Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рома
Добрий вечір. А якщо написано допущено до конкурсу то це ще може буть таке що я не поступлю?
Влад
Для Рома: звісно, ви приймаєте участь в конкурсі, а Ви думали що заяву подав і вже поступив?
Коментувати
Илья
Допущено до конкурсу,що робити далі?.
Влад
Для Илья: чекати конкурсу 26 числа
Коментувати
Анна
доброго вечора! підкажіть будь ласка яка різниця в статусвх зареєстровано, допущено,заява надійшла з сайту. На рейтинг якимось чином це впливає?
Влад
Для Анна: Написано ж в статті яка різниця! На рейтинг не впливає
Коментувати
Вікторія
Добрий день! Скажіть будь ласка що потрібно робити, коли статус одгієї із заяв "потребує уточнення вступником" і причиною є трохи інший середній бал свідоцва про Здобуття повної загальної освіти Можливо щось потрібно відредагувати? Якщо так, то як?
Елена
Для Вікторія: вам надо обратиться в приемную комиссию того ВУЗа,который хочет уточнения,позвоните.В кабинете вы уже ничего не можете изменить.
Коментувати
Світлана
Доброї ночі! Якщо видалити заявку в статусі "Заява надійшла з сайту", можно подати заявку в інший вуз з такою ж самою приорітетністю?
Zorro
Для Світлана: можно.если нельзя, то система вас просто не пустит
Влад
Це ризиковано. Втратите заяву взагалі
Коментувати
Ольга
Доброго дня ,хочу запитати допущено до конкурсу(навчання за кошти фізичних та юридичн х сторін що це значить ?
Zorro
Для Ольга: это значит платно т е контракт
Коментувати
Анатолій
Якщо помилився з пріоритетом і хочу щоби другий номер став першим, а вони вже з відміткою допущені до конкурсу— що робити?
Ктейка
Для Анатолій: видаляєте заяву з першим пріоритетом , і ваш другий пріоритет стає першим. Відповідно третій - другим і так надалі. Тобто, ви просто втрачаєте одну з семи заяв, і все)
Коментувати
Наталия
Доброй ночи. Заявления поданы. Статусы "Допущено", но на сайтах с рейтинговыми списками 16 числа мы были в списках, а сегодня в одном из ВУЗов исчезли и не находит через поисковик по фамилии.?
Ірина
Поясніть, будь ласка, таке питання. Чому абітурієнти, які мають конкурсний бал 200 за 1 пріоритетом, подають ще заяви з 2,3,4 і навіть 7 пріоритетом? Навіщо?
Zorro
Для Ірина: вот хороший вопрос! Может ведь быть такое, что этих людей настолько много, что они могут не попасть по приоритету1. Теоретически
Эльза
Бюджетных мест на специальность с приоритетом 1 явно больше, чем 200-бальников, но эти абитуриенты , имея 200 конкурсный балл,подают ещё заявы с 2,3,4,5,6 и 7 приоритетом. Зачем? Неужели они думают, что не пройдут по начальным приоритетам и их спасёт 6 или 7? А мы наблюдаем длинные рейтинговые списки, где по 7 заяв от 200 бальников. Может достаточно одной заявы с 1 приоритетом или нужно так перестраховаться? Кто может объяснить?
Влад
Якщо в ЗВО можуть прийняти не більше 10 бюджетників, а заяви з 200 балів в один ЗВО подало 20 чол, то їх відберуть по пріоритету і середньому балу, значить перших 10 вступить, а 10 наступних ні. Їхні заяви розглянуть по 2 пріоритету. Хоча далі другого навряд чи піде. 7 заяв так сім заяв. Подають на всі можливі)
Коментувати
Богдан
в воскресенье отменил два поданных заявления, оба были со статусом "Зареєстровано в закладі", теперь уже 4 дня висит "скасовано вступником без права подання..." Пытаюсь подать заяву с той же самой специальностью, но приоритет уже другой ставлю, но не пропускает. Что делать? Ждать пока это "скасовано" пропадет из списка поданных заяв?
