Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Христина
Скажіть будь ласка якщо здавати ЗНО з української мови, біологія, хімія, історію чи підуть такі предмети на спеціальність фармація?
Ніна Вікторівна
Христино, вітаю, для вступу на спеціальність226 "Фармація" треба скласти наступні предмети: 1-й - укр.мова і лат-ра 2-й - біологія або хімія 3-й - фізика або математика. Отже зазначений Вами набір НЕ ПІДХОДИТЬ!!! Цю інформацію читайте в документі "Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2020 році", наказ МОН №1285 від 11.10.2019.
Коментувати
Олексій
Добрий вечір, у 2020 році потрібно обов’язково здавати вступні екзамени + зно з укр мови і літ при вступі в медичний університет на 2 курс( медицина) після мед коледжу ? Чи тільки вступні екзамени ?
Інна
Скажіть будь ласка, якщо я закінчила медичний коледж в 2019 році, а поступаю через рік у вищий навчальний заклад, мені потрібно здавати вступні тести та ще + ЗНО з укр мови і літ ОБОВЯЗКОВО?
Вікторія
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, що значить " Прийом вступників за державним або регіональним замовленням для здобуття ступеня молодшого бакалавра за всіма формами здобуття освіти, а також для здобуття ступенів бакалавра, магістрів за заочної формою здобуття освіти за спеціальностями «Право», та «Міжнародне право» в 2020 році не проводиться."? Тобто у 2020 році неможна буде вступити до ВНЗ на ці спеціальності?
Галина
Для Вікторія: можна. Але лише на денну форму на бакалавра або магістра.
Коментувати
Олена
Добрий день! Роз’ясніть будь ласка, в програмі ЗНО на 2020 написано, що англійська поділяється на 2 рівні - B1 та B2. Для вступу до ВНЗ, у мене обов’я зковий другий предмет - Історія, а не Англійська. В школі я вивчаю профільну англійську, тобто й здавати буду В2, але в ВНЗ мені кажуть, що два рівні відмінили і всі будуть здавати на одному - на рівні В1. Питання: чи нас будуть все таки ділити на два рівні, якщо будуть, то чи вказується десь, наприклад в сертифікаті, що я писала саме рівень В2 та чим вони (рівні) відрізняються?
Юлія❤❤❤
Скажіть будь ласка чи можу я використовувати 1 предмет зно за 2019 , а 2 і 3 за 2020рік , чи можу я подавати результати для вступу у ВНЗ різних років .
123
Для Юлія❤❤❤: якщо Ви не здатні прочитати написане вище, Вам краще не вступати до вищого навчального закладу. Йдіть працювати.
Влад
Можете
Коментувати
Khrystyna Koprovska
Доброго дня! Чи можу я скласти ЗНО У 2020 році і подати його результати у 2021? Дякую!
Влад
Для Khrystyna Koprovska: так
Коментувати
Катерина
Добрий день! Я буду вступати до ВНЗ після коледжу в 2021 році. Чи можу я здати частину ЗНО в цьому році, а частину в наступному? Чи всі ЗНО потрібно здавати одночасно?
Hala
Для Катерина: Умови вступу на 2021 рік будуть оприлюднені в жовтні 2020 року. Окрім того, якщо Ви вступаєте на базі "молодшого спеціаліста", то там вступ через фаховий іспит. І можуть бути дійсними ЗНО з якими Ви вступали до коледжу (у 2020 році дійсні ЗНО за 2017-2020 роки), або які здавали в коледжі після ІІ курсу.
Коментувати
Наталя
Скажіть будь ласка для вступу на магістратуру "право" , ЗНО з англійської буде по загальній англійській чи суто по спеціальності право?
Ніна Вікторівна
Для Наталя: Вітаю! Зно для вступу в магістратуру є однаковим для всіх спеціальностей. Тобто, як Ви вказали, просто загальна англійська мова. Цей іспит відбудеться 2 липня 2020 року.
Коментувати
зоряна
Тобто середній бал атестату не враховується? Про нього нічого не написано. І наступне- 5 заяв до вишів. Можна подавати до різних, чи враховується подача документів , наприклад, в одному вузі на кілька спеціальностей?
Hala
Для зоряна: Де Ви побачили, що не враховується? Просто кожен виш визначає свої власні коефіцієнти для розрахунку конкурсного балу. В деяких вага атестату максимальна (0,1), в деяких - 0,05, а в деяких (здається Львівському мед.) взагалі 0. Тому конкурсний бал в різних вишах буде різним.
Влад
Можна подавати в один на 5 спеціальностей, можна в 5 різних вузів на 5 різних спеціальностях, можна на одну спеціальність в 5 вузів
Коментувати
ВАЛИК
я студент коледжу, минулого року я здавав українську мову та математику ДПА, нам сказали що результати як ЗНО не зараховується, сертифікат нам не дали, чи можу я використовувати результат з математики при вступі у ВНЗ, тому що результати нормальні? чи треба здавати ще раз усі предмети?
