Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Доброго дня! Що означає статус заяви «Заява надійшла з сайту»? По першій заяві стоїть «Допущено», інші чотири «Заява надійшла з сайту». Реєстрував всі однаково в своєму ел.кабінеті
Наталія
Доброго дня. Підкажіть, що означає статус заяви "Затримано"? Завчасно дякую за відповідь.
Влад
Для Наталія: дзвоніть і виясняйте чого затримано
Коментувати
Катя777
Після подання електронної заяви потрібно ще до кінця строків приїхати і написати ще таку заяву??? Скажіть будь ласка
Дмитро
Доброго дня, якщо в університеті (1 пріорітет) залишити оригінали документів до рекомендації на бюджет, то я вже не зможу брати участь у конкурсі на бюджет, лише на контракт? Чи можна залишити оригінали і брати участь в конкурсі?
Галина
Для Дмитро: не розумію до чого тут конкурс до оригіналів документів? Ситема не бачить де Ви їх діли. А взагалі навіщо Ви їх кудись віддавали? Виш не мав права зараз брати у Вас оригінали
Влад
Для Дмитро: якщо система надасть Вам бюджет по 2 чи іншому пріоритету і Вам потрібно буде з 27 по 31 привезти туди документы, то як Ви збираєтеся забирати їх назад? Для Ви взагалі таке зробили? Якщо не зможете вчасно забрати оригінали, то у вас залишиться тільки контракт по 1 пріоритету і в тратите можливість навчання на бюджеті за іншими заявами
Дмитро
Владу та Галині, я ще не подавав оригінали, думаю запитаю. Дуже вам всім дякую за відповіді, ще добре подумаю і тепер почекаю.
Коментувати
Антон
Добрий день, скажіть, будь ласка, я завіз документи у вуз на контрак, все прийняли і залишили орігінали. мене зарахують?
Дмитрий
Для Антон: якщо зробив проплату за 1 ший курс то так
Коментувати
Софія
Добрий день, скажіть, будь ласка, для того, щоб завести в університет оригінали документів на бюджет потрібно чекати статусу заяви "Рекомендовано" і закінчення подання заяв? Чи можна завести вже зараз і спокійно чекати зарахування? Дякую за відповідь)
Галина
Для Софія: Зараз ніхто у Вас документи не прийме. Ніхто не знає де сисема Вам надасть бюджетне місце і чи надасть взагалі
Коментувати
Олексій
Доброго дня, скажіть будь-ласка ,а до якого числа взагалі можна везти і подавати документи,тобто кінцеві сроки ?Чи в кожного університету по-різному ?
Влад
Для Олексій: на бюджет до 31 серпня, на контракт до 10
Коментувати
Олексій
Доброго вечора, скажіть будь-ласка ,в мене зараз статус "Зареєстровано в закладі освіти " ,після якого статусу вже можна вести документи на контракт ?
Влад
Для Олексій: передзвоніть і запитайте, багато вузів вже приймають
Коментувати
Вступник
Вступна кампанія магістр. Статус заяви "зареєстровано в закладі освіти", по рейтингу поки проходжу на бюджет. Чи варто везти оригінали зараз чи чекати поки буде статус заяви "Допущено" чи "Рекомендовано"? Якщо завезу оригінали зараз то це тільки контракт вийде?
Людмила
Випадково видалила заяву,чи можна знаву відіслати на ту ж саму спеціальність і чи буде вона прийнята знову?
Влад
Для Людмила: якщо заява була на бюджет і вже розглянута вузом, то вже все. Не зможете
Коментувати
Dasha
Якщо в мене статус "допущено до конкурсу" і до мене звонять і кажуть привезти оригінальні документи, потрібно везти, чи чекати зміни статусу на "рекомендовано для зарахуваня" і тоді вести? Скажіть будь ласка??
22222
Для Dasha: если на контракт - можете везти. Почти везде нет конкурса на контракт и можно поступить в любой из вузов. Если бюджет - то ни в коем случае, результаты на бюджет - 27 августа, не раньше.
Коментувати
Діана
Для Людмила: ні, це означає " допущено до конкурсу " Тепер лише потрібно чекати " рекомендовано для зарахування " ????
Яна
Скажіть будь ласка, якщо написано статус ДОПУЩЕНО ДО КОНКУРСУ , то вже можна везти оригінали документів у ВНЗ? Чи чекати ще чогось?
Влад
Для Яна: якщо заява на контракт, можна
Яна
Дякую
Коментувати
Людмила
Якщо у статусі пише " Допущено" то потім потрібно проходити іспити у закладі, чи ні?
Галина
Для Людмила: які ще іспити? Ви вступаєте на творчу спеціальність? Якщо Ні, то вступ за ЗНО
Коментувати
palamarchuk_lyudmila_olesiyivna
Скажіть, скільки часу має пройти після статусу зареєстрована в закладі вищої освіти до статусу допущена до конкурсу
Влад
Для palamarchuk_lyudmila_olesiyivna: по різно. І тиждень може бути
Коментувати
Людмила
Якщо ми подали заяви на контракт, всюди вказано допущено, чи потрібно подавати оригінали документів в пріоритетний вуз, чи які наші дії?
Влад
Для Людмила: можете подавати куди хочете. На контракт хто оплатив, той і поступив в 90%випадках
Коментувати
Тетяна
Якщо я подала документи до Чну і вони залишили в себе оригінал атестата і дали мені розписку це означає що я вступила? Чи ні? Ніяких реквізитів вони мені не давали((
Влад
Для Тетяна: поки вас не зарахували і Ви себе не бачите в списках зарахований Ви не вступили. Тільки один документ залишили?
Галина
Для Тетяна: Підіть поки не пізно і заберіть назад, бо якщо отримаєте десь бюджетне місце, то потім назад забрати буде важко і Ви не встигнете подати документи. Вони спеціально забирають документи аби Ви вступали лише до них.
Коментувати
Полина
Здравствуйте, я льготник, подавала заявку в вуз на бюджет по квоте, прошло несколько дней, а квота в рейтинге так и не отображается, это норма, или пора начинать паниковать ?
Влад
Для Полина: питайте в приймальній комісії
Галина
Для Полина: Яка саме пільга? Бо тут багато хто пише про вступ за квотою, а насправді в них пільга, яка не має нічого спільного з квотою, та може допомогти лише при переведенні з контракту. Нажаль далеко не всі абітурієнти вміють итати, та прочитали умови вступу.
Андрей
Для Полина: а какая льгота то? распиши - я тебе отвечу
Коментувати
Інна
Скажіть будь ласка, що потрібно зробити щоб допустили до конкурсу. Просто я зараз лише Зареєстрована в НЗ, але є кілька люде в яких бали менші і їх допустили. Чи потрібно можливо нести оригінали в ВНЗ?
Влад
Для Інна: чекати
Коментувати
Світлана
Скажіть будь ласка, я випадково скасувала подану заявку до універу,вона була остання, чи можу я замість неї подати другу, або відновити скасовану? Чи це не можливо?
Влад
Для Світлана: якщо заява була на бюджет і ВНЗ встиг її розглянути, то нову з тим же пріоритетом Ви не створити вже. Якщо ж ні, то можливо
Коментувати