Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віта
Скажіть, що мені необхідно зробити для того щоб знову вступити на 1 курс, бо я хочу змінити професію, (хочу навчатися в тому самому виші тільки на другій спеціальності на контракті) зараз навчаюся на контракті 1 курс. Мені необхідно створювати особистий кабінет? Чи можна просто забрати документи з одного факультету і подати їх на інший без реєстрації в особистому кабінеті?
Галина
Для Віта: звісно потрібно реєструватись. така сама процедура, як і того року.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня! Якщо вчився на бакалавра на бюджеті, то при вступі на магістратуру я вже не зможу претендувати на бюджетне місце?
Галина
Для Вікторія: хто Вам таке сказав? Це різні рівні. Звісно можете знову навчатись на бюджеті
Коментувати
наталя
чи можна після 2 курсу коледжу вступити в університет і вчитись на бюджеті паралельно
Оксана
закінчую коледж молодший спеціаліст за спеціальністю автоматизація, чи маю право на вступ на бакалаврат на спеціальність електрика на бюджет?
Галина
Для Оксана: маєте право на будь-яку спеціальність на бакалавра вступати на бюджет (Ви ще ж не отримували цей рівень).
Коментувати
Людмила
Маю молодшого спеціаліста Акушерська справа,куди можна вступити на заочний бакалавр за спеціальністю Фельдшер?
Галина
Для Людмила: фельшер - це той же рівень який Ви вже маєте (молодший спеціаліст або тепер молодший бакалавр).
Коментувати
Вячеслав
Підкажіть, будь-ласка, що потрібно для вступу на другу вищу освіту після бакалавра ?
Віталій
ДОБРОГО ДНЯ. ЧИ ПОТРІБНО ЗДАВАТИ ЗНО ПІСЛЯ ПЕДКОЛЕДЖУ ПРИ ВСТУПІ У ВНЗ НА 3 КУРС, ЗАОЧНА ФАРМА.
Вікторія
у 2020 році студент закінчує Харківський коледж трансп.тех хоче вступити до Академії залізничного транспорту є ЗНО 2018 року(тільки з укр.мови) , але сказали що ще потрібно здавати укр.мову і літературу в 2020
Юлія
Скажіть будь ласка, для здобуття другої вищої освіти потрібно знову здавати ЗНО?Сертифікати наявні за 2011 рік..Чи можливий вступ за співбесідою чи екзаменами? Також таке питання, чи можливо перекваліфікуватися з ветеринарного лікаря на фармацевта,чи потрібно знову вступати на перший курс?дякую.
Єлизавета
Скажіть, якщо я цього року завершую навчання на бюджеті у виші й отримую диплом бакалавра, то чи можу я брати участь у конкурсі на бюджет цього літа до іншого вищу на іншу спеціальність (хочу отримати другу освіту)?
Галина
Для Єлизавета: Теж бакалавра? Можете але це абсолютна дурня з Вашого боку. Вам доведеться компенсувати вартість навчання за першою спеціальністю, а вона на бюджеті в рази більша ніж на контракті. Тому економічно значно вигідніше вступати на контракт. Якщо ж Ви вступаєте на іншу спеціальність на магістратуру, то можете без будь-яких компенсацій, бо це інший (вищий) рівень.
Єлизавета
Так, на бакалавра. Я хочу отримати ще один диплом бакалавра, за іншою спеціальністю. Відшкодування вартості навчання на бюджеті на першій спеціальності має бути у будь-якому випадку? Навіть, якщо я не перервала навчання, а закінчила його?
Галина
Для Єлизавета: а до чого тут переривання? За законом людина має право лише один раз отримати освіту за рахунок бюджету. Є звісно виключення - це коли за попередньою спеціальністю Ви не можете працювати за медичники показниками (наприкладбули пілотом та відповідно до медичних показників більше ним бути не можете, або музикант отримав травму руки і більше не може грати). Але для цього має бути висновок медичної комісії. А якщо хочете знову на бюджет, то оплачуєте попередній бюджет і таким чином вимоги закону щодо 1разу за оахунок бюджету буде виконано.
