Вступникам надані рекомендації на бюджет

Оголошено рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджет

Вступникам надані рекомендації на бюджет

Відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» оголошено рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджет.

Зазначені рейтингові списки оголошені для абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на підставі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання.

На сайті інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» статус заяв тих абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на бюджет, змінено зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано (бюджет)».

Також, навпроти заяви абітурієнта в електронному кабінеті, за якою абітурієнт рекомендований на навчання за кошти державного бюджету, встановлено статус «Рекомендовано до зарахування».

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати оригінали документів) до 18.00 години 31 липня. Статус заяв абітурієнтів, які виконають вимоги до зарахування, 1 серпня має змінитися на статус «До наказу (бюджет)».

Зарахування вступників на навчання за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) має відбутися не пізніше 12.00 години 01 серпня 2019 року.

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції здійснюється не раніше 12.00 години 01 серпня.

У разі отримання рекомендації на контракт напроти таких заяв статус зміниться на «Рекомендовано (контракт)». Цей статус може з’явитись навпроти кількох заяв – вступник матиме можливість самостійно визначити, яку саме пропозицію обрати. Для вступу також треба буде подати пакет документів до вишу, кінцеву дату прийому визначає заклад вищої освіти, але загалом зарахування на контракт може тривати до 30 вересня.

