Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Макс
Підкажіть,будь ласка,якщо я 1375 за списком на вступ,а ліцензійних місць 1100, я можу на контракт не потрапити? Попереду мене люди з балами 180+. Чи є шанси?
Макс
І мене не рекомендовано на контракт,а просто допущено до конкурсу
Тарас
Ви з дуже-дуже високою імовірністю вступите на контракт. Те, що статус не змінився нічого не означає. Вам достатньо, щоб 275 абітурієнтів з 1375 (один з п’яти) які перед Вами не подали сюди оригінали документів. Я не знаю про яку спеціальність і вуз йде мова, але мені в принципі важко повірити, що всі абітурієнти вирішать навчатись на контракті в одному місці. Врахуйте, що серед цієї кількості (1375), напевне є люди, які отримали бюджет в іншому місці (очевидно, що майже всі вони не підуть до Вас на контракт), а також абітурієнти, в яких в цьому вузі низький пріоритет (і підуть на контракт за одним зі своїх вищих пріоритетів) і вони, очевидно, випадуть зі списку, що автоматично Вас підтягне у ліцензований обсяг. Щоб переконатись у своїх шансах, подивіться скільки абітурієнтів вступили на цю спеціальність у минулому році. Якщо їх було менше, ніж ліцензований обсяг, то можете нічим не переживати, дуже ймовірно, що й цього року на контракт будуть брати всіх бажаючих.
Макс
Медицина в Богомольця. Дуже хвилююсь. Дякую за відповідь)
Коментувати
Волнуемся
Если появился статус "Рекомендовано (контракт)", а в кабинете "рекомендовано до зарахування (навчання за кошти...)" то это уже железобетонно взяли или могут быть сюрпризы?
Тарас
Для Волнуемся: Залізобетонно - це "До наказу (контракт)". А так поки рекомендовано. Але хвилюватися вже не потрібно. Якщо Вам поставили цей статус, то Вас готові взяти в першу чергу, якщо Ви готові платити за контракт. Вам потрібно просто подати документи у вуз. Зверніть увагу що Ви можете подати документи на контракт в будь-який вуз незалежно від того, чи там статус "Рекомендовано (контракт)", чи "Допущено...". Просто один вуз вже змінив статус вашої заяви, а інші - ні. Тому обираєте, куди хочете йти вчитеся й подаєте оригінали документів туди.
Коментувати
Tina
Як дізнатися чи пройшов на контракт за конкурсом, адже статус із допущено не змінився?
Тарас
Для Tina: Для Tina: Достеменно Ви цього ніяк не дізнаєтесь. Тому що ніхто точно не знає скільки контрактників зі списку подадуть документи саме сюди. Але якщо у Вас не одна з найпопулярніших спеціальностей у якомусь з найпрестижніших вузів, то можна особливо не переживати: на контракт всюди хронічний недобір. Тому беруть з будь-якими балами. Найпростіше прикинути свої шанси, переглянувши скільки всього абітурієнтів вступило сюди минулого року і чи були зайняті всі місця ліцензованого обсягу (такого практично ніколи не буває), чи залишились вільні (означає, що готові були взяти ще будь-кого). В будь-якому випадку більше інформації до подачі документів у Вас не буде. Хіба що можете спробувати ще уточнити шанси у приймальній комісія.
Тарас
Для Tina: Якщо все таки переживаєте, то слідкувати за своїми шансами можна так: Ви пройдете на контракт у тому випадку, якщо кількість абітурієнтів (разом з державниками) з вищими від Ваших балами, які подали оригінали документів на цю спеціальність, буде меншою від ліцензованого обсягу. Тобто в рейтинговому списку дивитесь кількість "плюсиків" в колонці "Д". Якщо перед Вами їх менше, ніж ліцензований обсяг, то Ви поки що проходите на контракт (кількість тих, що подали документи буде постійно зростати). Якщо до тієї дати, поки ВУЗ приймає документи (переважно до 5 серпня) перед Вами не назбирається більше бажаючих, ніж ліцензований обсяг, то Ви вступили (якщо самі не забули подати документи). Крім того на деяких спеціальностях ВНЗ може сам розподіляти місця між спеціалізаціями, тобто ліцензований обсяг (на деяких спеціалізаціях) може стати ще більшим, щоб прийняти всіх бажаючих.
