского труда? Спасибо.
Галина
Для Александра: при вступі ні. При переведенні з контракту на вільні місця - так. Стипендія соціальна для бюджетників є.
Коментувати
hutty
Я так понимаю, что когда придут результаты ЗНО, нужно самому рассчитать конкурсный балл и если он меньше 140, то на «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» заявление на поступление не примут?
Ніна
Для hutty Так, вірно, заява піде, але потім ії буде відхилено. Тому можна не тішити себе надіями, бо якщо Ви поставите пріоритет, наприклад "1", а балів не вистачає на жаль, то цей пріоритет для Вас буде втрачено. Успіхів!
Коментувати
Софія
Чи можливо скласти зно з біології,укр мови і л-ри,хімії для вступу на контракт на медичний факультет,чи математика є обов‘язковою?На бюджет потрібна обов‘язково фізика або математика?
Ден
Для Софія: В залежності від ВНЗ, в кожному свої предмети, уточнюйте
Галина
Для Софія: якщо на бюджет, то обов’язково (або фізика). Якщо на контракт, треба уточнювати в конкретних вишах
Коментувати
Олена
Якщо дитина була рекомендована на бюджетну форму навчання в цьому році, але за сімейними обставинами не зміг навчатись, чи має він право на вступ у2020 р на бюджетну форму
Микола
Для Олена: якщо не скористалися, то маєте право.
Сергієнко Віктор Олександрович
Враховуючи, що в попередньому дописі написано, що не зміг навчатись, скоріш всього вступник був зарахований на навчання. Потрібно уточнювати дату відрахування?
Олег
Якщо провчились хоч якийсь час на бюджетній формі навчання,а потім відрахувались,то щоб на наступний рік знову вступити на бюджет, потрібно відшкодувати вартість навчання у попередньому вузі.
Коментувати
Наталя
Якщо дитина закінчила інтернаціональну школу за кордоном, то які для неї правила вступу?
Галина
Для Наталя: Як до громадянина України: загальні! Здає ЗНО і вступає. Ось тільки документи слід подавати в паперовому вигляді, освітьки атестату про повну середню освіту в базі не буде.
Сергієнко Віктор Олександрович
Якщо закінчив школу за кордоном у рік вступу - можливо без ЗНО, а здаючи вступні іспити у ЗВО.
Коментувати
Ігор
Підтримую нові зміни,бал ЗНО не менше 150 балів, а то й вище. У вишах місце розумній молоді,слабкі знання ,то треба вчитись у коледжах!
Володя
Для Ігор: Ви хочете сказати, що у коледжах вчаться не розумні діти, не освідчені, що коледж дає слабкі знання? На чому базується така ваша диференціація?
Денис
Освічені*
Коментувати
Андрей
, а також для здобуття ступенів бакалавра, магістрів за заочної формою здобуття освіти за спеціальностями «Право», та «Міжнародне право» в 2020 році не проводиться. В смысле, так и в этом году нет никаких вузов с бюджетом на заочку 081
Ніна
Для Андрей: в смислі ТАК Буде лише денна (очна) форма навчання
Андрей
Для Ніна: там же написано про держзамовлення, контракт остается.
Коментувати
Галина
Це пі*дец!Шо вони взагалі напридумували!!! Поміняли все до чо діти готовилися,скоротили місця! Вобще про людей не думають!
Ден
Для Галина: Просто відсортували тупих від розумних
Елеонора
Не буде бюджету на спеціальність «право»тільки на заочне,чи на стаціонар також?
Віра
Для Елеонора: бюджет буде лише на стаціонарі, так що не хвилюйтесь, а готуйтесь до ЗНО! Успіхів!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!