Вища освіта без ЗНО: осінній набір розпочато
PR

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами

Вища освіта без ЗНО: осінній набір розпочато

Якщо цього року ви не вступили до вишу через недостатню кількість балів з незалежного оцінювання, або в дорослому віці вирішили отримати першу чи другу вищу освіту – ми можемо вам допомогти! Завдяки МАУП ви маєте змогу стати студентом найбільшого недержавного  навчального закладу України без сертифікату ЗНО!

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО, а саме – здобуття вищої освіти за спільною програмою Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до Університету менеджменту не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс (заочно, в Україні), кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП, або продовжити навчання до ступеню бакалавра в Польщі.

Навчальний процес по спільній програмі ведеться за такими спеціальностями:

  • Інженерія програмного забезпечення (бакалавр);
  • Менеджмент (бакалавр);
  • Філологія (бакалавр);
  • Облік і оподаткування (бакалавр);
  • Право (бакалавр/магістр);
  • Економіка (бакалавр/магістр);
  • Психологія (бакалавр/магістр);
  • Туризм (бакалавр/магістр);
  • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (бакалавр/магістр).

Тільки уявіть, які переваги ви отримаєте за умови такого навчання. По-перше, ви маєте можливість отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, що дасть вам змогу отримати чудову роботу як в Україні, так і за кордоном.

По-друге, навчання по інтегрованій програмі ведеться також і у заочній формі, отже студенти можуть поєднувати навчання з роботою. І на останок, вам не доведеться витрачати час та нерви на наступне незалежне оцінювання.

Більше інформації про освітню програму ви можете дізнатись за посиланням.

Поспішайте за своєю мрією до МАУП!

Київ, вул. Фрометівська, 2.

Приймальна комісія: (093) 490-490-0 (Viber, WhatsApp), (096) 490-490-0.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
30.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Evgleeva
Очень хочу получить высшее образование, хотя школу закончила ещё 5 лет назад. Меня все друзья отговаривали, потому что хорошо сдать ВНО очень сложно. Из-за этого я уже два года откладывала реализацию своей мечты. А тут такая возможность! Теперь очень хочу учиться в МАУП. Надеюсь, поступлю.
777
Для Evgleeva: може краще для початку спробувати самому здати ЗНО, а не слухати людей, які його не здали. А вже потім витрачати кошти на отримання незрозумілого диплому?
Коментувати
777
А яким чином ця шарашкіна контора видає диплом державного зразка порушуючи законодавство України? Чи ніякого державного диплому вони не видають, а так - папірець, який немає жодної сили?
Торба
Для 777: Гадаю, що це дипломи власного зразка
Evgleeva
Для 777: На каком основании Вы делаете такие заявления? Есть факты, доказательства?
Для Evgleeva:
Судячи з твого наступного посту, ти ще й ніби не поступила. То, можливо, поцікавилась би, чому стільки негативних відгуків про МАВП, а всі позитивні відгуки є звичайним самопіаром. Не виключено, швидше всього, стовідсотково до таких самопіарщиків можна віднести і тебе.
Коментувати
Правда
Тільки бовдури не можуть скласти ЗНО. Вчіться, ледарі! В МАУП йдуть якраз ті, яким батьки купують освіту та дипломи.
Валера
Для Правда: Расскажите это трети всех абитуриентов, проваливших ВНО. Или их на клубнику теперь всех отправить?
Юрій Скорохід
Для Валера:Ну не обязательно на клубнику,но унивнрситеты-для академически успешных,а не лентяев
Коментувати
Ольга Николаевна
Мой сын не смог успешно сдать ВНО по украинскому языку и литературе. Я не вижу ничего плохого в том, что у него математический склад ума (физику и математику он знает прекрасно), но вот поступить из-за этого не смог. А благодаря МАУП через 4 года будет дипломированным айтишником. Спасибо!
777
Для Ольга Николаевна: не обманюйте себе. Ваш син бовдур. Людина з математичним складом розуму легко здатна засвоїти правила української мови. Він може не знали літератури, яку не читав, але завдяки вмінню застосовувати правила української мови, мав би здати ЗНО з укр.мови хоча б на 150 балів. А Ви просто марно тратите гроші на диплом людини яка не здатна до навчання
Гость
Для 777: Не совсем так, у меня одногрупник идеально знает математику и выш. мат и физика туда так же входит. Он запросто справляется с програмированием, но ЗНО по укр.языку он не сдал. И то что человек не сдал 1 из предметов, не делает его дураком. Просто кто-то может осилить, кто-то нет.
Юрій Скорохід
Для Ольга Николаевна:І на скільки ж він здав ЗНО з математики і фізики?
Коментувати
Гість
Дякую Академії за те, що робите корисне! Мене вчителі і батьки залякували незалежним оцінюванням два роки. Всі мене переконували, що я не зможу його скласти. От я і не склала, тому ще нервувала дуже. Єдиною можливістю не втрачати цілий рік був вступ до МАУП. Ще раз дякую!
Для Гість:
Та не склала ти ЗНО тому, що тупа була. І це як вчителі, так і батьки добре знали. А в МАУП готові видавати диплом кожному, хто заплатить гроші. Прикро, що освітній сайт рекламує цю приватну фірму.
Коментувати
Іванка
Я взагалі не вважаю результати ЗНО показником рівня знань. Я погано склала іспити, але вступила в МАУП за цією програмою і тепер навчаюся на відмінно. І ще жодного разу не пошкодувала, що все склалося саме так.
Олександр
Для Іванка: А що є показником рівня знань? Суб’єктивне оцінювання вчителями в школах? Чи куплені там же атестати?
Володимир
Показник рівня знань - це рівень компанії, що візьме вас на роботу.
Василь
Та це ж співробітники коментують) чого ви на це реагуєте
Коментувати
Оля
Это шанс получить образование для тех, кто оказался в сложной жизненной ситуации. У меня подруга лежала несколько месяцев в больнице перед самим ВНО. Из-за этого не подготовилась и ей не хватило нескольких баллов для поступления. А благодаря МАУП и этой программе она смогла поступить на юриста, как всегда и мечтала.
Арсен
Для Оля: во аферисты - мошеники!!
Коментувати