Зарахування на контракт розпочалось 1 серпня

Заклади освіти мають зарахувати бюджетників та надати рекомендації до зарахування на контракт

Зарахування на контракт розпочалось 1 серпня

Вступники, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18:00 31 липня. Після цього, не пізніше 12 години дня 1 серпня, має відбутися зарахування вступників за кошти державного або регіонального бюджету.

Така норма визначена умовами прийому до закладів вищої освіти для вступників, які вступають на перший курс для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (медичного магістра) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання.

Відповідно, навчальні заклади мають видати накази про зарахування вступників на бюджет та змінити статуси заяв в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Після цього на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» статус заяви зарахованого вступника має змінитись зі статусу «Рекомендовано (бюджет)» на статус «До наказу».

Також, 1 серпня після 12.00 години розпочнеться надання рекомендацій до зарахування для вступників, які вступають на контракт на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції.

Статуси заяв таких абітурієнтів на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» будуть змінюватися зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано (контракт)».

Переведення на вакантні місця держзамовлення осіб, які зараховані на навчання на контракт на основі повної загальної середньої освіти здійснюється не пізніше 9 серпня.

Строки зарахування абітурієнтів на контракт визначаються Умовами прийому закладу вищої освіти.

Вступ.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
31.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Доброго дня!В мене виникло питання щодо наказу на контракт. Де можна подивитися номер наказу?
АА
Добрий вечір! Вчора був останній день подання документів на Магістратуру, по закону прийом оригіналів закривався в 18.00, на цей час було 16 зарегистрованних, в списках я був 16 із 16 на бюджет і був статус до наказу. Сьогодні вранці я опинився 17, а переді мною з’їявилась людина, яка знаходилась у від’їзді, та її оригінали лежали на іншу спеціальність, де студент був рекомендован на контракт. Як так могло статися, хіба може хтось інший перекласти документи? Я так розумію, що це порушення, оригінали повиненні подаватися тільки особисто.
Meryy
Добрий день! Чи можна вступити у ВУЗ після 10 серпня якщо я вже подала документи в інший ВУЗ?
Вера
Добрый день! Пару дней назад заходила на списки КНУ и я была «до наказу» и все места были заполнены(60/60 чел)( проверяю так ибо я подавала в паперовій формі из-за иностранного диплома и у меня нет электронного кабинета ВООБЩЕ!) Сегодня открыла списки,а там моего имени вообще нигде нету,ни на одной программе где я подавалась и где я уже была до наказу с оригиналами док. ЧТО ДЕЛАТЬ???
Марина
Цікаво:на бюджет надали 40 місць; я -41-а і сказали, що на бюджет не попадаю, переді мною опинилася людина з меншими балами(що є квота в неї не показано). Як таке може бути?
989
Для Марина: Ви про магістратуру чи бакалаврат? На бакалавраті вже перевели на вакантні місця пільговиків (саме пільговиків а не квотників, тому в електронній базі немає ніяких відміток)
Марина
Дякую.
Коментувати
Наташа
Коли в електронному кабінеті з’явиться статус до наказу? Оригінали подала майже 2 тижні тому, а статус так і не змінюється.
Аня
Чи маю я право подати документи на контракт, якщо статус " домущено" не змінився на " рекомендовано ( контракт)"?
Маша
Добрый день. В одном из Вузов сказали, что завтра 06.08.19 последний день приема оригиналов на контракт (бакалавр) . Это действительно так?
.
Для Маша: Во всех ВУЗах свои сроки, если Вам сказали в конкретном, что это так, значит так оно и есть.