Hala
Для ВАЛИК: можете. діють ЗНО за 2017-2020 роки
Коментувати
Влад
Для Олег: ні, тільки на певні спеціальності. Тттттттттттттттттттт... ттттттттьььььььььььь... ьььтттттттттттт...
Вікторія
Доброго дня! Роз’ясніть, будь ласка, - так коли ж подавати заяву та документи, якщо ЗНО складатимемо за графіком в травні-червні? 3 13 липня по 16? чи по 22? дещо некорректно написано. ДЯКУЮ! "Прийом заяв та документів розпочнеться 13 липня і буде завершений 16 липня для осіб, які вступатимуть на основі співбесіди або вступних іспитів і творчих конкурсів, 22 липня - для осіб, які вступатимуть за результатами ЗНО, іспитів, творчих конкурсів, складених з 01 до 12 липня"
Галина
Для Вікторія: Що Вам не зрозуміло? до 16 липня подають документи ті, хто проходить за квотами, за співбесідами та вступними іспитами. до 22 -для всіх інших. якщо хтось вступає на спеціальність, де необхідно здавати творчий конкурс (наприкмад "музичне мистецтво" або "спорт"), то до 12 липня проходять творчі конкурси, а подати заяву можна до 22 липня. Це як і колись було: спочатку в театральний проходив творчі тури і лише потім, якщо їх пройшов, то подавав документи і здавав істити зі шкільних предметів.
Влад
Ви подаєте до 22 тзаяву в електронному вигляді, а документи везете вже тоді, коли ви пройшли на бюджет або коли запропоновано кониракт
Коментувати
Олег
В 2021 році вводиться обовязкове зно з математики як ДПА.Випускникам минулих років при вступі у виш також потрібно здавати зно з математики?
Галина
Для Олег: Не плутайте поняття. ДПА здається при випуску зі школи а не для вступу до вишів.
Олег
Дякую.Я розумію що таке дпа).Не дуже зрозуміло як буде з випускниками минулих років,які планують здавати зно і вступати у виші у 2021 році.
Олег
Для Влад: Дякую.
Коментувати
Людмила, Чеботарь
чи можна використати результати минулого тим що у коледжі здавали для оримання атестату? ім сетрифікати не надійшли
Світлана
чи мають пільги во вступній компанії 2020 р переможці та призери виставки - конкурсу Майбутнє України? як і переможці та призери олімпіад ІV етапу?
Галина
Для Світлана: ні
Коментувати
Людмила
Добрий вечip, пiдскажiть будь ласка, якщо я зараз навчаюсь на першому курсi у медичному унiверситетi закордоном та в наступному роцi хочу перевестися до Одеського нацiонального медичного унiверситету чи потрiбно менi знову складати ЗНО? Чи цей закон ще не прийнятий I чи потрiбно менiще якiсть екзамени складати? Дуже дякую!
Галина
Для Людмила: який закон? Про переведення з вишів інших держав? Немає такого. Якщо є ЗНО за 2017-2019 роки, то нічого заново здавати не потрібно. Просто вступаєте на Ікурс
Коментувати
Serge Hunk
Я правильно розумію, що тепер відрахований з бакалаврату не може поновитись на бакалавра? Тільки на молодшого бакалавра в заклади фахової передвищої освіти.
Оля
Для Serge Hunk: Также интересует этот вопрос,ничего не понятно.Вроде бы собираются изменить правила восстановления в университетах,сдавать зно.Может кто может объяснить?
Коментувати
Денис
В цьому році я закінчую коледж і збираюся вступати до університету, в 2018 році я здав ЗНО (лише з укр.мови).Чи треба мені в цьому році здавати ЗНО при вступі на 2-3 курс бакалаврату?
Палієнко Анастасія Миколаївна
Для Денис: якщо вступаєш у вуз партнер, тобто коледж в складі Університету, тоді не треба, вступ за внутрішнім іспитом на цю ж спеціальність на 3 курс і на 2 на іншу спеціальність. До іншого ВНЗ треба здавати зно і вступ на загальних умовах, іноді можлвий на цю спеціальність і в інший ВНЗ без зно, але це треба уточнювати і рідко коли буває та тільки контракт.
Коментувати
Людмила
Чи мають якісь пільги при вступі до ЗНО діти-чорнобильці 2 категоріі? Не знайшла ніякоі інформаціі про це!
123
Для Людмила: раз не знайшли, значить немає. дається чітко визначений перелік пільгових категорій. всі інші пільг не мають. П.С.: а взагалі за співбесідою вступають чорнобильці, які отримали залату медаль. всі інші вступають на рівні з іншими.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!