Статус заяви має змінитися на «Допущено до конкурсу»

Усім вступникам обов’язково необхідно перевірити статус заяв в електронному кабінеті

Статус заяви має змінитися на «Допущено до конкурсу»

23 липня 2021 року завершується прийом заяв вступників на бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування на основі 11 класів та магістра на основі ступеня бакалавра.

Вступники, які подали електронні заяви про вступ, мають отримати статус заяви «Допущено до конкурсу». У зв’язку з цим, усім вступникам обов’язково необхідно перевірити статус своїх заяв в особистому електронному кабінеті.

У конкурсному відборі братимуть участь тільки заяви, статус яких є таким:

  • «Допущено до конкурсу» – для заяв, що подані на бюджет, а в разі неотримання рекомендації також на контракт;
  • «Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)» – для заяв виключно на контракт.

Якщо до кінця 24 липня певна заява вступника не матиме такого статусу, то йому треба терміново звернутися до приймальної комісії вишу.

Для отримання оперативної інформації про публікацію рейтингових списків у вишах та перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Що робити якщо в мене пише допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних або юридичних осіб) і оригінали я вже давно завезла ?
Інга
Якщо я подала оригінали документів і підписала договір в один вуз на контракт, але потім вирішила, що оплата дуже велика. Я можу забрати оригінали і принести їх в інший вуз, де пройшла за конкурсом на контракт? Чи я вже відрахована в другому вузі зі списків? Чи забравши оригінали документів я взагалі нікуди вже не можу піти в цьому році?
Галина
Для Інга: Ви спершу спробуйте забрати. Вони вже відчути Ваші гроші. Будуть варити воду, розповідати, що документи закриті в сейфі, ключа немає тощо. Навіщо було спішити, якщо офіційно лише з сьогоднішнього числа подають документи контрактники. А загалом аналізують перспективи навчання в тому чи іншому закладі ще до подання заяв.
Коментувати
Макс
А можна везти документи для участі в конкурсі на контракт відразу в декілька університетів? Якщо ні, то виходить, якщо я завезу кудись документи і не пройду туди, то я пролетів?? В Дайте відповідь будьласка!!!
Галина
Для Макс: у Вас є декілька оригігалів документів?
Ясно
Для Макс: Вы все правильно поняли - для бюджета все красиво, для контракта - рулетка.
Макс
Галина, так
Коментувати
Anna77
Добрий день, підкажіть, будь ласка, якщо я вже подала в ВУЗ оригінали документів і вже підписали договір, але ще не оплатила, тому що сказали з 11 серпня оплачувати. Чи може бути таке, що в разі якщо хтось привезе оригінали та буде мати вищий бал, то мені можуть повернути документи?
Ваня
У мене в електронному кабінеті вступника пише "Допущено до конкурсу " що робити далі ?
sveta
Для Ваня: Вам повинні зателефонувати, скажуть на яку спеціальність вас зарахували, потім подати документи.
Anna77
Не обов’язково мають телефонувати, можете везти документи на бажану спеціальність, якщо пише ’’допущено’’
Коментувати
СВІТЛАНА
Що робити якщо в мене стоїть статус допущено до конкурсу,але не телефонують,можна везти документичи?Чи мають обов’язково зателефонувати?
Anna77
Для СВІТЛАНА: можна везти
Макс
Це виходить, везти документи для участі в конкурсі тільки? Не факт що приймуть же ш?
Anna77
Ні, поки беруть усіх, тому що нема гарантії, що всі хто подавав заявки будуть подавати в
Коментувати
Сергій К.
Вітаю , якшо в всіх заявах пише що я допущений до кокурсу це означає що я маю змогу подавати оригінали документів на кожну спеціальність ? завчасно дякую
Anna77
Для Сергій К.: це означає, що Ви маєте змогу подати лише на одну спеціальність
Коментувати
Галина
Доброго дня! До мене не дзвонили, а в рейтингу пише допущено, то я поступила і маю їхати подавати оригінал?
Anna77
Для Галина: можете їхати подавати
Коментувати
Юлія
Що означає Допущено до конкурсу(навчання за кошти фізичних і юридичних осіб). Що потрібно робити дальше?
Anna77
Для Юлія: Ви пройшли на контракт, можете везти оригінали
Коментувати
sveta
Добрий день, що означає «Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)» І що робити далі. Дякую.
Anna77
Для sveta: Ви пройшли на контракт, можете везти оригінали
Коментувати
Василь
Що означає, коли сьогодні, 28.07 усі заяви мають статус "Допущено до конкурсу"? Як це розуміти?
Тарас
Для Василь: Ви не отримали бюджетне місце. Можете подавати оригінали на контракт у будь-який ЗВО, куди подавали заяви.
Василь
А як я можу бути впевнений, що мене 100% зарахують на навчання на контракт, подаючи в будь-який ЗВО, куди я подавав заяву?
Тарас
