Відвідайте виставку топових закладів освіти України
PR

Компанія ZNOUA уже вшосте організовує Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник»

Відвідайте виставку топових закладів освіти України

Освітня компанія ZNOUA уже вшосте організовує Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник».

Програма форуму розділена на 2 частини: виставку закладів вищої освіти та лекції. Під час виставки учасники познайомляться з представниками приймальних комісій найкращих ЗВО України, а також курсів та альтернативних освітніх платформ. Усі вони зберуться в одному місці та в один час, щоб поспілкуватися з одинадцятикласниками та допомогти їм визначитися з майбутньою професією.

До лекційної частини форуму входять виступи спікерів про тонкощі складання ЗНО-2020 і особливості цьогорічної вступної кампанії. Гості дізнаються, які предмети та документи необхідні для вступу.

Запрошені спікери розкажуть про гранти та можливості вступу за кордон, а також особливості профорієнтації: як вона може допомогти розібратись у професії, яка ідеально підійде для дитини.

Усі лекції проводитимуться паралельно, щоб кожен мав змогу обрати найактуальніше для себе. А цікаві розіграші та квести принесуть приємні подарунки.

Участь у форумі безкоштовна. Головна умова – присутність одного дорослого на одного або групу підлітків.

Захід відбудеться 29 вересня 2019 року за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр. Початок реєстрації о 10:00.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
23.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів