Спеціальності, на яких збільшено держзамовлення

У МОН назвали спеціальності, за якими 2019-го зросла кількість бюджетних місць для бакалаврів

Спеціальності, на яких збільшено держзамовлення

2019 року кількість місць державного замовлення для вступу на бакалавра на базі 11 класів найбільше зросла для педагогічних, природничих та інженерних спеціальностей. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

«Цього року вперше за тривалий період ми маємо більше випускників 11-х класів, ніж у попередні роки. Так, порівняно з 2018-м зараз їх кількість зросла на 1,5%. Тож відповідно — як того й вимагає закон — цьогоріч було збільшено державне замовлення на бакалаврів», — повідомив генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров.

Зокрема, суттєво підвищилося держзамовлення в галузі знань «Освіта». Найбільше збільшилась кількість місць порівняно з 2018 роком на наступних спеціальностях:

Наведена різниця показує виключно кількість доданих місць. Загалом же на педагогічні спеціальності 2019 року виділено майже 8 тис. місць, найбільше надано на спеціальність «Середня освіта (українська мова і література)» — 976 місць.

До переліку інженерних та природничих спеціальностей, де зросли обсяги порівняно з 2018 роком, увійшли:

Переглянути всі обсяги державного замовлення 2019-го можна за посиланням.

«Подання заяв до вишів через електронні кабінети завершиться вже через три дні. Ми радимо вступникам, які ще не вичерпали максимальну кількість заяв для вступу на бюджет, об'єктивно оцінювати свої бали, а також перспективи зарахування на ту чи іншу спеціальність», — зазначив Олег Шаров.

«Також хочу нагадати, що 26 липня вступники будуть знати, чи отримали вони бюджетне місце в омріяному виші, і у випадку позитивного рішення до 31 липня вони повинні будуть принести оригінали документів до закладів для зарахування. 1 серпня відбудеться зарахування на бюджет, з цього ж дня починається оприлюднення списків на контракт», — підкреслив Олег Шаров.

Нагадаємо, що раніше було розміщено рейтинги вступників за широким конкурсом станом на 17 липня.

Освіта.ua
19.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Подскажите пожалуйста, а где можно узнать в какие именно вузы добавили буджетнве места?