Для Василь: Ніяк. Ніхто не гарантує, що Вас 100% зарахують на контракт. Але у Вас є право подавати оригінали документів на будь-яку спеціальність, куди подавали заяви і брати участь у конкурсі на контракт. З іншого боку, конкурсу на контракт майже ніде немає, бо на контракт хочуть вступити менше абітурієнтів, ніж є місць ліцензованого обсягу, тобто на контракт недобір і беруть всіх бажаючих. Виняток становлять лише найпопулярніші спеціальності в найпрестижніших ЗВО. Перегляньте результат вступу минулого року: якщо було зараховано менше абітурієнтів, ніж був ліцензований обсяг, то це означає, що конкурсу на контракт не було й готові були брати абітурієнтів з будь-якими балами. Якщо ж були заповнені всі місця ліцензованого обсягу, то порівнюєте свій конкурсний бал з мінімальним балом абітурієнта, що був зарахований на загальних підставах і оцінюєте свої шанси. В будь-якому разі Вам зараз потрібно вирішити в який ЗВО намагатися вступати на контракт і подати туди оригінали документів.
Коментувати
Оля
Я отримала статус рекомендовано до зарахування що мені робити, чекати на дзвінок із університету чи вже можна вести документи
Тарас
Для Оля: Везти оригінали документів туди, де отримали цей статус. Якщо цього не зробити до 2 серпня, то Ви втратите бюджетне місце.
Коментувати
Віка
Що озаначає «Допущено до конкурсу» в статусі сьогодні? (28.07) Один університет прийняв на бюджет,інші за рахунок фізичних осіб. Але у двох університетах статус так і не помінявся. Що це означає?
Тарас
Для Віка: В даному випадку те, що й рекомендація за рахунок фізичних осіб, тобто Ви можете намагатися вступити туди лише на контракт.
Коментувати
Аліна
Чому в мене статус Допущено до конкурсу (підтвердити участь у конкурсі за кошти фізичних/юридичних осіб) для всіх заяв, хоча я підтверджувала заяви тільки на бюджетну форму навчання? А в рейтингу в мене написано пріорітет замість контракту.
Галина
Для Аліна: У Вас проблеми з читанням. Вас питають: якщо Ви не отримаєте бюджетне місце, Ви готові за цим пріоритетом навчатись на контракті чи ні?
Аліна
З читанням в мене все добре. Дуже важко розібратися в цій маячні. Чому я маю підтверджувати участь на умовах контракту, якщо я вибрала опцію бюджету та вже занесена до рейтингових списків?
Тарас
Для Аліна: Ви не маєте це робити, але у Вас є така можливість. Нею потрібно було б скористатися, якщо б Ви хотіли одразу паралельно вступити б у два ЗВО (на денну та заочну форми навчання або дві заочні). Тоді в одному ЗВО навчання було б на бюджеті, а в іншому – на контракті. А дана опція просто дозволила б системі зрозуміти, що після вступу на бюджет Вас не потрібно виключати зі списку на контракт, бо туди Ви теж плануєте вступати. Оскільки це не Ваш випадок, то Ви просто виконаєте вимоги до зарахування на бюджет (подасте оригінали туди, де отримали бюджетне місце), участь у конкурсі на контракт на інші спеціальності підтверджувати не будете і з відповідних списків на контракт Вас виключать.
Коментувати
Іван
А якщо з початку ти не поступив на бюджет, але потім деякі люди з бюджетних місць не поступили на це бюджетне місце. ці місця потім роздають серед контрактників?
Якось так
Для Іван: спрощено так - "роздають" контрактникам, які мають пільги (не квоти) на переведення.
Тарас
Для Іван: Якщо Ви не належите до пільгових категорій абітурієнтів (розділ XII, пункт 3 Умов прийому) і вступаєте не на спеціальність з особливою підтримкою (додаток 2 до Умов прийому), то у Вас зараз немає навіть теоретичного шансу бути переведеним на бюджет.
Коментувати
Олена
Заява залишилась зі статусом зареєстрована, чи потрібно уточняти в університеті, чи вона ще може змінитись до 28 липня?
Оля
Може хто знає: надано статус заяві допущено до конкурсу, якщо відкрити зверху , там де три крапочки , є активні два рядки : 1. Скасувати; 2- Підтвердити на участь у конкурсі за кошти фіз. та юр. осіб. Чи потрібно робити це підтвердження, якщо заява за пріоритетом 1, але бали далекі від прохідного бюджетного?
Олена
Якщо в мене пише допущено до конкурсу чи варто подзвонити у приймальну комісію мого факультеті і сказати що я хочу подати докуенти на контракт?
Якось так
Для Олена: не повірите, але зараз 99,9% заяв мають статус допущено до конкурсу ????
Коментувати
Христина
У мене пише допущено у той момент коли у інших рекомендовано що це означає?. .
Якось так
Для Христина: інші це Квотники. У них окрема "свадьба".
Коментувати
Василь
Доброго вечора якщо людина йде на 3 курс право і зараз після іспиту написано " допущено до конкурсу ( навчання за кошти фізичних чи юридичних осіб ) що це означає?
Галина
Для Василь: те що і в інших. Що Вашу заяву не відхилили і Ви допущені до конкурсу на отримання місця. Дивний Ви юрист, якщо навіть після навчання та отримання диплому молодшого спеціаліста не розумієте значення слів. Не хотіла б з Вами зустрітись по роботі
Коментувати