Коментувати
Віктор
Доброго дня,держзамовлення на підготовку юристів в цьому році проводитися не буде?Чи дійсно це достовірна інформація?
Галина
Для Віктор: де Ви таке прочитали? Такої інформації немає і бути не може.
Марина
« Держзамовлення на підготовку юристів Прийом вступників за державним або регіональним замовленням для здобуття ступеня молодшого бакалавра за всіма формами здобуття освіти, а також для здобуття ступенів бакалавра, магістрів за заочної формою здобуття освіти за спеціальностями «Право», та «Міжнародне право» в 2020 році не проводиться»
Коментувати
Дана
Доброго дня! Якщо я навчаюсь за однією спеціальністю в коледжі ( закінчую його), хочу продовжити навчання далі, але і заочно змінити профіль. Які предмети ЗНО мені потрібно здати ?
Галина
Для Дана:Дивіться в умовах вступу які предмети необхідно здавати на обрану Вами спеціальність. На кожну спеціальність свої предмети.
Коментувати
Віра
Доброго дня . Якщо я навчаюсь на даний час на бюджеті в вузі бакалавр , але хотіла б на наступний рік подати документи в інший вуз . Чи можливо подати сертифікати зно 2019 на бюджет в інший вуз на бакалавра на 1 курс ?
Галина
Для Віра: подати звісно можете. Тільки як Ви збираєтесь навчатись? на бюджеті чи контракті? на стаціонарі чи заочно? Якщо мова про те, щоб знову вступити на бюджет, то Вам доведеться повернути кошти за попереднє місце навчання (значно дорожче ніж контракт). Якщо навчатись збираєтесь паралельно на 2-х спеціальностях, то врахуйте, що на денній формі можна навчатись лише за 1 місцем навчання, а відповідно на іншу спеціальність необхідно вступати на заочну.
Коментувати
Yurii
Доброго дня. Я зрозумів що електронні документи можна подавати з 1 липня ,а до якої дати?
Оленка
Добрий вечір. Скажіть,будь ласка, я хочу вступити на іншу спеціальність у 2020 році. Зараз я навчаюсь на першому курсі університету. При реєстраціі на ЗНО мені потрібно вказати, що я ,,випускник минулих років"?
Галина
Мені відомо,що при вступі у 2020 році я можу використовувати сертифікати минулих років. Підкажіть,будь ласка, система сама ідентифікує результати з предметів,які я складала минулого року,чи для цього мені потрібно буде заходити у свій попередній електронний кабінет вступника?
Іван
Для Галина: Вам треба створити новий кабінет вступника і там вручну додати сертифікати, які ви захочете використати. Ніхто крім вас не зможе обрати потрібний сертифікат для вступу - це було б порушенням ваших прав.
Коментувати
Валерія
Доброго вечора! Я маю результати ЗНО за 2018 рік, я хочу подати заявку до внз на заочну форму. Але мене цікавить чи правильно я зрозуміла: іноземну мову потрібно перездавати?
Вилен
Для Валерія: ні, сертифікати з іноземних мов за 2018 рік дійсні Можна перездати ЗНО і обрати кращий результат, а можна скористатися вже наявним та нічого не перездати.
Коментувати
Таня
Вибачаюсь. Англійську чи фізику? Тому що українську та математику ми здаємо обов’язковими.
Таня
Добрий день. Цікавить така інформація. Якщо вступати в університет на базі диплому молодшого спеціалісту на спеціальність програмна інженерія що потрібно здавати для ЗНО англійську чи математику? Дякую.
Qwer
Для Таня: лише укр.мову та фаховий іспит.
Коментувати
Марія
Цікавить вступ до університету 2020,2019закінчила мед коледж(акушерська справа).Які предмети для вступу обов’язкові на 2 курс? А на 1 обов’язково зно з яких обов’язкових предметів?