Коментувати
София
Доброго дня! Кто знает почему на контракт набрали людей, у которых баллы зно намного меньше чем у меня. А меня нет,лол
Тарас
Для София: Ви подали оригінали документів? Що означає "набрали", якщо подача оригіналів ще триває. Тобто формально ще нікого не повинні були зарахувати. Не знаю, що там за вуз і спеціальність, але на контракт теж відбувається конкурс за балами. Якщо Ви подали оригінали документів і Вам скажуть,що не вистачило місця, а замість Вас приймуть людей без квот з меншими балами - це порушення правил. Тоді треба виясняти у вузі та МОН, що вони творять. Але перед цим зверніть увагу, що на більшість спеціальностей на контракт завжди недобір. Тому беруть всіх. І, можливо, їх просто ВЖЕ зарахували (бо вони подали оригінали швидше), а Вас ЩЕ зарахують. Тобто вузу вистачить ліцензованого обсягу, щоб зарахувати всіх бажаючих і вони просто не відкладають цю процедуру до 5 серпня.
Коментувати
Владислав
Добрый день! Кто знает почему рейтинг на вступ разный, на едбо один список, а на осита юа другой? И почему светится красным и написано допущено?
Анастасия
Для Владислав: вони просто не оновлються, якщо є допущено то все добре і за бажанням можна не ти документи на контракт.
Коментувати
Плачинда
Соросівська команда Мон придумала широкий конкурс , щоб дурити нарід. В цьому році знову до 14% із 78 тисяч не використано , пропадає безплатних місць - майже 10 тисяч!!!! Ідеолог цього шахер- махера Шаров вчить в Трускавці депутатів уму- разуму??? Ну і що ці депутати запропонують нам- - скорочення, звільнення, оптимізацію, Нуш- сруш- дибілюш, платність.
Тарас
Для Плачинда: А чому не використані бюджетні місця? Чи не тому, що абітурієнти, які хотіли тут вчитися - передумали? А може на якійсь конкретній спеціальності взагалі недобір, бо там немає стільки охочих вчитися, скільки було місць? Крім того, всі ці місця ще не пропали: на частину будуть переведені пільговики, частина на спеціальностях з особливою підтримкою розподілена серед контрактників. Широкий конкурс забезпечує вступ найкращих абітурієнтів, що хочуть вчитися на конкретній спеціальності у той вуз, який вони самі обрали. Те що частина абітурієнтів, незважаючи на високі бали, не можуть розставити правильно пріоритети, це інша проблема. Але це не означає, що широкий конкурс не працює ефективно, адже свою функцію розподілу бюджетних місць він все таки виконує.
Не врите Соросики
Чепуху, брат, ты несешь! Речь идет о том , что Мон трахнул народ на 10 000 бесплатных мест! В деньге- приблизно 200-300 млн грвн в год, а за пять лет- более миллиарда!!
Тарас
Для Не врите Соросики: Якщо б безплатні місця не були виділені - це одне. Але ж ці місця були закладені в суперобсяг, а отже держава готова була їх фінансувати. Те, що їх не зайняли абітурієнти, це інша проблема. До речі, звідки Ви взяли цю цифру, адже ще відбуватимуться переведення пільговиків та контрактників на спеціальностях з особливою підтримкою. Тому кількість незаповнених місць буде меншою. Звичайно краще, щоб їх не було зовсім. Але я веду до того, що всі ці місця були запропоновані найкращим абітурієнтам, що хотіли вступати на цю спеціальність. І якщо б вони не відмовились тут навчатись, то й вакантних місць би не було. Тобто те, що частина бюджетних місць виявилась незаповненою, відбулося через те, що абітурієнти САМІ не захотіли тут навчатися. Якщо б всі правильно розставили свої пріоритети й не претендували на бюджет на тих спеціальностях, куди вони все одно не збирались поступати, то ці місця б отримали ті абітурієнти, які справді хотіли тут вчитись.
Коментувати
Retro
Вы увидите рекомендации на контракт, как правило только в тех вузах, где ваши оригиналы или где есть реальный конкурс. Отнесите оригиналы, если вы этого ещё не сделали.
Наталія Гладка