Коментувати
Свєта
Добрий вечір.Скажіть будьласка чи можна подати документи без дитити,батьки мають право на таке якщо дитина ще не приїхала із за кордону?
Влад
Для Свєта: тільки особисто
Коментувати
Світлана
Скажіть будь ласка, а дитина-напівсирота не має пільг при вступі? Подали документи на контракт, мали надію, що може хтось із бюджетників не подасть оригінали документів.Я правильно розумію, що напівсироти пільг не мають?:
Влад
Для Світлана: не мають пільг
Коментувати
Анна
Подали документи на бюджет ще 20 липня, в приймальній комісії кажуть, що є наказ про зарахувння, а в базі ніяких змін - просто "допущено до наказу". Що та база відображає, не відомо.
Viktoriia
Для Анна: Я в шоці) Що означає "подали документи на бюджет 20 липня"? Це Ви заяву електронну подали і братимете участь у широкому конкурсі - тоді з’являється "допущено". І якщо десь пройшли на бюджет, тоді 26 липня мало б в кабінеті з’явитися "рекомендовано бюджет". І лише після цього несете ДОКУМЕНТИ. Якщо принесли документи з 26 до 31 липня, то сьогодні має бути в кабінеті "до наказу бюджет", тобто Ви вступили на навчання за кошти держбюджету. "Допущено до наказу" не буває! Якщо 1 серпня маєте "допущено" - це на контракт, якщо "до наказу" - це бюджет.
Коментувати
Alena)
Маріє, я телефонувала в Інфоресурс, намагалась уточнити про зміну статуса контрактників. Не зрозуміло їм де я "вичитала таке"... Сказала, що на Освіта.ua. Але відповідь була " починається після 12.00 зміна, слідкуйте". Не збігається у мене послідовність щодо статусів контрактників!!! Бюджет чітко діти бачили РЕКОМЕНДОВАНО БЮДЖЕТ), а тут виходить буде зразу ДО НАКАЗУ?
Діана
Зарахування відбувається після того як оплатив навчання? І для заочників треба швидче оплачувати?
Александр
Для Діана: не меліть дурниць зпочатку зарахування потім оплата
Коментувати
Вячеслав
Добрый день. А кто то может объяснить, было рекомендовано на бюджет 41 человек из них подали документы, 32 абитуриента. Позвонил в приемную узнать по поводу перевода на бюджет, сказали никого из контрактников переводить не будут и такой практики нет. Правда это или это только на усмотрение приемной комиссии. Документы на контракт мы подали 27 июля
Влад
Для Вячеслав: правда, переводять тільки пільговиків
Вячеслав
Спасибо. Но мечта была, а вдруг, а то написано что подавать заявление на перевод вакантных (бюджетных) мест до 6 августа, а до 9 августа должны быть зачислены на бюджет.
Z
И месте шанс на перевод если ваша специальность из списка з особливом підтримкою. Там переведут даже и не льготников
Коментувати
Евгений
Отнесли документы 2019.07.22 на контракт в УМСФ на 122 и оплатили, сегодня звонят и говорят, что контракт не подписали и просят переоформить на 121, а там конкурс еще выше, не получиться ли так, что мы отменим 1 контракт, а на второй скажут - что нет мест ? была информация, что кто первый отнесет документы на контракт, того и место.
Ирина Матвиенко
Подали заявление и оригиналы на контракт еще в понедельник, на сайте это до сих пор не отражено. Это так и должно быть или надо им звонить?
Влад
Для Ирина Матвиенко: наказ про зарахування буде 7 серпня
Ирина Матвиенко
Большое спасибо, но я думала, появится "плюсик" напротив фамилии, что мы принесли оригиналы. Напротив пары студентов такой плюсик есть
Коментувати
Мария
Рекомендации на контракт в личном кабинете не появились :( Они сегодня будут, кто знает?
Марго
Для Мария: на контракт можно было нести документы с 26 июля. Выбирайте вуз, в который подавали заявление, и несите документы.
Тимофей
А разве можно нести документы до появления рекомендации?
Тимофей
Для Мария: смотреть нужно в списки рекомендаций на сайте ВУЗа , а не на сайте с заявлениями.
Коментувати