Богдан
дополнение: вообщем у тех заяв был 2 и 3 приоритет, я думал что их можно просто местами поменять, а походу терь даже абсолютно другую специальность с 2 и 3 приоритетом не подашь? Подал их как 4 и 5, теперь у меня приоритет идет 1, 4, 5. Получается эти две "скасовано" потом будут считаться как с приоритетом 2 и 3 или все таки я что-то теряю?
Zorro
Ты потерял две заявы из 7 Система будет рассматривать твои заявы как 1 4 5 6 7
Коментувати
раиса
Поскажите пожалуйста. Я подала заявления 15.07 в эл.кабинете до ВНЗ от 1 до 6 приоритета. Вузи где я подала заявление с приоритетностью от 2 до 6 в рейтинге и в кабинете в статусе "допущено до конкурсу" ,а вуз с приоритетностью 1 до сих пор "зареесторовано в базе". Уже 2 дня прошло со дня подачи заявления.
Влад
Для раиса: буде все Допущено, не переживай те. До конкурсу ще 9 днів!
Коментувати
Аліна
Чому на ЄДЕБО статус заяви відображається як "заява надійшла з сайту", а в електронному кабінеті як "допущено до конкурсу"?
Влад
Для Аліна: бо на ЄДЕБО ще не оновився сайт
Коментувати
Марія
Добрий вечір, скажіть,будь ласка,якщо скасувати заяву з пріоритетом ,чи можна подати заяву на контракт на цей ж факультет
Влад
Для Марія: заява на бюджет дійсна і на контракт
Коментувати
Дарина
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як надати уточнення закладу освіти?
ОВ
14.07 подали заяву через електронний кабінет. чому в абіт.пошуку пише немає зареєстрованої заяви?
Влад
Головне щоб в кабінеті були
Коментувати
Марійка
Доброго дня, я сьогодні подала документи до внз, через скільки часу я зможу побачити своє ім’я в абіт пошуку, і в конкурсних списках?
Влад
Для Марійка: документи чи заяву? Скоро побачите.
Коментувати
Олег
Добрий день. А чи виставляється приорітетність при вступі до коледжів. Я зареєструвався, а графи пріоритету пусті
Марійка
Для Олег: привіт, в мене теж те саме просто не у всіх коледжах треба вказувати приорітети
Коментувати
Ирина
Подскажите, мною була скасована заява до розгляду її у ВНЗ 14.07., але сьогодні, 15.07., у таблиці вона значиться як скасована. а при поданні іншої заяви замість неї, програма пише, що така заява є, як не скасована.
Roman
Для Ирина: На цей пріоритет ви більше не зможете подати заяву, він закріплений за скасованою заявою
Коментувати
Валерія
Як надати уточнення, яке вказали у ВНЗ? (у моєму випадку - це відсутність другої сторінки атестату). Як це виправити. Дякую
123
Для Валерія: якої 2-ї сторінки? Сканується і завантажується лише одна сторінка - з оцінками.
...
Дзвоніть у приймальну комісію та питайте.
Коментувати
Алла
Чому електронна заява подана на бюджет(з пріорітетністю 6) в статусі "допущено до конкурсу " за рахунок коштів фіз.осіб і виділена червоним кольором
Влад
Для Алла: як може бути заява на бюджет, і за кошти фіз осіб? Це контракт може бути за кошти фіз осіб. Відкрийте заяву і перевірте що там не так, можливо на пошті є лист з приймальної комісії
Алла
Заяву перевірено (все проставлено вірно), на пошті від приймальної комісії листа не має...не розумію чому термінів щодо розподілу бюджетних місць ще не настав, а нас вже розглядають тільки на контракт (
123
Для Алла: може Ви вказали предмет ЗНО, який проходить лише на контракт? Перегляньте, які предмети слід подавати на бюджет, а які на контракт і подивіться, що вказано у Вас в кабінеті.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!