Доброго дня. Подавав заяву в ПНПУ і на бюджет, і на контракт. На бюджет не пройшов. А на контракт по телефону сказали, що, можливо, теж не пройду, треба чекати, хоча на сайті в мене статус залишився "не рекомендовано на бюджет", а в декого з набагато нижчим балом змінився статус на "рекомандовано на контракт" і значок "+" напроти документів. Чому?
Комментатор
Для Наталія Гладка: на контракт такой же конкурс баллов как и на бюджет. И если людей с более низким баллом рекомендовали, то вы имеете полное право подавать документы. А вы смотрели в кабинете какой у вас там статус?
Коментувати
Юрій
Документы подавали как на бюджет, но если не проходит, то согласны на контракт, заявления написали на бюджет и на контракт
Комментатор
Для Юрій: вам обязательно надо посетить Приемную комиссию. И посмотрите в расписку, там указано куда вы подали документы. Удачи
Коментувати
Сергій
доброго дня в мене така ситуація я подав заяву на екологію за 6 пріоритетом пройшов на бюджет за 3 але відмовився від навчання за 3 пр. чи можуть мене перевести на бюджет за 6 пр. при тому що набюджеті екології вступники в яких бали менші ніж в мене
Z
Для Сергій: вы отказались от бюджетного места по 3 приоритету. Теперь вы можете претендовать только на контракт. Баллы уже не имеют значения
Тарас
Для Сергій: Ні. Бюджет надається лише один раз. Ви відмовилися від бюджетного місця, а, отже, не можете претендувати на бюджет в цьому році на жодній спеціальності за жодних умов.
Неправда тут
Чого не можна, придури, хто сказав!?? А як же Конституція??гнати Мон. Кашпирського,шарикова, всіх соросят
Коментувати
Юрій
Доброго дня! У мене наступне запитання. До вчорашнього дня (01.08.2019) навпроти літери "Д" стояв "+", який говорить про здані оригінали документів (спеціальність 123, 2-й пріоритет),а тепер стоїть "-", тобто оригінали документів відсутні. Натомість знак "+" з’явився в спеціальності 172, яка стоїть 6-м пріоритетом і куди було рекомендовано йти на держбюджет. Чому це відбулось і що це значить? Дякую
Z
Для Юрій: немного не понятно: а на специальность 123 вы подали документы как на контракт? И заяву написали на контракт?
Retro
Некоторые вузы так махлюют, чтоб сохранить бюджетные места . Это же один и тот же вуз, как я понимаю?
Коментувати
Анастасіґ
Багато хто пише, що не має сенсу чекати "рекомендовано(контракт)" і потрібно вже нести документи, скажіть, чи правда це? Бо ми подавали в відомий інститут, і не впевнені щодо контракту.
Тарас
Для Анастасіґ: Ви скоріше за все не дочекаєтесь "Рекомендовано(контракт)". Цей статус або не з’явиться ні у кого, або з’явиться (чи вже з’явився) у найвищих за списком абітурієнтів (багато з яких не підуть у цей вуз). Тобто, якщо дуже престижна спеціальність у дуже престижному вузі, де конкурс навіть на контракт (таких є одиниці), то вуз зарахує ту кількість абітурієнтів з найвищими балами, що дорівнює ліцензованому обсягу, з числа тих вступників, які подали сюди оригінали документів. Тобто Вам все одно доведеться спочатку подати оригінали, а вже потім дізнатися чи пройшли Ви на контракт. Але це насправді поодинокі випадки. Подивіться скільки студентів набрав вуз на цю спеціальність минулого року. Якщо вона менша за ліцензований обсяг, то хвилюватися, швидше за все, взагалі нема про що. Крім того навіть якщо Ви не отримаєте тут контракт, то зможете вступити на одну зі спеціальностей, куди подавали заяву, але де виявиться недобір (вузи проводять до зарахування навіть у вересні).
Анастасия
Несіть документи , не чекайте рекомендацій, в мене так і написано допущено, хоча документи на контракт вже віднесли і стоїть +.
Алеся
Добрий день, у нас така сама історія, стоїть «допущено», але документи ми віднесли
Коментувати
Макс
