Зарахування на контракт розпочалось 1 серпня

Заклади освіти мають зарахувати бюджетників та надати рекомендації до зарахування на контракт

Зарахування на контракт розпочалось 1 серпня

Вступники, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18:00 31 липня. Після цього, не пізніше 12 години дня 1 серпня, має відбутися зарахування вступників за кошти державного або регіонального бюджету.

Така норма визначена умовами прийому до закладів вищої освіти для вступників, які вступають на перший курс для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (медичного магістра) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання.

Відповідно, навчальні заклади мають видати накази про зарахування вступників на бюджет та змінити статуси заяв в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Після цього на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» статус заяви зарахованого вступника має змінитись зі статусу «Рекомендовано (бюджет)» на статус «До наказу».

Також, 1 серпня після 12.00 години розпочнеться надання рекомендацій до зарахування для вступників, які вступають на контракт на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції.

Статуси заяв таких абітурієнтів на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» будуть змінюватися зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано (контракт)».

Переведення на вакантні місця держзамовлення осіб, які зараховані на навчання на контракт на основі повної загальної середньої освіти здійснюється не пізніше 9 серпня.

Строки зарахування абітурієнтів на контракт визначаються Умовами прийому закладу вищої освіти.

Вступ.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
31.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алекс
Добрий день! Підкажіть будь ласка, що значить "зміна виду КП на "Небюджетну""?
Оксана
Доброго дня . Роз’ясніть будьласка. Що означає якщо в колонці вакантних місць позначка n/a
Владислав
Доброго дня, можете будь-ласка сказати до якого числа приймаються заявки саме на контракт?
Лор
Для Владислав: До 22 августа
Коментувати
Анна
Доброго дня!В мене виникло питання щодо наказу на контракт. Де можна подивитися номер наказу?
АА
Добрий вечір! Вчора був останній день подання документів на Магістратуру, по закону прийом оригіналів закривався в 18.00, на цей час було 16 зарегистрованних, в списках я був 16 із 16 на бюджет і був статус до наказу. Сьогодні вранці я опинився 17, а переді мною з’їявилась людина, яка знаходилась у від’їзді, та її оригінали лежали на іншу спеціальність, де студент був рекомендован на контракт. Як так могло статися, хіба може хтось інший перекласти документи? Я так розумію, що це порушення, оригінали повиненні подаватися тільки особисто.
Meryy
Добрий день! Чи можна вступити у ВУЗ після 10 серпня якщо я вже подала документи в інший ВУЗ?
Вера
Добрый день! Пару дней назад заходила на списки КНУ и я была «до наказу» и все места были заполнены(60/60 чел)( проверяю так ибо я подавала в паперовій формі из-за иностранного диплома и у меня нет электронного кабинета ВООБЩЕ!) Сегодня открыла списки,а там моего имени вообще нигде нету,ни на одной программе где я подавалась и где я уже была до наказу с оригиналами док. ЧТО ДЕЛАТЬ???
Марина
Цікаво:на бюджет надали 40 місць; я -41-а і сказали, що на бюджет не попадаю, переді мною опинилася людина з меншими балами(що є квота в неї не показано). Як таке може бути?
989
Для Марина: Ви про магістратуру чи бакалаврат? На бакалавраті вже перевели на вакантні місця пільговиків (саме пільговиків а не квотників, тому в електронній базі немає ніяких відміток)
Марина
Дякую.
Коментувати
Наташа
Коли в електронному кабінеті з’явиться статус до наказу? Оригінали подала майже 2 тижні тому, а статус так і не змінюється.
Аня
Чи маю я право подати документи на контракт, якщо статус " домущено" не змінився на " рекомендовано ( контракт)"?