Вступ.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
26.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Доброго дня. Моя донька навчається в ВУЗі, на 2 курсі, в групі 2 студента. Сьогодні в деканаті повідомили, що на вимогу МОУ групу закривають, як малогабаритну. Натомість запропонували перевестись або на другу спеціалізацію, або до іншого ВУЗу. Наскільки це законно, та на який закон спиратися. Дякую
Економіст
Для Анна: Вона навчається на бюджеті чи на контракті? Якщо на бюджеті, то що в групі немає контрактників? Якщо на контракті, то питання до вишу навіщо взагалі було приймати лише 2 студентів на спеціальність? І питання до Вас навіщо вступати в такий виш? МОН оплачує лише навчання бюджетників. Якщо ви контрактники і МОН не відкликає акредитацію цієї спеціальності у вишу, то просто ви маєте сплачувати за навчання 2 студентів замість 20 в групі (тобто в 10 разів дорожче) та й по тому. Але звісно логічніше перевестись до нормального вишу.
Коментувати
Олександр Броварець
рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та юридичних осіб) тобто вже можна подавати документи до вузу
Ринда
Доброго дня! Чи може змінюватись кількість державних місць в останій день, а саме 8 серпня о 18.00. Було від початку вступної компанії 35 , а сьогодні стало 31. Зранку 8 серпня було 5 вакантних місць, а о 18.00 вони кудись зникли??
Слепой Поводырь
Для Ринда: На эти вакантные места переводят льготников, если льготников нет - они (места) возвращаются государству. "...Невикористані після цього місця державного (регіонального) замовлення вважаються такими, що не розміщені в цьому закладі вищої освіти..."
Коментувати
Vera
Добрый день. Почему нет никакой информации о ветеринарном факультете Днепровский аграрный университет? На базе младший специалист до сих пор неизвестно наличие бюджетных мест!?
123
Для Vera: немає там бюджету.
Vera
Почему нет этой информации в Единой базе?!
Коментувати
Наталия Коляда
Добрый день. Подскажите пожалуйста по поводу военной кафедры в университете. На неё надо отдельно подавать документы и оплата? И какие сроки?
Оксана
Для Наталия Коляда: Этот вопрос нужно задать непосредственно в ВУЗ. И если не ошибаюсь военная кафедра ..не раньше 2 курса
Коментувати
Наталя
Доброго дня. Підскажіть будь ласка. Довідка про підготовчі курси в університеті,вліяє на результат конкурса ,для вступу дітині?
Антон
Для Наталя: Где-то влияет, где-то нет. А почему Вы в самом университете не спросите?
Наталя
Я її забула дати коли здавали документи.ось і спиталась.цікавлюсь.Дякую.
Retro
Только на специальность с особенной поддержкой
Коментувати
Марина
Подали документы на контракт, составили договор, получили реквизиты для оплаты. Еще не оплатили, т.к. можно оплатить до 1 сентября. В электронном кабинете статус так и не поменялся, и на сайте ВУЗа до сих пор стоит "Допущено". Подскажите, пожалуйста, стоит ли переживать или уже 100% поступили?
Вася
Для Марина: Это Вам ответят в приёмной комиссии.
Коментувати
Абітурієнт
Підскажіть будь ласка, якщо я підписую навчання за контрактом, то я підписую на всі 4 роки і за цей період сума може змінюватись чи ні?
z
Для Абітурієнт: Почитайте внимательно договор.там это прописано.
Retro
Обычно базовая сумма изменятся не должна. НО , как правило, есть условие, что при определенной инфляции, может вырасти на коэффициент инфляции. Не более.
Карина
в договоре есть такая строка-в связи с инфляцией сумма может меняться.Тогда через год может увиличиться дооформите договор и доплатите.Обычно сумма незначительная.
Коментувати
Мама
Доброго дня,скажіть, будь ласка, заявки в електронному кабінеті не встигли подати в зазначений термін, чи можемо подати заявки зараз на контракт?
Галина
Для Мама: на контракт подавали в ті ж терміни. тепер вже пізно. можна взнати про заочку. там терміни встановлюють виші або вступати до ПТУ або чекати наступного року.
Марго
Для Мама узнавайте а вузе.
Коментувати
Sasha
Доброго дня можете підсказати мені в мене виникла така ситуація Я подав оригінали і підписав контракт та заплатив гроші за нього.Чи можливо передподати документи на іншу спеціальність,а з тієї що подав забрати?
Боря
Для Sasha: Если ещё нет приказа, то официально Вы ещё не зачислены и имеете полное право требовать документы обратно. Правда с возвратом денег наверняка придётся помучиться.
Коментувати
Лариса
Добрый день! На Вашем сайте указано "Зарахування вступників на навчання за кошти державного або регіонального бюджету має відбутися не пізніше 12.00 години 01 серпня 2019 року." На сайте университета где дочка прошла на бюджет и подала оригиналы документов - "Терміни зарахування вступників за державним замовленням –не пізніше 14.00 години 05 серпня 2019 року;". По состоянию на 13:00 1 августа изменения на Вашем сайте статуса на «До наказу (бюджет)»" еще нет, как нет и "+", что поданы оригиналы документов. Вопрос - могут ли быть в учебном заведении свои сроки или если сегодня до вечера статус не изменится нужно ехать/звонить за уточнениями в приемную комиссию?? С уважением, Лариса
Влад
Для Лариса: 5 серпня то може після коледжів чи магістратуру?. Всі сроки однакові. Наказ про зарахування на бакалавра після школи 1 серпня на бюджет. На контракт 7 серпня
Влад
Для Лариса: 5 серпня то може після коледжів чи магістратуру?. Всі сроки однакові. Наказ про зарахування на бакалавра після школи 1 серпня на бюджет. На контракт 7 серпня
Коментувати
оля
ДО якого числа сплачувати першу половину контракта (історія)?які речі потрібно брати з собою в гуртожиток.
Влад
Для оля: щось не туди відсилає... Олга, ці питання треба задавати у ваш вуз, а речі, які потрібні вашій дитині.
Ilon
Скажу на рахунок гуртожитка. Вже стільки жахів прочитала про них, що краще жити 4 в однокімнатній квартирі ????
Коментувати
Юлія
Підкажіть,будь ласка, можна ламінувати документи про здобуту освіту(атестат,свідоцтво,диалом...)?
Анастасія
Для Юлія: звичайно можна, це ваше право берегти документ в належному вигляді.
111
ні, не можна. я вже заламінувала свідоцтво про народження. прийшлося виписувати дублікат.
Коментувати
Оксана
