Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tina
Маю на увазі, чи після 9 серпня можна перевестися на бюджет дитині учасника бойових дій з контракту
989
Для Tina: так Ви документи на контракт подали? чекати. Якщо будуть місця можути перевести
Retro
В статье ясно написано, что для перевода документы должны быть поданы до 6 августа, а перевод до 9
Карина
6 августа до 17 часов принимают документы льготные и вы должны обязательно подписать контракт .Но уточняйте о наличии вакантных мест (места от которых отказались рекомендуемые на бюджет).
Коментувати
Tina
Привіт. Що робити, коли у деяких закладах буде відомо про зарахування на контракт лише 9 серпня?
Retro
Для Tina: ждать
Коментувати
ольга
Добрый вечер! Подскажите,пожалуйста,если мы отказались от бюджетного места в ВУЗе, мы можем претендовать на бюджетное место для младшего специалиста в медучилище например.Спасибо.
Антон
Для ольга: в минулому році саме так і вступив. В цьому- уточнюйте в приймальній комісії.
Коментувати
Ольга
Підкажіть, будь ласка, отримали рекомендацію на бюджет, куди не будемо подавати документи за сімейними обставинами. Плануємо вступати на контракт на спеціальність, якій надається особлива підтримка. Пільг не маємо. Чи можливе до 09.08.19р. переведення на вільне місце, від якого на цій спеціальності відмовився бюджетник, в разі якщо не буде перед нами пільговика?
Ника Павлова
Для Ольга: Бюджет надається ЛИШЕ 1 РАЗ. І якщо ви відмовляєтесь від бюджету, то ВТРАЧАЄТЕ можливість навчатись за державні кошти,навіть якщо б мали пільги і т.д. Тому перед тим як виставляти пріоритети при вступі, необхідно добре ПОДУМАТИ. Про це постійно наголошувалося у всіх засобах інформації і у вищих навчальних закладах.
Ольга
Для Ника Павлова: Дякую за Вашу відповідь! Як би були прозорі правила, прописані і зібрані в одному місці, з якими можно було б ознайомитись перед вступом, можливо не виникали б такі запитання. Але у нас вступна кампанія наче навмисно так вибудована, щоб заплутати вступників та батьків. Виходячи з Вашої відповіді один раз відмовишись від бюджету ми НІКОЛИ не зможемо претендувати на бюджетну форму навчання?.. А стосовно розставляння пріоритетів - життя буває непередбачуванним - в зв’язку з чим, на жаль, змушені відмовитись від бюджетного місця. Ще раз Вам дякую, усього найкращого))
Ника Павлова
Для Ольга: Вибачте, не НІКОЛИ, а в цьому році.
Коментувати
Александра
Скажите,а можно подаваться в два вуза на дневную форму на контракт одновременно,если пока не определилась с выбором?
Retro
Для Александра: у вас оригиналы документов только одни. Как это возможно? Нотариально заверенные копии документов у вас не возьмут.
вoва
Для Александра: Можна.
Коментувати
Ирина
Нужно ли писать заявление для тех, кто может претендовать на освободившееся вакантное место (не льготник)? Допустим, льготников не окажется среди поступивших и мы следующие по конкурсу за теми, кто отказался от бюджетного места. Дадут ли его нам? Если да, то автоматически ли его дадут тем, кто по баллам выше всех? Или на каких-то других условиях? Большое спасибо!
Галина
Для Ирина: нікому його не віддадуть. Воно повернеться державі. І Ви помиляєтесь, що Ви наступні за списком. Конкурс то єдиний по Україні.
Ника Павлова
Для Ирина: Це можливо лише за певних умов. Головна з них - вас не було рекомендовано на навчання на бюджет за жодним з поданих пріорітетів. Друга важлива - це може бути тільки для спеціальності, якій надається особлива підтримка. ДЕТАЛЬНІШЕ прочитайте ось тут: http://osvita.ua/consultations/65229/ Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка https://mon.gov.ua/storage/app/media/gromadske-obgovorennya/2018/09/04/dodatki-umovi-2019.pdf
Ника Павлова
Далі, якщо ви ТОЧНО підпадаєте під ці умови, то подавайте оригінали документів на контракт. (можливо навіть запропонують підписати контракт). Потім зверніться до приймальної комісії чи керівництва факультету з відповідною заявою.
Коментувати
мама вступника
якщо подано документи до ВНЗ за приоритетом2, а потім виявилося, що не на всі місця за приоритетом 1 подані оригінали. Як можна дізнатися про можливість вступу до ВНЗ за приоритетом 1
Галина
Для мама вступника: на контракт можете вступати. Якщо мова про бюджет, то ніяк Ви туди не вступите. Навіть якщо Ви пільговик. Вас не переведуть з контракту на бюджет, якщо Ви відмовились від бюджетного місця
Комментатор
Для мама вступника: никак нельзя. Есть только один вариант: вы льготник, подаёте на контракт, потом вас переведут на бюджет(если будут места). Или вы не льготник, но специальность имеет»особую пидтримку». Но все равно сначала надо поступить на контракт туда, а потом ждать место.
Retro
Перевод возможен только, если вы не получили бюджетное место в широком конкурсе. Если отказались, то перевода не будет
Коментувати
Юля
Як формують тоді рейтинг отих хто має шанс бути переведеним на вакантне бюджетне місце? спочатку конкурсний бал і пріорітетність чи як?
Влад
Для Юля: конкурсний бал
Retro
Сначала тип льготы. Потом конкурсный балл Есть категории льготников, у которых средний балл не рассматривается
Коментувати
Маша
А де ж чорнобильці? Цих дітей уже викреслили? Їм пільги не потрібні і вчитись вони не хочуть...
Слепой Поводырь
Для Маша: Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році: п8. Проходять вступні випробування у формі співбесіди та в разі позитивного висновку про проходження співбесіди рекомендуються до зарахування: пп2.особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано право на прийом без екзаменів до державних закладів вищої освіти за результатами співбесіди;
Житомирянин
Для Маша: чи лікувалися б ви у лікаря-трієчника, який вступив по пільзі? Я - б побоявся... Халявщики, йдіть лісом!
VVV
Для Житомирянин: Навіщо Ви так про всіх? Хтось з пільговиків - могла бути медсестра з АТО і стати ще кращим лікарем, ніж той відмінник зі школи.
Коментувати