Маша
Добрый день. В одном из Вузов сказали, что завтра 06.08.19 последний день приема оригиналов на контракт (бакалавр) . Это действительно так?
.
Для Маша: Во всех ВУЗах свои сроки, если Вам сказали в конкретном, что это так, значит так оно и есть.
Коментувати
София
Доброго дня! Кто знает почему на контракт набрали людей, у которых баллы зно намного меньше чем у меня. А меня нет,лол
Тарас
Для София: Ви подали оригінали документів? Що означає "набрали", якщо подача оригіналів ще триває. Тобто формально ще нікого не повинні були зарахувати. Не знаю, що там за вуз і спеціальність, але на контракт теж відбувається конкурс за балами. Якщо Ви подали оригінали документів і Вам скажуть,що не вистачило місця, а замість Вас приймуть людей без квот з меншими балами - це порушення правил. Тоді треба виясняти у вузі та МОН, що вони творять. Але перед цим зверніть увагу, що на більшість спеціальностей на контракт завжди недобір. Тому беруть всіх. І, можливо, їх просто ВЖЕ зарахували (бо вони подали оригінали швидше), а Вас ЩЕ зарахують. Тобто вузу вистачить ліцензованого обсягу, щоб зарахувати всіх бажаючих і вони просто не відкладають цю процедуру до 5 серпня.
Коментувати
Владислав
Добрый день! Кто знает почему рейтинг на вступ разный, на едбо один список, а на осита юа другой? И почему светится красным и написано допущено?
Анастасия
Для Владислав: вони просто не оновлються, якщо є допущено то все добре і за бажанням можна не ти документи на контракт.
Коментувати
Плачинда
Соросівська команда Мон придумала широкий конкурс , щоб дурити нарід. В цьому році знову до 14% із 78 тисяч не використано , пропадає безплатних місць - майже 10 тисяч!!!! Ідеолог цього шахер- махера Шаров вчить в Трускавці депутатів уму- разуму??? Ну і що ці депутати запропонують нам- - скорочення, звільнення, оптимізацію, Нуш- сруш- дибілюш, платність.
Тарас
Для Плачинда: А чому не використані бюджетні місця? Чи не тому, що абітурієнти, які хотіли тут вчитися - передумали? А може на якійсь конкретній спеціальності взагалі недобір, бо там немає стільки охочих вчитися, скільки було місць? Крім того, всі ці місця ще не пропали: на частину будуть переведені пільговики, частина на спеціальностях з особливою підтримкою розподілена серед контрактників. Широкий конкурс забезпечує вступ найкращих абітурієнтів, що хочуть вчитися на конкретній спеціальності у той вуз, який вони самі обрали. Те що частина абітурієнтів, незважаючи на високі бали, не можуть розставити правильно пріоритети, це інша проблема. Але це не означає, що широкий конкурс не працює ефективно, адже свою функцію розподілу бюджетних місць він все таки виконує.
Не врите Соросики
Чепуху, брат, ты несешь! Речь идет о том , что Мон трахнул народ на 10 000 бесплатных мест! В деньге- приблизно 200-300 млн грвн в год, а за пять лет- более миллиарда!!
Тарас
Для Не врите Соросики: Якщо б безплатні місця не були виділені - це одне. Але ж ці місця були закладені в суперобсяг, а отже держава готова була їх фінансувати. Те, що їх не зайняли абітурієнти, це інша проблема. До речі, звідки Ви взяли цю цифру, адже ще відбуватимуться переведення пільговиків та контрактників на спеціальностях з особливою підтримкою. Тому кількість незаповнених місць буде меншою. Звичайно краще, щоб їх не було зовсім. Але я веду до того, що всі ці місця були запропоновані найкращим абітурієнтам, що хотіли вступати на цю спеціальність. І якщо б вони не відмовились тут навчатись, то й вакантних місць би не було. Тобто те, що частина бюджетних місць виявилась незаповненою, відбулося через те, що абітурієнти САМІ не захотіли тут навчатися. Якщо б всі правильно розставили свої пріоритети й не претендували на бюджет на тих спеціальностях, куди вони все одно не збирались поступати, то ці місця б отримали ті абітурієнти, які справді хотіли тут вчитись.
Коментувати
Retro