Підкажіть,будь ласка,якщо я 1375 за списком на вступ,а ліцензійних місць 1100, я можу на контракт не потрапити? Попереду мене люди з балами 180+. Чи є шанси?
Макс
І мене не рекомендовано на контракт,а просто допущено до конкурсу
Тарас
Ви з дуже-дуже високою імовірністю вступите на контракт. Те, що статус не змінився нічого не означає. Вам достатньо, щоб 275 абітурієнтів з 1375 (один з п’яти) які перед Вами не подали сюди оригінали документів. Я не знаю про яку спеціальність і вуз йде мова, але мені в принципі важко повірити, що всі абітурієнти вирішать навчатись на контракті в одному місці. Врахуйте, що серед цієї кількості (1375), напевне є люди, які отримали бюджет в іншому місці (очевидно, що майже всі вони не підуть до Вас на контракт), а також абітурієнти, в яких в цьому вузі низький пріоритет (і підуть на контракт за одним зі своїх вищих пріоритетів) і вони, очевидно, випадуть зі списку, що автоматично Вас підтягне у ліцензований обсяг. Щоб переконатись у своїх шансах, подивіться скільки абітурієнтів вступили на цю спеціальність у минулому році. Якщо їх було менше, ніж ліцензований обсяг, то можете нічим не переживати, дуже ймовірно, що й цього року на контракт будуть брати всіх бажаючих.
Макс
Медицина в Богомольця. Дуже хвилююсь. Дякую за відповідь)
Коментувати
Волнуемся
Если появился статус "Рекомендовано (контракт)", а в кабинете "рекомендовано до зарахування (навчання за кошти...)" то это уже железобетонно взяли или могут быть сюрпризы?
Тарас
Для Волнуемся: Залізобетонно - це "До наказу (контракт)". А так поки рекомендовано. Але хвилюватися вже не потрібно. Якщо Вам поставили цей статус, то Вас готові взяти в першу чергу, якщо Ви готові платити за контракт. Вам потрібно просто подати документи у вуз. Зверніть увагу що Ви можете подати документи на контракт в будь-який вуз незалежно від того, чи там статус "Рекомендовано (контракт)", чи "Допущено...". Просто один вуз вже змінив статус вашої заяви, а інші - ні. Тому обираєте, куди хочете йти вчитеся й подаєте оригінали документів туди.
Коментувати
Tina
Як дізнатися чи пройшов на контракт за конкурсом, адже статус із допущено не змінився?
Тарас
Для Tina: Для Tina: Достеменно Ви цього ніяк не дізнаєтесь. Тому що ніхто точно не знає скільки контрактників зі списку подадуть документи саме сюди. Але якщо у Вас не одна з найпопулярніших спеціальностей у якомусь з найпрестижніших вузів, то можна особливо не переживати: на контракт всюди хронічний недобір. Тому беруть з будь-якими балами. Найпростіше прикинути свої шанси, переглянувши скільки всього абітурієнтів вступило сюди минулого року і чи були зайняті всі місця ліцензованого обсягу (такого практично ніколи не буває), чи залишились вільні (означає, що готові були взяти ще будь-кого). В будь-якому випадку більше інформації до подачі документів у Вас не буде. Хіба що можете спробувати ще уточнити шанси у приймальній комісія.
Тарас
Для Tina: Якщо все таки переживаєте, то слідкувати за своїми шансами можна так: Ви пройдете на контракт у тому випадку, якщо кількість абітурієнтів (разом з державниками) з вищими від Ваших балами, які подали оригінали документів на цю спеціальність, буде меншою від ліцензованого обсягу. Тобто в рейтинговому списку дивитесь кількість "плюсиків" в колонці "Д". Якщо перед Вами їх менше, ніж ліцензований обсяг, то Ви поки що проходите на контракт (кількість тих, що подали документи буде постійно зростати). Якщо до тієї дати, поки ВУЗ приймає документи (переважно до 5 серпня) перед Вами не назбирається більше бажаючих, ніж ліцензований обсяг, то Ви вступили (якщо самі не забули подати документи). Крім того на деяких спеціальностях ВНЗ може сам розподіляти місця між спеціалізаціями, тобто ліцензований обсяг (на деяких спеціалізаціях) може стати ще більшим, щоб прийняти всіх бажаючих.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!