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста. почему у одного и того же человека по оодному приоритету написано "Допущено", а по другому приоритету ( или нескольким) написано "Допущено Не рекомендовано на бюджет". Спасибо
Тарас
Для Оксана: Цей абітурієнт не пройшов на бюджет на жодну спеціальність. "Допущено" означає, що він допущений до конкурсу на контракт. На ті спеціальності, де він претендував на бюджетні місця (пріоритети від 1 до 7) там написано, що його не рекомендовано на бюджет. А на тих спеціальностях, куди він подавав документи виключно на контрактну форму (без пріоритету), там вказано просто "Допущено".
Оксана
Для Тараса: в том то и дело, что все заявы подавались на бюджет (7 шт) и вот по одной стоит Допущено, а по остальным Допущено Не рекомендовано на бюджет
Тарас
Просто "Допущено" біля заяв з пріоритетом, я бачив лише в тих абітурієнтів, в яких хоча б одна з заяв була на фіксовану конкурсну пропозицію (не за широким конкурсом). В такому разі система знає, що за широким конкурсом абітурієнт не пройшов і тому не пише "Рекомендовано до зарахування", але ще не знає чи пройшов він по закритій конкурсній пропозиції й тому також не пише "Не рекомендовано на бюджет". Але це справджується не для всіх конкурсних пропозицій. У будь-якому випадку принципової різниці для абітурієнта між "Допущено" та "Допущено. Не рекомендовано на бюджет" немає: в обох випадках абітурієнт не отримує бюджетного місця, а допускається до конкурсу на контракт.
Коментувати
Людмила
Підкажіть. На юридичний факультет краще подати оригінали документів - в НАУ чи ДУІТ? Який ВНЗ дає більше знань і має кращі умови пооживання в гуртожитках?
Retro
Для Людмила: найдите группы этих вузов, факультетов в Фейсбуке или Телеграмм и спросите там. Здесь очень малы шансы на ответ
Анна
Для Людмила: краще всього, наскільки я знаю,юридична академія ім. Ярослава Мудрого. НАУ- більш технічний,ніж юридичний. ДУІТ- взагалі не дуже варіант. Якщо вступати наступного року,краще все ж таки обрати юракадемію. Якщо цьогоріч- НАУ . В гуртожитках багато іноземців,але неподалік навчальні корпуси. Вирішувати Вам. Краще під’їдьте, поспілкуйтеся вживу зі студентами. Хоча і літо,але в приймальній комісії не лише викладачі. Успіхів.
Коментувати
Катерина
До якого числа включно повинні подати оригінали документів абітурієнти магістратури, які рекомендованій на бюджет? Адже одні джерела говорять що 5 серпня. Інші - що 9. Дякую
Вікторія
Підкажіть, будь ласка, син вступив до вишу на магістратуру за кошти. Я хочу підписати контракт , а ВИШ наполягає щоб контракт укладав син. Чи є закон який це регламентує ?
.
Для Вікторія: якщо Ваш син повнолітній, то він і повинен підписувати контракт
Галина
Для Вікторія: Укладає контракт той, хто буде навчатись. Виключенням є неповнолітні. Коли вступають на 1 курс бакалаврату, то абітурієнтам лише 17 років. тому за них, як за недієздатних укладають контракти офіційні представники (батьки або опікуни). Вступники до магістратури вже є повнолітніми. Укладати договір за повнолідніх (згідно діючого законодавства) можна лише у випадку, якщо вони визнані в судовому порядку недієздатними (наприклад інваліди з психічними розладами, які не усвідомлюють власних дій та їх наслідків)
Коментувати
Лариса
Прошли на бюджет в КНЕУ. Подали оригінали документів 27.07.19. В електронному кабінеті і на Вашому сайті відсутня відмітка про надання документів. Скажіть, будь ласка, до кого нам звернутися з цим питанням?
Влад
Для Лариса: ні до кого не треба звертаться, нащо вам та відмітка? З’явиться пізніше. Чи ви думаєте як немає відмітки, то вас виженуть?
.
Статус зміниться, коли буде наказ про зарахування, 1 серпня
Анна
Не хвилюйтеся, у серпні з’являється статус " зараховано". Вітаємо)
Коментувати
Адмін
Підскажіть будь ласка,чи можна подати оригінали,а потім забрати і перекинути у інший внз?
989
Для Адмін: Якщо будете зараховані, то слід буде чекати наказу про відрахування. Це не так швидко.
Коментувати
Анатолій
Підкажіть будь ласка , як вирішити ситуацію, коли є рекомендація до зарахування на бюджет по пріоритету 3, а власне абітурієнт, дитина учасника ато, хоче навчатися в вузі пріоритету 1,2 і спробувати в конкурсі на пільгове отримання вакантних місць? Ніде не було акцентовано, що в такому разі необхідно було подавати заявку лише в один вибраний вуз, або не набрати прохідний бал на жоден пріоритет . Чи є можливість правового врегулювання ситуації- відмова від місця на бюджет в пріоритет 3, та участь в конкурсі на отримання вакантного місця з контракту на пріоритет 1-2? Ми консультувались в телефонному режимі з приймальними комісіями та гарячій лінії міносвіти на етапі створення особистих кабінетів і в жодному випадку нас не попередили, що ми можемо втратити можливість скористатися пільгоюю дитини учасника ато. Дякую.
Анна
Для Анатолій: відмовилися від бюджету- втратили право скористатися пільгами. Пройшли на контракт,подали документи і вказали,що є пільги- отримали шанс ( не гарантію,а шанс) перейти на вакантне бюджетне місце.
989
Для Анатолій: Вас не попереджали, тому, що ніхто не чекав, що Ви подаєте документи туди, де вчитись не хочете. Нормальні люди так не роблять. держава надала вам бюджетне місце. А переведення, то ще такий варіант... По-перше не факт, що саме у цьому виші і на цій спеціальності з’являться бюджетні місця. По-друге, в першу чергу туди переведуть тих, хто має квоти, але не потрапив на бюджет за квотою, бо там місць лише 10 % від бюджету. По-третє, Ви за вільне місце будете змагатись з такими ж пільговиками, яких дуже багато, в тому числі з багатодітних сімей (де більше 5 дітей), чорнобильцями, шахтарями та їх дітями тощо. таких категорій багато, і візьмуть лише того в кого найвищий бал. тому не обманюйтесь знову у своїх сподіваннях, а йдіть навчатись туди, куди подавали заяву. Або не йдіть і вже наступного року подастезаяви лише туди, де дійсно хочете навчатись, а не куди туцьнули пальчиком.
Retro
То есть вы прямо спросили на горячей линии: мы откажемся от бюджета, а вы нам дадите льготы? Прежде, чем затевать сложные схемы, надо читать правила. В них ясно указано, что перевод возможен только, если вы не получили бюджетное место! И кроме того, не факт, что оно на вашей специальности вообще будет.
Коментувати