Вы увидите рекомендации на контракт, как правило только в тех вузах, где ваши оригиналы или где есть реальный конкурс. Отнесите оригиналы, если вы этого ещё не сделали.
Наталія Гладка
Доброго дня. Подавав заяву в ПНПУ і на бюджет, і на контракт. На бюджет не пройшов. А на контракт по телефону сказали, що, можливо, теж не пройду, треба чекати, хоча на сайті в мене статус залишився "не рекомендовано на бюджет", а в декого з набагато нижчим балом змінився статус на "рекомандовано на контракт" і значок "+" напроти документів. Чому?
Комментатор
Для Наталія Гладка: на контракт такой же конкурс баллов как и на бюджет. И если людей с более низким баллом рекомендовали, то вы имеете полное право подавать документы. А вы смотрели в кабинете какой у вас там статус?
Коментувати
Юрій
Документы подавали как на бюджет, но если не проходит, то согласны на контракт, заявления написали на бюджет и на контракт
Комментатор
Для Юрій: вам обязательно надо посетить Приемную комиссию. И посмотрите в расписку, там указано куда вы подали документы. Удачи
Коментувати
Сергій
доброго дня в мене така ситуація я подав заяву на екологію за 6 пріоритетом пройшов на бюджет за 3 але відмовився від навчання за 3 пр. чи можуть мене перевести на бюджет за 6 пр. при тому що набюджеті екології вступники в яких бали менші ніж в мене
Z
Для Сергій: вы отказались от бюджетного места по 3 приоритету. Теперь вы можете претендовать только на контракт. Баллы уже не имеют значения
Тарас
Для Сергій: Ні. Бюджет надається лише один раз. Ви відмовилися від бюджетного місця, а, отже, не можете претендувати на бюджет в цьому році на жодній спеціальності за жодних умов.
Неправда тут
Чого не можна, придури, хто сказав!?? А як же Конституція??гнати Мон. Кашпирського,шарикова, всіх соросят
Коментувати
Юрій
Доброго дня! У мене наступне запитання. До вчорашнього дня (01.08.2019) навпроти літери "Д" стояв "+", який говорить про здані оригінали документів (спеціальність 123, 2-й пріоритет),а тепер стоїть "-", тобто оригінали документів відсутні. Натомість знак "+" з’явився в спеціальності 172, яка стоїть 6-м пріоритетом і куди було рекомендовано йти на держбюджет. Чому це відбулось і що це значить? Дякую
Z
Для Юрій: немного не понятно: а на специальность 123 вы подали документы как на контракт? И заяву написали на контракт?
Retro
Некоторые вузы так махлюют, чтоб сохранить бюджетные места . Это же один и тот же вуз, как я понимаю?
Коментувати
Анастасіґ
Багато хто пише, що не має сенсу чекати "рекомендовано(контракт)" і потрібно вже нести документи, скажіть, чи правда це? Бо ми подавали в відомий інститут, і не впевнені щодо контракту.
Тарас
Для Анастасіґ: Ви скоріше за все не дочекаєтесь "Рекомендовано(контракт)". Цей статус або не з’явиться ні у кого, або з’явиться (чи вже з’явився) у найвищих за списком абітурієнтів (багато з яких не підуть у цей вуз). Тобто, якщо дуже престижна спеціальність у дуже престижному вузі, де конкурс навіть на контракт (таких є одиниці), то вуз зарахує ту кількість абітурієнтів з найвищими балами, що дорівнює ліцензованому обсягу, з числа тих вступників, які подали сюди оригінали документів. Тобто Вам все одно доведеться спочатку подати оригінали, а вже потім дізнатися чи пройшли Ви на контракт. Але це насправді поодинокі випадки. Подивіться скільки студентів набрав вуз на цю спеціальність минулого року. Якщо вона менша за ліцензований обсяг, то хвилюватися, швидше за все, взагалі нема про що. Крім того навіть якщо Ви не отримаєте тут контракт, то зможете вступити на одну зі спеціальностей, куди подавали заяву, але де виявиться недобір (вузи проводять до зарахування навіть у вересні).
Анастасия
Несіть документи , не чекайте рекомендацій, в мене так і написано допущено, хоча документи на контракт вже віднесли і стоїть +.
Алеся
Добрий день, у нас така сама історія, стоїть «допущено», але документи ми віднесли
Коментувати