Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Саша
Якщо напис заяв 26 числа не зміниться то це означає що я не поступив на бюджет, а поступив на контракт як в такому разі бути ?
Влад
Для Саша: зміниться на рекомендовано бюджет або рекомендовано контракт. Деякі вузи пишуть що рекомендація на контракт буде 1 серпня
Коментувати
Ігор
у мене 2 батьків інваліди 2 групи чи будуть мені якісб пільги при вступі ? Якщо так то куди можна звернутися ?
Влад
Для Ігор: пільги для дітей інвалідів, а не їх батьків
Коментувати
Олег
Підскажіть, будь ласка, коли дають направлення на гуртожиток, після подачі документів в той самий день? чи можна прийти в будь- який інший день і піти в гуртожиток? чи варто взагалі йти в гуртожиток?
Влад
Для Олег: повинні повідомити про дати поселення. Приїдете селитися і подасте документи. Не знаю, про яке направлення мова
Коментувати
Олена
А якщо я по номеру 380 а потрібно 100 набрати чи є шанси що я взагалі кудись поступлю на бюджет чи контракт?
Влад
Для Олена: не дивіться ні на які номера. Це не вірно. Чекайте 26 результатів
Коментувати
Аліна
подала на 6 спеціальностей чи є можливість що поступлю на контракт у всі вузи а на бюджет нікуди ?
Влад
Для Аліна: є
Коментувати
Світлана
як везтиму оригінали документів чи повинні їхати зі мною батьки? Мені самій йти в приймальну комісію чи з батьками ? Можливо там потрібно шось підписувати?
Влад
Для Світлана: на бюджет батьки не потрібні. На контракт, якщо нема 18, треба батьки з паспортом і кодом
Коментувати
Оля
Підскажіть якого числа поміняється напис в електронному кабінеті з 22 липня чи раніше і чи повина я частіше заходити до 26 липня в свій кабінет?
Влад
Для Оля: 26
Коментувати
Анна
Підскажіть якщо я посткпила на бюджет до яка надпісь повинна писатися в електроному кабінеті і якщо я поступила на бюджет то всі оригінали я повинна привести до 31 липня? А якщо на контракт то який напис повинен бути і до якого числа привести мені оригінали на контракт ? Підскажіть ато дуже розгубилася.
Влад
Для Анна: рекомендовано бюджет або рекомендовано контракт. На бюджет до 31 липня везти, на контракт узнавайте в універі
Коментувати
Аліна
скажіть якщо обсяг 100 а подало заяв 466 я під 360 номером і в мене є СК з пріоритетністю 1 2 будь ласка скажіть чи є шанси в мене поступити Дуже переживаю? І підскажіть коли проходять то дітей по чому спочатку вибирають про пріорит.
Влад
Для Аліна: є шанс вступити на бюджет по високому балу. Ні до чого тут ваші номера і ск. Тільки бал!
Коментувати
Eva
Підскажіть, будь ласка, якщо я подала всі 7 заяв з пріоритетами, і бачу що по рейтинговому списку прохожу на бдж за 1 і 2 пріор. і смайлик стоїть біля 1, але я помилково при реєстрації спутала 1 і 2 пріоритети, і більше хочу на бдж в заклад за 2 пріоритетом. то якщо я ще встигну відмінити заявку з 1 пріоритетом (звісно вже з втратою пріоритетності) то чи зможу все-таки поступити на бдж за 2 пріоритетом? всі інші пріоритети не скасуються? все буде так, ніби 1 пріоритету й не було, і він ролі вже не гратиме, чи як?
Влад
Для Eva: можете відмінити, якщо дійсно впевнені, що по другому пройдете
Коментувати
Натали
Якщо не входжу в ліцензійний обсяг за номером місця в рейтингу,то я не можу потрапити на контракт,чи він виставляється автоматично для всіх,а потім вже хто перший "прибіжить" той і матиме контракт?
Комментатор
Для Натали: на контракт тоже попадают по конкурсу, если желающих больше чем мест. Такое бывает крайне редко. Так что возьмут всех. Но если вы уверены в выборе- несите документы, чего тянуть?
Коментувати
Влад
Якщо я подав заяву на певну спеціальність на бюджет і виявиться, що я не проходу, то як попасти на цюж спеціальність, в цей же ВУЗ на платне навчання?
Комментатор
Для Влад: твоя заява на бюджет є одночасно і заявою на контракт. Неси документи і будь щасливий
Коментувати
Інна
Доброго дня! Якщо подали 4 заяви в 1 університет із першими пріоритетами,але досі не допущено до конкурсу?
Влад
Для Інна: не може такого бути, щоб ви подали 4 заяви з першим пріоритетом, система просто не дасть ще один раз написати цифру 1. До 26 допустять всих. Перевірте, що ви там поставили. Бо таке не можливо
Коментувати
Едуард
Добрий день. Були подані документи до ВНЗ на навчання в магістратурі. На ЕДЕБО статус зареєстрований в НЗ, але зазначений тільки бал диплома, а у інших вступників, які пізніше здавали документи вже перераховані вступні предмети, які необхідно здати. Тобто я не допущений до іспитів?Чи мене невірно зареєстрували?
Діана
Добрий дннь, якщо я видалю заяву з першии пріорітетом, можу я знову подати заяву у цей виш на бюджет
Влад
Для Діана: 90 відсотків. Що ні.
Коментувати
Рома
Доброго дня. Підскажіть будь ласка а коли буде відомо чи я пройшов конкурсний відбір чи ні?
Валік
Для Рома: 26 липня
Коментувати
Валік
Підкажіть будь ласка, протягом якого часу з’явиться моя заява на сайті osvita.ua після подння заяв з сайту osvitavsim.org.ua
Майя
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, если я только зарегистрировалась и пока нахожусь на последних местах в списках, могу ли я как-то подыматься в этом списке? И как определить по своему местонахождению в нем, буду ли я на бюджете?
777
Для Майя: А як Ви підніметесь? Швиденько перескладете ЗНО?
Комментатор
Список формируется не по дате подачи заявлений, а по баллам. Если вы внизу, значит баллы слабые
03
Для Майя: Можливо, у вас статус " заява надійшла з сайту", тоді ви справді будете в кінці списку, а перед вами будуть абітурієнти з нижчими балами. Дочекайтеся статусу "допущено" і будете бачити своє місце.
Коментувати
Вікторія
Добрий день, підкажіть будь ласка, а якщо я не поступлю на бюджет, то тоді я сама вибираю спеціальність із пріоритетів чи я автоматично йду на контракт за першим пріоритетом?
Галина
Для Вікторія: Як це Ви зможете обирати з пріоритетів? Вам дадуть одне місце з Ваших пріоритетів. як можно обирати з 1-го
Комментатор
Галина, вы опять ерунду пишете. На контракт можно подать документы в любой вуз, куда подавали заявы на любой приоритет
Галина
Для Комментатор: Вибаче не дочитала слово "не" перед поступлю.
Коментувати
София
Подскажите, я кинула 4 заявки в ВУЗы 17-го июля. Только одна высвечивается на абит поиск(заяв у відправлено з сайту)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!